Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
    Public Relations
    Browary
    18
    Moto
    Suzuki GSF 1200 R.I.P

Domyślnie Zmiany w egzaminie teoretycznym na prawo jazdy!

Od pa?dziernika przysz?ego roku Driving Standards Agency zmienia sposób, w jaki b?d? przeprowadzane egzaminy teoretyczne na prawo jazdy.
    Publikowane dotychczas pytania i odpowiedzi nie b?d? udost?pniane a do nauki pos?u?? zestawy przyk?adowych, ale nie identycznych testów, podobnie jak to ma miejsce w przypadku Road Awareness Test.

Wg ministra Penninga ma to na celu sk?onienie kursantów do lepszego zrozumienia teorii zamiast ograniczania si? do pami?ciowego przyswojenia pyta? i odpowiedzi.

Ca?y tekst poni?ej.

DSA to stop publishing questions used in theory tests

The Driving Standards Agency is to stop publishing the multiple choice questions and answers used in theory tests, Road Safety Minister Mike Penning announced today.

This will help to ensure that new drivers learn the principles behind driving theory rather than just learning answers.

The move follows the introduction of independent driving into the driving test and the DSA's decision to stop publishing test routes in October 2010, to make sure the test assesses a learner's ability to drive and not their capacity to memorise routes.

Mike Penning said:

"The driving theory test should help to prepare drivers for real life on the road - good driving is not just about vehicle-handling skills, but also about having the knowledge and understanding of safe driving theory.

"No longer publishing these questions and answers will mean that successful candidates will have to understand the theory rather than simply memorising answers.

"I believe that this - along with the other changes we are making to the driving test regime - will lead to better drivers and safer roads."

In September 2011 DSA will change the format of books and other learning materials available to help people prepare for theory tests. This will take place at the same time as more challenging case studies are introduced to car and motorcycle theory tests.

Then, from 1 January 2012, DSA will create theory tests using questions which will not be published.

Practice questions and answers, not used in theory tests, will still be available to help candidates with revision.

Other companies which publish products containing DSA theory test questions will also no longer have access to the questions used in the tests.

dsa.gov.uk

Browary
    0
    Moto
    Yamaha YZF R125

Domyślnie

a ja slyszalem ze nawet podczas egzaminu praktycznego nie bedzie wiecje mowione "jed? w prawo - prosto" itd., tylko podane miejsce docelowe i trzeba sie martwic samemu jak tam dojechac.

Browary
    0
    Moto
    Kawasaki ZX636

Domyślnie

coz, to jest kraj debili, wiec jakos staraja sie ich zmusic do myslenia. co zas sie tyczy samych pytan: to wystarczy przeczytac kodek drogowy i smialo mozna robic teorie.

case studies: nie ma nic prostszego dla myslacego czlowieka, ale homo-ciapatus lub mlody gniewny brytyjczyk moze miec z tym problem.

odnosnie prawo-lewo-prosto czy bedziemy jechali w kierunku X. uwazam, ze pomoze to ludziom w czytaniu znakow i odnajdywaniu sie na drodze.

jako ciekawostke: jak robilem swoje C+E moj instruktor wlasnie podawal mi droge mowiac: jedziemy w strone X. i na egzaminie mialem to samo. to bylo 5 lat temu. czyzby, wtedy zalezalo to od centrum egzaminacyjengo, samego egzaminatora, czy moze trafilem na okres probny jakis?

Degenerat

Domyślnie

Cytat Napisał romio51 Zobacz post
    a ja slyszalem ze nawet podczas egzaminu praktycznego nie bedzie wiecje mowione "jed? w prawo - prosto" itd., tylko podane miejsce docelowe i trzeba sie martwic samemu jak tam dojechac.
    Jutro mam praktyk? na samochód i jest 10 minut go?? Ci mówi w jakim kierunku masz jecha? patrzysz na znak i ogie?

Sa motory i jest KTM
    Browary
    36
    Moto
    KTM

Domyślnie

Cytat Napisał pepsigo2pl Zobacz post
    jako ciekawostke: jak robilem swoje C+E moj instruktor wlasnie podawal mi droge mowiac: jedziemy w strone X. i na egzaminie mialem to samo. to bylo 5 lat temu. czyzby, wtedy zalezalo to od centrum egzaminacyjengo, samego egzaminatora, czy moze trafilem na okres probny jakis?
    robilem C+E 7 lat temu w polsce.... mowiono "w prawo", "w lewo" itd......
    2 lata temu robilem A w UK..mowiono tak samo tylko po angielsku...
    Prawdziwy facet nigdy nie dorasta. Kupuje tylko większe zabawki

Domyślnie

we wszystkim chodzi o kase jak nie beda wiedzieli gdzie jechac, to pewnie nie zdadza i osordek jest 200fuli za powtorke do przodu
    kickings for girls and submissions are for pussys

Browary
    0
    Moto
    kawasaki ZX6R , Suzuki DL650

Domyślnie

ja robilam A w uk i mialam miejsce docelowe a nie w prawo w lewomoze zmusi to niektorych do myslenia...

Browary
    11
    Moto
    Marauder; Yamaha FZ1 Grand Tourismo

Domyślnie

no ja niedawno robi?em to sz?o po staremu, rondo, druga w lewo, jed? na wprost, nastepna w prawo itd.
    hm, nie wiem co lepsze gdy jeste? posrany okoliczno?ci?.

a co do pyta?...
    przyznac sie ilu przeczyta?o i zna caly kodeks drogowy i nie pracuje w policji
    Lubię to co zajebiste, piękne i szybkie
    http://www.facebook.com/pages/Carpet-Cleaning-PL

Sa motory i jest KTM
    Browary
    36
    Moto
    KTM

Domyślnie

Cytat Napisał krak_fotoguard Zobacz post
    a co do pyta?...
    przyznac sie ilu przeczyta?o i zna caly kodeks drogowy i nie pracuje w policji
    Ja przeczytalem ze 2razy bo mi sie spodobal.. pamietam jak kiedys przedzieralem sie przez polski kodeks drogowy - kurde ustawy, przepisy i paragrafy.... otwieram angielski i co widzie ? kurrr bajka dla dzieci, duze obrazki, malo tekstu.... pewnie dlatego ze co trzeci angol nie umie czytac, a co 4angol to pakistan.

ps. nie jestem policjantem
    Prawdziwy facet nigdy nie dorasta. Kupuje tylko większe zabawki