Lozyska do kol

Temat na forum 'Serwis, Moj garaż' rozpoczęty przez wrobel, Luty 4, 2011.

1. wrobel

wrobel Kat Komarków

Browary:
    3
    Miasto:
    Oxford/Surrey
    Motocykl:
    Coming soon.
    Na poczatku to siema wszystkim.
    Jako ze czuje ze rozysypalo mi sie lozysko w tylnym kole (kolo ma delikatny luz na boki), chcialbym je wymienic, bo i tak nowe laczki na moto bede zakladal.
    Ma ktos jakas firme z lozyskami co wiedza ze sa dobre (mam ogolne male rozeznanie z firmami produkujacymi lozyska do kol) bo tez nie chcial bym kupic jakis ciulowych ktore sie rozypia za kilka tys mil. Na moto jezdze ok 400 mil tyg. wiec chcial bym zeby troche wytrzymaly.
    Moze jakis sklep w london, oxford, lub swindon? :)

Dzieki

2. xxtreme

xxtreme Tuner Motorynek

Browary:
    36
    Miasto:
    EU
    Motocykl:
    Ride like satan, live like God :P
    Idz do serwisu i tam kup. Sa tanie jak barszcz wiec nie musisz szukac zamiennikow.

3. wrobel

wrobel Kat Komarków

Browary:
    3
    Miasto:
    Oxford/Surrey
    Motocykl:
    Coming soon.
    Ale masz na mysli do autoryzowanego serwisu hondy? I dobrze zlokalizowalem useterke jak ruszam kolem na boki (jak jest na central stand) to kolo ma milimetrowe luzy? Czy dobrze mowie ze to lozyska?

4. Bigos

Bigos Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    London/Lublin/Bochnia
    Motocykl:
    Yamaha FJ1200 3XW, FZS600
    Je?eli chcesz zakupi? bardzo dobre ?o?yska, które wytrzymaj? spory przebieg to zainwestuj w japo?skie Koyo. Ja zawsze przywo?? sobie z Polski ?o?yska polskie, szwedzkie, albo czeskie, bo s? dosy? tanie, ale równie? dobre i wytrzyma?e. Na pewno nie radz? ci kupowa? na ebay pierwszych lepszych ?o?ysk od nieznanego producenta, bo w 99% procentach trafisz na produkt chi?ski, który nie nadaje si? do niczego.

5. wrobel

wrobel Kat Komarków

Browary:
    3
    Miasto:
    Oxford/Surrey
    Motocykl:
    Coming soon.
    A slyszal ktos moze o lozyskach firm takich jak NKE, F.A.G lub SKF? Bo wlasnie jedyne ktore znalazlem w sklepie to sa tych australijskich firm? Warte kupienia czy szukac KOYO?

6. kafecz

kafecz Beztroski Posiadacz

Browary:
    7
    Miasto:
    Stąd nie widać
    Motocykl:
    szybki...był
    SKF polecam. Sam mam takie. W PL wszystkie rolki na rozrz?dzie ( w aucie ) tylko SKF-a mia?em. Wiedz? co robi?

7. maluczczi

maluczczi Szalony Wulkanizator

Browary:
    0
    Miasto:
    Yorkshire / Gliwice
    Motocykl:
    GSXR 3/4 K6 :P
    A tak przy okazji jak czesto wymieniacie lozyska w bajku ? Z moimi nic chyba nie jest znaczy nie ma zadnych loozoow ale jeszcze nie wymienialem nigdy ???????????

8. kafecz

kafecz Beztroski Posiadacz

Browary:
    7
    Miasto:
    Stąd nie widać
    Motocykl:
    szybki...był
    ja mia?em zajebiste luzy. Takze jak nie ma luzów to smigaj. Jest jeszcze jedna kwestia. Odkrecic kolo i sprawdzic opór toczenia. Wsadz palucha w ?o?ysko i pokre?. Je?eli s? przeskoki no to wymiana.

9. ruthi

ruthi Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    Nuneaton
    Motocykl:
    Same V-ki
    F.A.G elementy dobrej jakosci, firma robi duzo elementow do aerospace-u, dla rolls-royce aero. Pierwszy raz dowiedzialem sie o tej firmie w pracy.
    SKF to juz chyba wszyscy w PL slyszeli. Rolki i lozyska do wszystkiego jakosciowo tez OK.

10. plamersky

plamersky Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    lasy, lasy a niedaleko więzienie (dla kobiet)
    Motocykl:
    WRRRRRRRRRRRR
  11. wrobel

wrobel Kat Komarków

Browary:
    3
    Miasto:
    Oxford/Surrey
    Motocykl:
    Coming soon.
    W takim razie na ebay-u zainwestuje w lozyska F.A.G lub SKF. Bo takie luzy juz ma ze az sie plakac sie chce.
    Dzieki wszystkim:)

12. LoganOx

LoganOx Beztroski Posiadacz

Browary:
    5
    Miasto:
    Swindon (poprzednio Oxford)
    Motocykl:
    Aprilia Caponord ETV 1000
    ja kupi?em SKF, bo takie by?y rekomendowane do mojego motoru. W Oxfordzie mamy sklep, który tylko ?ozyska i uszczelniacze sprzedaje. Sklep si? nazywa Oxford Bearings Company (czy jako? tak) i mie?ci si? niedalego Tesco na przeciw BMW - jad?c od strony Cowley przeje?d?amy przez rondo pod obwodnic? prosto i po ok 150 yardach trzeba skr?ci? w prawo - tam jest ulokowanych kilka ma?ych hurtowni i magazynów. Ceny wy?sz? ni? na necie, ale na ogó? maj? wszystko na stanie.

Poleć forum