Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Browary
    0
    Moto
    BMW R1200 ST

Exclamation Mandat z Niemiec

Dosta?em w?a?nie mandacik od szkopów ;(. Jednak nic z niego nie kumam. Ca?y jest po niemiecku. Czy kto? mo?e sie zna jak to jest z mandatami u Niemców. Moze zna niemiecki. Moze powinni wys?a? go w innym jezyku? Hehe i czy trzeba zaplacic, czy sie jednak nie upiecze i wkoncu zlapia . Jakie? do?wiadczenia?
    All we need is love.............

Browary
    19
    Moto
    Yamaha FJ1200 3XW, FZS600

Domyślnie

Jeste?my ju? w UE, wi?c lepiej nie ryzykowa?. Podejrzewam, ?e nie przepuszcz?.
    HIGH OCTANE BLOOD

Domyślnie

Mo?esz napisa? co? wi?cej? Na jakich blachach motocykl, gdzie i po jakim czasie przyszed? mandat?

Browary
    0
    Moto
    BMW R1200 ST

Domyślnie

Motocykl na angielskich blachach. Z?apali mnie 30.5.2009 a przyszed? wczoraj a wystaniony zosta? 30.7.2009
    All we need is love.............

Domyślnie

Niedobrze... Mam nadziej?, ?e takie niespodzianki to tylko kasa a nie ?adne punkty przeliczane w jaki? magiczny sposób na lokalne.

W Polsce si? z fotoradarami nie licz? bo wi?kszo?? i tak od przodu cyka, za granic? staram si? uwa?a? mimo wszystko ale po takim newsie mo?na si? wszystkiego, jak wida?, spodziewa?.

Powodzenia i daj zna? jak si? sprawa rozwinie (cho? ?ycz? by utkn??a w martwym punkcie).
    Ostatnio edytowane przez JestemMichal ; 09-08-2009 o 20:53

Browary
    0
    Moto
    yamaha XT660X

Domyślnie

brat zalapal takze w niemczech mandacik przyslali mu do polski wiec chcial olac sprawe i nieplacic po poltora roku zatrzymali go w hamburgu do kontroli sprawdzili w systemie i dostal 2 opcje placi odrazu gotowka lub aresztowanie wybor zaden zaplacil-wniosek zaplac i zglowy jak obecnie przedstawia sie sprawa z pkt. niewiem wiec niezmyslam jakichs wnioskow

Browary
    1
    Moto
    fz6

Domyślnie

Cytat Napisał mocarnik Zobacz post
    Dosta?em w?a?nie mandacik od szkopów ;(. Jednak nic z niego nie kumam. Ca?y jest po niemiecku. Czy kto? mo?e sie zna jak to jest z mandatami u Niemców. Moze zna niemiecki. Moze powinni wys?a? go w innym jezyku? Hehe i czy trzeba zaplacic, czy sie jednak nie upiecze i wkoncu zlapia . Jakie? do?wiadczenia?
    witam mocarnik pol zycia mieszkalem przy granicy,,,i pare dobrych mandacikow i spraw mialem tam ,,wiec tak on przyszedl na twoje nazwisko? czy na dane motorku ktory jest zarejestrowany w polanie? powiem ci gdy moto jest na ciebie i mandat rowniez przy najblizszej okazji kontroli zatrzymaja cie ,,nastepnego dnia przewiza cie na krotka rozprawe zobaczysz sie z prokuratorem niem i tam takie tam,,,jesli bedziesz mial siano przy sobie mozesz wykupic swoje moto jesli nie zabiora +nalicza parking mi naliczyli za auto stalo 3 mies 550 euro,,nawet niewiedzialem otym bo mialem auta na rozne roboty poprostu goscia zawineli do aresztu gdy policja dala mi znac ze auto maja minelo 3-mies,,, a ze bylo t0 pare latek temu dalem se spokoj z tym autem.
    Ostatnio edytowane przez Artur ; 10-08-2009 o 08:54

Browary
    0
    Moto
    DR-Z 400s

Domyślnie

moge poprosic moja druga po?ówk? ?eby poczyta?a jak chcesz
    ...burn your rubber not your soul...

Browary
    0
    Moto
    MTS 1100 RED

Domyślnie

mnie kiedys policja we francji z suszary namiezyla ale do tej pory nic nie przyszlo moze mi zdjecie nie ostre zrobili heheh. mam nadzieje ze nic nie bedzie
    ale chyba lepiej placic takie sprawy, caly system komunikacyjny pomiedzy panstwami unii jest teaz duzo szybszy i sprawniejszy, brudy i tak zostana nie wazne w jakim kraju a po co po kilku latach narazac sie na nie potrzebne koszty i sprawy sadowe ??
    "NIE MA BOGA JEST MOTOR "

Browary
    0
    Moto
    HD XL1200C, SUZUKI BANDIT 650, YAMAHA VIRAGO 535, YAMAHA XJ600, HONDA VTR250, JAWA350TS

Domyślnie

wiem to z doswiadczenia na wlasnej skorze. u niemcow w kartotekach nic nie ginie. predzej czy pozniej bedziesz musial zaplacic lub omijac niemcy . jak juz bylo wspomniane wczesniej, przy pierwszej kontroli ze sprawdzeniem w systemie bedziesz musial zaplacic lub moga ciebie przymknac. ja kiedys dostalem 600 i 2 miesiace zakazu jazdy po niemczech. musialem wyslac swoje prawojazdy tam skad przyszlo pismo lub do ambasady niemieckiej. odeslali w ciagu tygodnia z zawiadomieniem ze licza od dnia wyslania poczta. w tym okresie mialem wakacje . nie musialem jezdzic przez niemcy. na koncu pisma bylo napisane ze przy najblizszej kontroli w niemczech jesli nie zaplace , zostane zatrzymany. kumpel mial zakaz prowadzenia w niemczech. chcial sie przejechac po autostradzie samochodem. mial pecha bo go sciagneli i z marszu poszedl siedziec na 6 miesiecy. wybor nalezy do ciebie. powodzenia.

Uprawnienia