Strona 1 z 4 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Browary
    0
    Moto
    SV650S

Domyślnie Podgrzewane manetki

Zbli?a si? zima- to niestety oczywisty fakt - postanowi?am zadba? w tym roku o ?apki .
    Chcia?a bym abyscie mi doradzili jakie manetki podgrzewane kupi?. No i poszukuje kogo? kto by mi je zamontowa?- oczywi?cie odplatanie.
    http://www.youtube.com/watch?v=Kh82Oau-u_k&feature=related

Browary
    2
    Moto
    Suzuki Marauder,Honda CBR 600rr, Fazer FZ1

Domyślnie

heja Basia! Ja w marudzie mam zamontowane manetki Oxford. ?wietnie sie sprawuj?, sa trzy poziomy regulacji temperatury .Na najwy?szym poziome to az w ?apki parzy Naprawd? polecam!!Monta? jest bardzo prosty,my?l? ze sama da?aby? rade !! a jak nie to pomog? Mam je wpi?te bezpo?rednio do akumulatora wiec trzeba pami?ta? ?eby je wy??cza? .
    Załączone Obrazy
    KOLEGA-BEATA

Browary
    19
    Moto
    Yamaha FJ1200 3XW, FZS600

Domyślnie

Ja mam w obu moich sprz?tach podgrzewane manetki. W tej londy?skiej FJ-cie mam za?o?one firmy Oxford. Grzej? ?adnie, ale sterowanie realizowane jest poprzez dwa mikrow??czniki, które dosy? ci??ko wcisn?? w czasie jazdy maj?c r?kawice na r?kach. Dodatkowo s? dosy? czu?e na wilgo? i czasami w ogóle nie chc? si? w??czy?.
    W Polsce mam drugi motocykl i przy nim mam podgrzewanie firmy Silver. Efekt taki sam jak przy manetkach Oxford'a, ale sterowanie jest za pomoc? pokr?t?a. Mo?e wygl?da to troch? archaicznie, ale jest skuteczniejsze.
    Załączone Obrazy
    HIGH OCTANE BLOOD

Pavelsky

Domyślnie

Gdzie to w??czy? najlepiej, bo do baterii to raczej poroniony pomys??

Browary
    19
    Moto
    Yamaha FJ1200 3XW, FZS600

Domyślnie

Wraz z pude?kiem na pewno dostaniesz instrukcj? obs?ugi i monta?u. Je?eli ca?o?? pod??czona zostanie bezpo?rednio pod akumulator, to trzeba b?dzie pami?ta? o wy??czaniu manetek po zgaszeniu silnika. Je?eli b?d? one pod??czone poprzez bezpiecznik, to nie b?d? dzia?a? przy zgaszonym zap?onie.
    HIGH OCTANE BLOOD

Browary
    9
    Moto
    VMX1200, VF1000FE

Domyślnie

Cytat Napisał basik Zobacz post
    Zbli?a si? zima- to niestety oczywisty fakt - postanowi?am zadba? w tym roku o ?apki .
    Chcia?a bym abyscie mi doradzili jakie manetki podgrzewane kupi?. No i poszukuje kogo? kto by mi je zamontowa?- oczywi?cie odplatanie.
    hej.
    zupelnie niedawno wlasnie takie, jak proponuje beata montowalismy dziewczynie do fazera 600. zestaw jest calkiem sprytnie pomyslany, podlacza sie go poprzez kostki, takze lutowanie albo dorabianie zlaczek nie wchodzi w gre.
    zanim wypijesz herbate powinny byc juz zamontowane

daj znac na priv lub przez Motogarage.co.uk
    latac, jebac i sie nie bac

Pavelsky

Domyślnie

Cytat Napisał wlodek1980 Zobacz post
    hej.
    zupelnie niedawno wlasnie takie, jak proponuje beata montowalismy dziewczynie do fazera 600. zestaw jest calkiem sprytnie pomyslany, podlacza sie go poprzez kostki, takze lutowanie albo dorabianie zlaczek nie wchodzi w gre.
    zanim wypijesz herbate powinny byc juz zamontowane

daj znac na priv lub przez Motogarage.co.uk
    Kryptoreklam? sobie zrobi? hihi :mrgreen:

Piotr

Domyślnie

Czy montaz takich manetek oznacza kompletne zniszczenie oryginalnych? Czy pasuja uniwersalnie do kazdego modelu? Czy np. na wiosen moge sobie z powrotem wrzucic orygnalne, bo nie widze powodu zeby latac latem z podgrzewanymi i kablami.

Czy nie lepiej po prostu zamontowac sobie te podgrzewane nakladki (zapinane na rzepy) rowniez Oxforda? Wydaje mi sie ze to lepsza opcja: zero ingerencji w oryginalne manetki, montaz w 2minuty a efekt ten sam cieple dlonie. Co myslicie?

Browary
    11
    Moto
    Marauder; Yamaha FZ1 Grand Tourismo

Domyślnie

nak?adek nie znam,
    A przy zak?adaniu, niestety przynajmniej w naszym przypadku, podczas zdejmowania fabrycznych manetek jedna zosta?a zniszczona, mimo ?e motorek nówka, a mo?e dlatego :/
    Ale jak si? zamontuje to po co zdejmowa? ? s? i ju? w niczym nie przeszkadzaj?.
    A nu? gdzie? trzeba b?dzie w?o?y? ciep?e r?ce, a w sierpniu ju? s? zimne noce

Cytat Napisał Pavel_S Zobacz post
    Kryptoreklam? sobie zrobi? hihi :mrgreen:
    no i fajnie jak by jeszcze odpowiada? na smsy, emaile
    Ostatnio edytowane przez krak_fotoguard ; 09-10-2009 o 18:08

Browary
    0
    Moto
    SV650S

Domyślnie

Dziekuje za rady i wskazowki, nadal jednak poszukuje '' najlepszych'' manetek i kogos kto je pod??czy. Chyba zdecyduje sie na daytona, no i podlaczenie na pewno nie do aku.
    http://www.youtube.com/watch?v=Kh82Oau-u_k&feature=related

Uprawnienia