Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 56

Browary
    0
    Moto
    NC700X

Domyślnie Czy jezdzi ktos w kasku Shoei XR1100?

zalezy mi na obiektywnej opini posiadacza

Browary
    0
    Moto
    NC700X

Domyślnie

ok, odpowiem sam sobie..moze ktos z tego skorzysta.
    Kask otrzymalem w komplecie z dodatkowym przyciemnianym wizjerem i pinlockiem- dodatkowa wewnetrzna przeciwmgielna przeslona.Bardzo ladnie wykonany,wygodny, w miare lekki, bardzo dobrze wentylowany i przez to troche szumi(az 7 otworow wentylacyjnych), posiada bardzo latwo wymienny i wielki wizjer.Kask w matowej czerni z przyciemnianym wizjerem prezentuje sie swietnie.Uzywam go dopiero od kilku dni i jak na razie jestem bardzo zadowolony.Polecam!

Browary
    20
    Moto
    GSXR 3/4 K6 :P

Domyślnie

Ja go nie uzywalem ale kumpel uzywal i mowil mi ze przy wiekszych predkosciach poznad 200 bardzo mu rzucalo glowa. On mial wczesniej AGV GP tech i mowil ze jest zdecydowanie lepszy Tyle ci moge doradzic . Sam chcialem sobie kupic SHoei ale chyba sie wstrzymam pozdro

Browary
    0
    Moto
    NC700X

Domyślnie

ten kask ma spoiler takze moze to zalezy od pozycji, ustawienia glowy(moze mial za duzy kask?) aerodynamika jest inna na innym moto( na nakedzie kask bedzie bezposrednio przecinal powietrze a na plastiku najpierw owiewki a potem kask), czytalem ze ogolnie wiecej szumow jest na plastiku niz na nakedzie(kto by sie spodziewal), ponad dwiescie na nakedzie i tak nie jest komfortowe tak czy siak nie smigam ponad 200 az tak czesto.. dla mnie bardziej liczy sie komfort i wentylacja(nie lubie jezdzic ze spocona glowa-szczegolnie w lecie, i wazne zeby nie parowal, plus 5 gwiazdek Sharp)

Browary
    0
    Moto
    YAMAHA R1 14B BIG BANG

Domyślnie

siema . jak muluczci napisal.... ten kolega to pewnie forestt21 z forum i jechal w moim kasku bo jego mu ukradli jak byl u mnie bo zostawil na moim aucie ale po kilku dniach sie odnalazl bo sasiad go przyniosl, jak sie okazalo to sasiad go wzial zeby go nikt nie ukradl....ale wracaac d tematu moj kask to shoei X-SPIRIT kupilem go jakies 18 miesiecy temu i jak dla mnie jest super jak latasz powoli czy tez szybko tyle ze moj kask ma spoiler z tylu i jest dopasowany do mojej glowy wiec jest super. forest mowil ze jak lecial 280 to mu glowa trzepalo, ale pozniej jak sprawdzilem to on mowil ze jego kask jest luzny na jego glowie tak i wiec moj powinien byc luzny jako ze mam wiekszy baniak od niego tak wiec nic dziwnego ze latal .... tak wiec X-spirit jak dla mnie jest super a nie wiem jaka jest roznica pomiedzy nimi...moj ma 8 wywietrznikow, nie paruje mu szyba ,jak trzymaz lowe wysoko to gwizd slychac bo powietrze przecinaja dwa wloty ktore maja ostry profil....pozdrawiam.

the boss
    Browary
    226
    Moto
    ER-5

Domyślnie

ja mam shoei xr-1000, poprzedni model ale bazujac na uzytkowaniu tego kasku powiem ze to sa kaski sportowe i paczka zatyczek do uszu zawsze jest w domu bo nawet przy 100 mph juz jest glosno i nie polecam na dluzsze dystanse.

pablo

Domyślnie

A ja je?d?? w kasku z Lidla ale jest podobny do XR1100 bo ma szybk? i wogóle jest full face i waga podobna!
    "obiektywne opinie posiadacza" - czytanie ze zrozumieniem Panowie

pablo

Domyślnie

kedzis posiada?e? wcze?niej XR1000? Je?li tak to napisz jak oceniasz oba modele i czy ogóle warto by?o by kupiowac 1100 na miejsce XR1000. Podzi?kwa?

Browary
    20
    Moto
    GSXR 3/4 K6 :P

Domyślnie

Pytanie nasuwa sie jedno czemu shoei ma takie lipne malowania ? Przodujaca firma w branzy - a lasery wygladaja milion razy lepiej ?

Browary
    0
    Moto
    YAMAHA R1 14B BIG BANG

Domyślnie

Cytat Napisał maluczczi Zobacz post
    Pytanie nasuwa sie jedno czemu shoei ma takie lipne malowania ? Przodujaca firma w branzy - a lasery wygladaja milion razy lepiej ?
    no wlasnie musza czyms przyciagnac klienta....ja mam caly czarny a to jest najlepsze malowanie jakie moze byc..