Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27
    Wyszczekany Gbur
    Browary
    63
    Moto
    Yamaha XT 660 Z Tenere; KTM 990 Adventure

Domyślnie Sprzedam Golf IV GTI 1.8T

Siemanko,

Do sprzedania mój Panzerwagen, 2001 rok, 88000 mil, 1.8T zachipowany (nie sprawdza?em na hamowni).
    Wersja exclusive, kremowa skóra, wszystkie elektroniczne duperele. Pe?na historia serwisowa (auto ma 10 lat i 11 piecz?tek w ksi??ce) Wszystko ok z nim. Sprzedaje, bo mi si? znudzi?, jezdzi?em 1.5 roku i czas zmieni? wózek.
    Cena 2800 ONO.
    Tutaj link do autotradera:

http://www.autotrader.co.uk/classifi...s/10?logcode=p

Jakie? pytania, to dzwoni? prosz? 07709583008

Browary
    0
    Moto
    YZF R1

Domyślnie

pieczatki w ksiazce nic nie znacza..masz ich 11 a tylko 5 udokumentowanej historii..reszty nie da sie sprawdzic bo samochod nie byl w serwisie. historia serwisowa Twojego auta konczy sie w kwietniu 2006 r. przy przebiegu 44405.przez wszystkie lata mial wymieniany tylko olej z filtrem (ktos robil to tylko dla pieczatek bo nie na tym sewis polega) powinno byc - raz lubrication serwis a kolejnym razem major....w serwisie byl 7 razy: 5 wymiana oleju i 2 naprawy. wiecej nie moge powiedziec. napewno go sprzedasz ale mysle,ze ciut za duzo chcesz.....
    ..progress is impossible without change.Those , who can not change their minds , can not change anything.....

Browary
    62
    Moto
    VFR 800 V-tec

Domyślnie

co to znaczy "ONO" przy cenie?
    Jak krasc to miliony, jak ruchac to ksiezniczki, jak jezdzic to HONDA

Browary
    0
    Moto
    YZF R1

Domyślnie

or near offerts
    ..progress is impossible without change.Those , who can not change their minds , can not change anything.....

Wyszczekany Gbur
    Browary
    63
    Moto

Domyślnie

Grey, w kwietniu 2006 roku by? ostatni raz u autoryzowanego dealera VW, to ze potem serwisy by?y robione w nieautoryzowanych warsztatach nie znaczy, ?e nie by?y robione, zw?aszcza, ?e mam wszystkie rachunki, i jest na nich nie tylko olej i filtry. To co piszesz jest dziwne, bo wygl?da, ze autoryzowane stacje VW wystawiaj? rachunki za cz??ci i major service, a w system tylko wymian? oleju wklepuj?, bo tylko tak mog? wyt?umaczy? fakt posiadania rachunków na normalne serwisy.
    Co do ceny to pewnie i tak zjad?, ale widzia?em gorzej wyposa?one i w gorszym stanie sprzedaj?ce si? za wi?ksz? kas?... problem z tym autem jest taki, ?e ma niepopularny silnik w dobie podwy?ek cen paliw.

A swoj? drog? nie prosi?em ci? o grzebanie w historii mojego auta, a ju? napewno o wywlekanie jakich? pó?potwierdzonych informacji na forum publiczne. Nie mam nic do ukrycia, i osobom zainteresowanym przedtawi? oryginalne rachunki.
    Kto? kto ma dost?p do systemów ewidencyjnych powinien by? nieco bardziej odpowiedzialny. Nawet sprawdzaj?c czy pojazd jest ubezpieczony masz klauzule mówi?c?, ?e nie masz prawa grzeba? w danych pojazdu nale??cego do kogo? bez jego uprzedniej zgody.
    Móg?bym narobi? ci za to ko?o dupy. Prze?pi? si? z tym i pomy?l?.
    Ostatnio edytowane przez Bartosz ; 25-05-2011 o 01:25

Browary
    0
    Moto
    Yamaha YBR 125 Custom

Domyślnie

No niestety z tym co zrobi? Grey to chyba nic nie zrobisz, nie zrobi? on nic niestosownego. Da?e? og?oszenie ka?dy ma prawo sprawdzenia, a ty to tylko umozliwiles. Ka?dy kto podjedzie do autoryzowanego serwisu z nr. rej dowie si? wszystkiego o historii serwisowej danego auta. Po to powsta?y te rejestry, aby ukróci? kombinatorstwo typu jekies lewe piecz?tki, i jak to przy wje?dzie do polski mo?na zobaczy? "korekty liczników".

Ps. No mo?esz jeszcze Greyowi flache postawi? za rozjasnienie ci prawdziwej historii tego auta, bo w tym kraju (i nie tylko w tym) to cuda z tym mo?na zrobi? mimo ca?ego tego rejestru, sorki jego brakujacej cz??ci ju? po tym gdy ko?czy si? gwarancja producenta.

VIP
    Browary
    11
    Moto
    fzs1000

Domyślnie

dokladnie tak jak szczypior prawi kazdy ma prawo sprawdzenia auta tymbardziej ze nie zakryles nr rejstracyjnego jak wiele osob to wlasnie robi aby uniknac sprawdzania pojazdu przed kupnem itp itd
    wystawiles go na forum publiczne wiec nie miej pretensji do ludzi ktorzy rzyczliwie i uprzejmie informuja ciebie i innych o prawdziwych przejsciach pojazdu bo to niepotrzebne sprzeczki
    a wyslac np sms-a za 2:99 z nr rej i dowiedzenie sie histori tego czy owego to nie przestepstwo wiec zbastuj z tonu prosze ja cie bardzo
    no a autko jak by nie patrzec calkiem spoko sie prezentuje
    piozdro
    nie masz nic madrego do powiedzienia? wiec zamknij ryj !!
    http://www.youtube.com/watch?v=8OcWE...ayer_embedded#
    http://vimeo.com/9149102

Wyszczekany Gbur
    Browary
    63
    Moto

Domyślnie

Hehe, ?yczliwie i uprzejmie w i?cie PiSowskim stylu zosta?em zinwigilowany
    Jedyne co mnie w****i?o, to szukanie haków podczas gdy nawet nie jest si? zainteresowanym. Gdyby chcia? kupi? auto, i sobie sprawdzi? - ok, ale wtedy móg?by zobaczy?, ?e s? rachunki za wszytko oprócz piecz?tek.
    Co do sprawy - zadzwoni?em do dealera, od którego mam rachunek za zmian? paska rozrz?du i zapyta?em si? czemu w historii serwisowej ma rzekomo tylko zmian? oleju. Stwierdzi?, ?e pierwszy raz mu si? zdarzy?o, ?eby kto? kwestionowa? rachunki vat'owskie a system ewidencyjny ma wiele nie?cis?o?ci, i je?li mam rachunki i piecz?tki w ksi??ce serwisowej to mog? uwa?a? swoj? histori? serwisow? za pe?n?.
    Sam pracuj? w bran?y motoryzacyjnej, i nie wyobra?am sobie grzebania w ewidencji i wklepywania korekt informacyjnych pod czyimi? og?oszeniami, ale mo?e nie wszyscy maj? profesjonalne podej?cie do zawodu, i poprostu chc? by? fajni na si?? U nas w firmie "tak si? kozy nie *******i", st?d moje obruszenie. ale OK. Mniejsza z tym.

the boss
    Browary
    215
    Moto
    ER-5

Domyślnie

Cytat Napisał Bartosz Zobacz post
    ... ?e s? rachunki za wszytko oprócz piecz?tek...
    w pierwszym poscie pisales ze pieczatki sa ?

co do sprawdzania, rachunki VAT tez nie problem zrobic wiec ewidencja moze byc jakims zrodlem informacji. najlepiej chyba sprawdzic osobiscie, zerknac na olej, zuzycie opon, przguby, zawieche i porownac kiedy byly ostatnio wymieniane wedlug rachunkow itp

co wiecej nalezy koniecznie podlaczyc pod komputer bo z ostatnich 3 samochodow 2 z ktorymi mialem doczynienia w dwoch "engine light" byla wywalona z deski po to aby ukryc bledy w komputerze

co do ogloszenia jest na forum publicznym, jak jeden sprawdzi, zainteresowany czy tez nie wrzucajac info tutaj pomaga dla innych zainteresowanych ktorzy juz nie musza drugi raz sprawdzac tego samego

Wyszczekany Gbur
    Browary
    63
    Moto

Domyślnie

Nie no, wszystko jest, i piecz?tki i rachunki, pod VaG'a te? podpina?em, ogólnie jestem mechanikiem wi?c panowie bez przesady z t? terori? globalnego spisku na kupca. Jezu, jak skrzywdzi?y nas te nasze ojczy?niane realia... wszystko musi by? wa?kiem - podrobione serwisy, podrobione rachunki, pewnie VaG pod który podpi??em by? te? podrobiony, na podrobionym kablu oczywi?cie. Milage te? cofni?ty o drugie 80 tysi?cy, a numery MOT'ów podrobione. Dwa ostatnie serwisy mi si? przy?ni?y w ogóle, a rachunki mam od znajomego mechanika na lewo ;-D
    Jak w tym kawa?ku Soko?a: