Strona 1 z 24 1 2 3 4 5 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 234

Browary
    3
    Moto
    Honda CBF 600 SA 2008

Domyślnie Kto zdał prawko w tym roku w UK?

Witam!!!

Jestem aktualnie po CBT i testach teoretycznych. Czy jest ktos na forum kto ostatnio zdawal egzamin praktyczny?? Jak to dokladnie wyglada i czy sa jakies zmiany co do roku poprzedniego.
    Pozdrawiam!!!

Browary
    68
    Moto
    83 - torowy wojownik; GPZ 500 S "OSIOLEK"

Domyślnie

Siema pogadaj z Mikev'em on wlasnie zdaje i dzis zaliczyl module 1

Powodzenia

YZF - R125; XJ6 Diversion F; FZ6 S2; Fazer 8; YZF R-1, GPZ 500 S "OSIOLEK"

Browary
    16
    Moto
    Triumph Daytona 650

Domyślnie

siemano, ja wlasnie dzisiaj zdalem Mod 1 i to na angielskim supersporcie
    tu jest filmik co robic, ja zamiast luku w prawo mialem w lewo co dla mnie bylo ulatwieniem.

pamietaj jak bedziesz trenowal do egzaminu U turn ma 7.5 m, bylo to pomocne dla mnie i tobie moze tez sie przyda.
    Powodzenia zycze.

Ps. dzieki Dominik

Browary
    3
    Moto
    Honda CBF 600 SA 2008

Domyślnie

Chodziles na kurs ( jak to wyglada cenowo) czy bez przygotowania. Czy lepiej pujsc na kurs?? Nie jezdzilem nigdy na 600. Max to 350cc :-)
    Ostatnio edytowane przez serce74 ; 14-03-2011 o 13:58

Browary
    16
    Moto
    Triumph Daytona 650

Domyślnie

Cytat Napisał serce74 Zobacz post
    Chodziles na kurs ( jak to wyglada cenowo) czy bez przygotowania. Czy lepiej pujsc na kurs?? Nie jezdzilem nigdy na 600. Max to 350cc :-)
    nie chodzilem na kurs, tez wczesniej nie jezdzilem na 600, zabralem swoje moto na parking do sainsberego i tam trenowalem U turn, wolna jazde i slalom, podczas proby emergency stop zablokowalo mi kolo (CBF miala slabe hamulce a tu 2 tarcze) ale i z tym sobie poradzilem. musisz miec moto na egzamin wiec wybierz taki zebys mogl zrobic U turn w 7.5 metra.
    jezeli planujesz kupic CBF to bez problemu sie wyrobisz. W luku ma byc 19m/h ale tego nikt nie sprawdza natomiast jak juz wyjedziesz z luku musisz osiagnac 31-32m/h i to juz sprawdza. robisz luk 2 razy
    1 wychodzac z luku przejezdzasz przez pomiar 31m/h. i musisz ominac slupek na oko 30cm w bok od slupkow pomiarowych i wtedy zatrzymac sie pomiedzy niebieskimi slupkami 1.5m na 1m.
    2 wychodzisz z luku, znow 31m/h pomiar i czekasz na sygnal reka od egzaminatora, emergency stop
    pamietaj ze kazdy z lukow mozesz robic 2 razy.
    z wolna jazda sobie chyba poradzisz, polsprzeglo i lekko hamulec tylni
    zaraz wkleje wymiary placu
    http://www.dft.gov.uk/dsa/Documents/...ing_layout.pdf w linku masz wymiary, pamietaj lifesaver z akazdym razem
    Ostatnio edytowane przez MiKev ; 14-03-2011 o 14:15 Powód: poprostu edycja

Browary
    40
    Moto
    690SMC, YZ 125, CRF 50

Domyślnie

ja zdawalem w tamtym roku i powiem szczerze ze przydaly mi sie lekcje-wykupilem 4h na placu(70 funa) i 8h na miescie (140 funa). koles mi wszystko objasnil-pokazal trasy gdzie moze zabrac egzaminator i czego sie wystrzegac. Zdalem wszystko za pierwszym razem takze gitara. Jak masz troche hajsu na zbyciu to polecam wykupic cos na miescie-tam gdzie bedziesz mial egzamin.

Browary
    14
    Moto
    suzuki gsr750 - RAMBO;)

Domyślnie

Cytat Napisał MiKev Zobacz post
    musisz miec moto na egzamin wiec wybierz taki zebys mogl zrobic U turn w 7.5 metra.
    ja nie rozumiem...to nie mo?e jecha? sprzetem od szko?y jazdy? wtedy nie bedzie sie o nic martwi? bo ich motocykle ze wszystkim dadza rade

Browary
    16
    Moto
    Triumph Daytona 650

Domyślnie

Cytat Napisał bryz Zobacz post
    ja nie rozumiem...to nie mo?e jecha? sprzetem od szko?y jazdy? wtedy nie bedzie sie o nic martwi? bo ich motocykle ze wszystkim dadza rade
    naturalnie ze moze
    ja nie wykupywalem lekcji bo nie widze sensu, po to robilem cbt i kupowalem 125-ke zeby sie wprawic a zamiast wydawac 120f na dzien jazdy wole miec na benzyne.
    z tym motorem chodzi mi o to ze nie jest tak jak w polsce i osrodek egzaminacyjny nie mamoto do egzaminowania.

Browary
    3
    Moto
    CBR400

Domyślnie

Dajcie namiary gdzie mozna wykupic lekcje w londku, prosze, oprocz get bike
    Moja wyobraznia przestrzenna jest do bani, jakos ciezko mi na parkingu wyobrazac sobie te slupki i luk na 7,5 grrrr

Browary
    16
    Moto
    Triumph Daytona 650

Domyślnie

Cytat Napisał Tysia Zobacz post
    Dajcie namiary gdzie mozna wykupic lekcje w londku, prosze, oprocz get bike
    Moja wyobraznia przestrzenna jest do bani, jakos ciezko mi na parkingu wyobrazac sobie te slupki i luk na 7,5 grrrr
    luk jest szerszy to U turn ma 7.5m okolo 3 miejsca parkingowe w supermarkecie