Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Do Niemiec

Browary
    0
    Moto
    Suzuki SV650 k1

Domyślnie Do Niemiec

Mam zamiar jecha? do Niemiec oko?o 20 lipca. Miejsce docelowe to Waltrop w okolicach Dortmund. Ca?y problem polega na tym ?e jeszcze nigdy nie jecha?em sam w tak? podró?. Mo?e kto? z Was b?dzie lecia? w podobnym terminie do polszy i poprowadzi m?odszego koleg?.
    LOUD PIPES SAVE LIVES

Browary
    2
    Moto
    gsxr750

Domyślnie

Cytat Napisał mikusd666 Zobacz post
    Mam zamiar jecha? do Niemiec oko?o 20 lipca. Miejsce docelowe to Waltrop w okolicach Dortmund. Ca?y problem polega na tym ?e jeszcze nigdy nie jecha?em sam w tak? podró?. Mo?e kto? z Was b?dzie lecia? w podobnym terminie do polszy i poprowadzi m?odszego koleg?.
    no my lecimy 23 z rana do polszy wiec jak cos to pisz na priv!!!

Browary
    52
    Moto
    VN 900 B7F R.I.P. --> VN 900 B8F ---> VN1700 Classic Tourer + CBR600F Ultima Light i CBR1000FJ :P

Domyślnie

ja ruszam 15/07 o 23:30 z londka, prom mam na 16/07 o 2-giej w nocy, lecimy ze znajomymi do pl, chcesz si? do??czy? ??
    "Powaga jest ostatnią szansą ludzi płytkich"- O. Wilde

Browary
    0
    Moto
    Suzuki SV650 k1

Domyślnie

Mam ju? urlop na 21 lipca zarezerwowany. Mam troch? lipny termin urlopu bo to czwartek. Zazwyczaj wszyscy lec? na weekendzie. Nic to, polec? sam. Mo?e jakie? rady od starszych podró?ników. Co zabra? ze sob?, co ile przerwa itd... Aha i co si? bardziej op?aca prom czy tunel
    LOUD PIPES SAVE LIVES

Browary
    0
    Moto
    hondaVFR750/4xjunakM10/shl-m17

Domyślnie

hey...
    ja mam ten sam dylemat, prom czy tunel....prom jest tanszy o jakies 10funow, ale tunel czasem moze byc i 2x drozszy....tylko, ze pol godziny lecisz, prom na dunkierke jest najtanszy, ale plynie najdluzej.

Browary
    0
    Moto
    Yamaha YZF R125

Domyślnie

Ale do tunelu dalej i po drugiej stronie tez kawa?ek do mometu gdzie bys z promu wyjecha?. Poza tym na promie odpoczywasz i paliwa nie tracisz plus do tego cena i wychodzi na to ze zawsze promem smigam