Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 133

Browary
    12
    Moto
    Aprilia Caponord ETV 1000

Domyślnie

Cytat Napisał Slack PL Zobacz post
    Mi zaakceptowali znizki siedem lat temu.byly one zrobione przez mojego kolege w photoshopie-i tak juz zostalo
    te? znam takich, którym to przesz?o bez ?adnego problemu - najwa?niejsze, to po roku zmieni? ubezpieczyciela a po kolejnym równie?
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

the boss
    Browary
    225
    Moto
    ER-5

Domyślnie

jescze jest inny trik robisz insurance na lewe znizki tam gdzie akceptuja, anulujesz po 2 misiacach i prosisz o odeslanie NCB, przysylaja juz angielskie

Browary
    33
    Moto
    Yamaha XT 660 Z Tenere

Domyślnie

Cytat Napisał LoganOx Zobacz post
    te? znam takich, którym to przesz?o bez ?adnego problemu - najwa?niejsze, to po roku zmieni? ubezpieczyciela a po kolejnym równie?
    Kiedys bylo latwiej,Te moje znizki byly napisane po angielsku na dodatek ha ha ,tylko dwie rzeczy byly tam prawdziwe:moje dane i nr tel do jakiegos malutkiego oddzialu PZU w PL(wtedy malutka byla szansa ze nawet jak zadzwonia to ktos bedzie komunikatywny).
    Teraz juz jest ciezej ale ciagle znizki to nie klopot(latwo to obejsc bez nakladu finansowego)Np tak jak Arnie napisal.W mnie na wiosce takich roznic w ubezpieczeniu nie ma ale jak czytam jakie sa ceny np . u was w Londynie to nogi sie uginaja.

Browary
    0
    Moto
    Plany na Honda CBR 600 F ABS

Domyślnie

No w?a?nie ja z Polski chce teraz ?ci?gn?? swoje zni?ki na motor i gdzie tu ubezpieczy? motocykl pierwszy raz w Anglii aby uznali zni?ki z PL
    Albo trzeba sprawdzi? u jakiego? Broker-a w UK?

Browary
    10
    Moto
    Ducati 749S

Domyślnie

a ja zapytam w druga strone. ma ktos doswiadczenie z przywiezieniem angielskich do nas? czy akceptuja?

the boss
    Browary
    225
    Moto
    ER-5

Domyślnie

Jutro sie dowiem z pierwszej reki z PL, ale to raczej malo spotykany przypadek, z reguly kazdy do uk znizki sciaga

Browary
    10
    Moto
    Ducati 749S

Domyślnie

jakis update?

Browary
    79
    Moto
    Kawasaki ZZR 1400

Domyślnie

proponuje z?apa? za telefon, zadzwoni? do Poliszewa i spyta? w kilku firmach

Browary
    11
    Moto
    Marauder; Yamaha FZ1 Grand Tourismo

Domyślnie

z tymi znizkami to tez jest cyrk.

kiedys wpisywalem ze mam 5 lat NCB, raz sie pomylilem i nie podalem tego, bez NCB ubezpieczenie okazalo sie tansze !
    mimo ze zawieralo te same warunki i dodatki.
    Potem gdy juz zaplacilem, wyslalem im NCB i je uznal dzieki czemu przybywaly dalej.

to sa jaja
    kiedys w innej ubezpieczalni
    ubezpieczenie w tej samej firmie z roku na rok mi roslo zamiasta malec, w koncu przegieli, zabrali wszytko co mogli, ilosc mil z 3K do 800!
    a cena poszybowala za wierno?? z ok 500 do prawie 1000.

przeszukalme internet, za 550 full wypas 3K mil, AA NCB protect, ubezpiecznie na europe i co? tam jeszcze... a ubezpieczenie kluczy idt.

a co do oszustw czyli podrobionych NCB, to sie zazwyczaj odbija czkawka w momencie jak sie cos stanie, firma ubezpieczeniowa znajdzie nawet zle postawiony przecinek by uniknac wyplaty odszkodowania.
    A do tego mozna stanac w kolejce do sadu za oszustwo, w londnie na Hamermift jest laska prawniczka pochodzenia polskiego ktora twierdzi ze polacy wlasnie bardzo czesto maja za to sprawy w sadzie.
    I nie dosc ze ubezpieczenie sie wypina to jeszcze donosza za falszywe dane.

Wysy?ane z mojego ASUS Transformer Pad TF700T za pomoc? Tapatalk 2
    Lubię to co zajebiste, piękne i szybkie
    http://www.facebook.com/pages/Carpet-Cleaning-PL

Browary
    2
    Moto
    Honda CBR 600 F4

Domyślnie

Cytat Napisał piotrtdi Zobacz post
    No w?a?nie ja z Polski chce teraz ?ci?gn?? swoje zni?ki na motor i gdzie tu ubezpieczy? motocykl pierwszy raz w Anglii aby uznali zni?ki z PL
    Albo trzeba sprawdzi? u jakiego? Broker-a w UK?

Ja mam znizki z Polski i zaakceptowa?a mi ubezpieczalnia MCE,

Ale to juz musisz podzwonic i popytac,
    W MCE moze poprosic przy rozmowie telefonicznej o polskiego speaker'a pracuje tam jeden go?c polak i napewno pomoze ci kupi? ze znizkami z polski ubezpieczenie.
    Kiedys jeszcze Charchil mial insurance na moto z akceptacja polskich znizek ale teraz juz nie maja

Jedyne co musisz zrobic to przet?umaczyc znizki z polski na jezyk angielski u tlumacza przysi?g?ego i ma to byc oryginal, ja mam znizki z PZU , a PZU daje na gotowym druku juz przetlumaczone znizki w jezyku angielskim. Ale to juz pewnie zalezne jest od polskiej ubezpieczalni, musisz dopytac to sie dowiesz
    Pasja uzależnia
    Niebezpieczeństwo wyostrza zmysły
    Ta miłość nie zna granic