Czy jezdzi ktos w kasku Shoei XR1100?

Temat na forum 'Recenzje i Opinie' rozpoczęty przez kedzis, Sierpień 2, 2010.

1. kedzis

kedzis Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    Hemel Hempstead
    Motocykl:
    NC700X
    zalezy mi na obiektywnej opini posiadacza

2. kedzis

Browary:
    0
    Miasto:
    Hemel Hempstead
    Motocykl:
    NC700X
    ok, odpowiem sam sobie..moze ktos z tego skorzysta.
    Kask otrzymalem w komplecie z dodatkowym przyciemnianym wizjerem i pinlockiem- dodatkowa wewnetrzna przeciwmgielna przeslona.Bardzo ladnie wykonany,wygodny, w miare lekki, bardzo dobrze wentylowany i przez to troche szumi(az 7 otworow wentylacyjnych), posiada bardzo latwo wymienny i wielki wizjer.Kask w matowej czerni z przyciemnianym wizjerem prezentuje sie swietnie.Uzywam go dopiero od kilku dni i jak na razie jestem bardzo zadowolony.Polecam!

3. maluczczi

maluczczi Szalony Wulkanizator

Browary:
    0
    Miasto:
    Yorkshire / Gliwice
    Motocykl:
    GSXR 3/4 K6 :P
    Ja go nie uzywalem ale kumpel uzywal i mowil mi ze przy wiekszych predkosciach poznad 200 bardzo mu rzucalo glowa. On mial wczesniej AGV GP tech i mowil ze jest zdecydowanie lepszy Tyle ci moge doradzic . Sam chcialem sobie kupic SHoei ale chyba sie wstrzymam pozdro

4. kedzis

Browary:
    0
    Miasto:
    Hemel Hempstead
    Motocykl:
    NC700X
    ten kask ma spoiler takze moze to zalezy od pozycji, ustawienia glowy(moze mial za duzy kask?) aerodynamika jest inna na innym moto( na nakedzie kask bedzie bezposrednio przecinal powietrze a na plastiku najpierw owiewki a potem kask), czytalem ze ogolnie wiecej szumow jest na plastiku niz na nakedzie(kto by sie spodziewal), ponad dwiescie na nakedzie i tak nie jest komfortowe tak czy siak nie smigam ponad 200 az tak czesto.. dla mnie bardziej liczy sie komfort i wentylacja(nie lubie jezdzic ze spocona glowa-szczegolnie w lecie, i wazne zeby nie parowal, plus 5 gwiazdek Sharp)

5. APZOR

APZOR Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    Doncaster
    Motocykl:
    YAMAHA R1 14B BIG BANG
    siema . jak muluczci napisal.... ten kolega to pewnie forestt21 z forum i jechal w moim kasku bo jego mu ukradli jak byl u mnie bo zostawil na moim aucie ale po kilku dniach sie odnalazl bo sasiad go przyniosl, jak sie okazalo to sasiad go wzial zeby go nikt nie ukradl....ale wracaac d tematu moj kask to shoei X-SPIRIT kupilem go jakies 18 miesiecy temu i jak dla mnie jest super jak latasz powoli czy tez szybko tyle ze moj kask ma spoiler z tylu i jest dopasowany do mojej glowy wiec jest super. forest mowil ze jak lecial 280 to mu glowa trzepalo, ale pozniej jak sprawdzilem to on mowil ze jego kask jest luzny na jego glowie tak i wiec moj powinien byc luzny jako ze mam wiekszy baniak od niego tak wiec nic dziwnego ze latal .... tak wiec X-spirit jak dla mnie jest super a nie wiem jaka jest roznica pomiedzy nimi...moj ma 8 wywietrznikow, nie paruje mu szyba ,jak trzymaz lowe wysoko to gwizd slychac bo powietrze przecinaja dwa wloty ktore maja ostry profil....pozdrawiam.

6. Arnie

Arnie Szaman
    Członek Załogi

Browary:
    36
    ja mam shoei xr-1000, poprzedni model ale bazujac na uzytkowaniu tego kasku powiem ze to sa kaski sportowe i paczka zatyczek do uszu zawsze jest w domu bo nawet przy 100 mph juz jest glosno i nie polecam na dluzsze dystanse.

7. pablo

pablo Guest

A ja je?d?? w kasku z Lidla ale jest podobny do XR1100 bo ma szybk? i wogóle jest full face i waga podobna!
    "obiektywne opinie posiadacza" - czytanie ze zrozumieniem Panowie

8. pablo

pablo Guest

kedzis posiada?e? wcze?niej XR1000? Je?li tak to napisz jak oceniasz oba modele i czy ogóle warto by?o by kupiowac 1100 na miejsce XR1000. Podzi?kwa?

9. maluczczi

Browary:
    0
    Miasto:
    Yorkshire / Gliwice
    Motocykl:
    Pytanie nasuwa sie jedno czemu shoei ma takie lipne malowania ? Przodujaca firma w branzy - a lasery wygladaja milion razy lepiej ?

10. APZOR

Browary:
    0
    Miasto:
    Doncaster
    Motocykl:
    YAMAHA R1 14B BIG BANG
    no wlasnie musza czyms przyciagnac klienta....ja mam caly czarny a to jest najlepsze malowanie jakie moze byc..

11. APZOR

Browary:
    0
    Miasto:
    Doncaster
    Motocykl:
    YAMAHA R1 14B BIG BANG
    no wlasnie musza czyms przyciagnac klienta....ja mam caly czarny a to jest najlepsze malowanie jakie moze byc..

12. maluczczi

Browary:
    0
    Miasto:
    Yorkshire / Gliwice
    Motocykl:
    No musze sie z toba zgodzic kolego sympatyczny jest zdecydowanie najlepsze ale grzeje w palnik hihi

13. marcin.1

marcin.1 Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    Launceston, Tarnów
    Motocykl:
    CBR1000RAC
    Odswieze temat troche bo wlasnie zakupilem ten model i dzisiaj pojechalem przetestowac. Wszystko spoko, pasuje jak ulal i jest bardzo wygodny, ale tak od 60-70 mph zaczyna gwizdac. Tak normalnie jak czajnik... szczegolnie jak odchylam delikatnie glowe na boki. Teraz nie wiem czy one wszystkie tak maja, czy z moim cos jest nie tak :( W sumie troche wialo dzisiaj wieczorem jak jezdzilem i sprobuje jeszcze jak bedzie bezwietrznie ale kurde mam mieszane uczucia na chwile obecna. Moze ktos moglby sie wypowiedziec kto uzywa ?

14. Wasal

Wasal Kat Komarków

Browary:
    61
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    cbr600rr07
    Mi czasem cos piszczy ale jestem taki zarajany jazda::D ze nie zwracam na to uwage:lol:.
    Ogolnie nie mozna sie do niego przyczepic.

15. kafecz

kafecz Beztroski Posiadacz

Browary:
    7
    Miasto:
    Stąd nie widać
    Motocykl:
    szybki...był
    nie wiem czy masz ta blokade zeby szybka sie nie otiwera?a. U mnie to gwizda.

16. Arnie

Arnie Szaman
    Członek Załogi

Browary:
    36
    ja mam xr 1000 i tez gwizda. ale od gwizdania sa zatyczki do uszu ;]

17. ALex

ALex Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    Essex
    Motocykl:
    HONDA CBF1000, Kawasaki z 750r, zx10r
    tak je?d?e i je?eli si? jeszcze nie zdecydowa?e? na niego to marnujesz swój czas na szukanie czego? innego.. jest najlepszy z mo?liwych nic tylko kupuj i sie nie zastanawiaj!!!! cichy wygodny itd

--- Update ---

nie ma takiej opcji jak g?ow? rzuca?o to od wiatru a nie od kasku :lol: od czasu do czasu brykam w AGV GP bo to mój dodatkowy ha?er i powiem tyle shoie dlugo d?ugo nic i mo?e AGV na 2 miejscu!!!!

18. paski27

paski27 Kat Komarków

Browary:
    0
    Miasto:
    Poole
    Motocykl:
    kawi
    tez mam 1000 i gwizdze. a przy ponad 120 nie idze wytrzymac bez stoperow. wiec to normalne. a shoei i tak sa niby cichsze od innych w tej cenie.

19. ALex

ALex Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    Essex
    Motocykl:
    HONDA CBF1000, Kawasaki z 750r, zx10r
    PASKI temat mamy o modelu dalej 1100.. ale wcze?niej mysla?em w?a?nie o xr 1000 mo?e troche rozwiniesz opinie o nim ch?tnie poczytam czy mnie cos omine?o, a tak wogóle mia? kto? doczynienia z QUESTEM jest lepszy ni? XR bo s?ysza?em ?e TAK

--- Update ---

APZOR masz ca?kowit? racj?!!

20. Marcin81

Marcin81 Beztroski Posiadacz

Browary:
    6
    Miasto:
    Greenhithe
    Motocykl:
    Yzf-R6
    tez mam xr1000 i nie gwizdze nawet przy 130, no chyba ze juz od tego moto gluchy jestem

Poleć forum