Podgrzewane manetki

Temat na forum 'Instalacja elektryczna' rozpoczęty przez basik, Październik 8, 2009.

1. basik

basik Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    Londyn-moto3miasto
    Motocykl:
    SV650S
    Zbli?a si? zima- to niestety oczywisty fakt :( - postanowi?am zadba? w tym roku o ?apki .
    Chcia?a bym abyscie mi doradzili jakie manetki podgrzewane kupi?. No i poszukuje kogo? kto by mi je zamontowa?- oczywi?cie odplatanie.

2. BeataK

BeataK Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Suzuki Marauder,Honda CBR 600rr, Fazer FZ1
    heja Basia! Ja w marudzie mam zamontowane manetki Oxford. ?wietnie sie sprawuj?, sa trzy poziomy regulacji temperatury .Na najwy?szym poziome to az w ?apki parzy:) Naprawd? polecam!!Monta? jest bardzo prosty,my?l? ze sama da?aby? rade !! a jak nie to pomog? :) Mam je wpi?te bezpo?rednio do akumulatora wiec trzeba pami?ta? ?eby je wy??cza? .:)

Attached Files:

3. Bigos

Bigos Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    London/Lublin/Bochnia
    Motocykl:
    Yamaha FJ1200 3XW, FZS600
    Ja mam w obu moich sprz?tach podgrzewane manetki. W tej londy?skiej FJ-cie mam za?o?one firmy Oxford. Grzej? ?adnie, ale sterowanie realizowane jest poprzez dwa mikrow??czniki, które dosy? ci??ko wcisn?? w czasie jazdy maj?c r?kawice na r?kach. Dodatkowo s? dosy? czu?e na wilgo? i czasami w ogóle nie chc? si? w??czy?.
    W Polsce mam drugi motocykl i przy nim mam podgrzewanie firmy Silver. Efekt taki sam jak przy manetkach Oxford'a, ale sterowanie jest za pomoc? pokr?t?a. Mo?e wygl?da to troch? archaicznie, ale jest skuteczniejsze.

Attached Files:

4. Pavelsky

Pavelsky Guest

Gdzie to w??czy? najlepiej, bo do baterii to raczej poroniony pomys??

5. Bigos

Browary:
    0
    Miasto:
    London/Lublin/Bochnia
    Motocykl:
    Wraz z pude?kiem na pewno dostaniesz instrukcj? obs?ugi i monta?u. Je?eli ca?o?? pod??czona zostanie bezpo?rednio pod akumulator, to trzeba b?dzie pami?ta? o wy??czaniu manetek po zgaszeniu silnika. Je?eli b?d? one pod??czone poprzez bezpiecznik, to nie b?d? dzia?a? przy zgaszonym zap?onie.

6. wlodek1980

wlodek1980 Szalony Wulkanizator

Browary:
    0
    Miasto:
    Londyn SL2
    Motocykl:
    VMX1200, VF1000FE
    hej.
    zupelnie niedawno wlasnie takie, jak proponuje beata montowalismy dziewczynie do fazera 600. zestaw jest calkiem sprytnie pomyslany, podlacza sie go poprzez kostki, takze lutowanie albo dorabianie zlaczek nie wchodzi w gre.
    zanim wypijesz herbate powinny byc juz zamontowane ;)

daj znac na priv lub przez Motogarage.co.uk ;)

7. Pavelsky

Pavelsky Guest

Kryptoreklam? sobie zrobi? hihi :mrgreen:

8. Piotr

Piotr Guest

Czy montaz takich manetek oznacza kompletne zniszczenie oryginalnych? Czy pasuja uniwersalnie do kazdego modelu? Czy np. na wiosen moge sobie z powrotem wrzucic orygnalne, bo nie widze powodu zeby latac latem z podgrzewanymi i kablami.

Czy nie lepiej po prostu zamontowac sobie te podgrzewane nakladki (zapinane na rzepy) rowniez Oxforda? Wydaje mi sie ze to lepsza opcja: zero ingerencji w oryginalne manetki, montaz w 2minuty a efekt ten sam cieple dlonie. Co myslicie?

9. krak_fotoguard

krak_fotoguard Szalony Wulkanizator

Browary:
    1
    Miasto:
    Caterham Surrey
    Motocykl:
    Marauder; Yamaha FZ1 Grand Tourismo
    nak?adek nie znam,
    A przy zak?adaniu, niestety przynajmniej w naszym przypadku, podczas zdejmowania fabrycznych manetek jedna zosta?a zniszczona, mimo ?e motorek nówka, a mo?e dlatego :/
    Ale jak si? zamontuje to po co zdejmowa? ? s? i ju? w niczym nie przeszkadzaj?.
    A nu? gdzie? trzeba b?dzie w?o?y? ciep?e r?ce, a w sierpniu ju? s? zimne noce ;)

no i fajnie jak by jeszcze odpowiada? na smsy, emaile :cool::p

#9 krak_fotoguard, Październik 9, 2009
    Ostatnia edycja: Październik 9, 2009
  10. basik

Browary:
    0
    Miasto:
    Londyn-moto3miasto
    Motocykl:
    SV650S
    Dziekuje za rady i wskazowki, nadal jednak poszukuje '' najlepszych'' manetek i kogos kto je pod??czy. Chyba zdecyduje sie na daytona, no i podlaczenie na pewno nie do aku.

11. kaktus

kaktus Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    sw london
    Motocykl:
    660 Tenere, M600 Monster
    nie do aku? to co: dynamo i do ko?a? :D

12. Bodzio900

Bodzio900 Nabywca Suszarki

Browary:
    0
    Miasto:
    london
    Motocykl:
    fazer & zx9r & cbr 600f4i
    witaj Basiu bardzo dobrze sprawdzaj? si? oxfordy i w??cznik potencjometr taki jak zamie?cil drug? fotk? bigos a je?li chodzi o pod??czenie to jest kilka sposobow i to zbiega do aku tylko trzeba przeka?nik na pewnon nie obci?rzamy innych urz?dzen je?li chcesz mog? pod??czy? mam warsztat.

13. basik

Browary:
    0
    Miasto:
    Londyn-moto3miasto
    Motocykl:
    SV650S
    Bodzio - dzi?ki .

14. Rafallus

Rafallus Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    Rugby
    Motocykl:
    DL 1000
    Manetki to doskona?y wynalazek ale w po??czeniu z handbarami stanowia idealna pare.

15. Bigos

Browary:
    0
    Miasto:
    London/Lublin/Bochnia
    Motocykl:
    A ja przy okazji napisz?, ?e poradzi?em sobie z tym problemem, o którym wspomina?em. Rozebra?em modu? steruj?cy podgrzewaniem, wysuszy?em go suszark? :D, wyd?uba?em z niego jaki? stary silikon, wyczy?ci?em uszczeleczk?, a potem na?o?y?em delikatnie nowego silikonu silnikowego dooko?a pod uszczelk? i wszystko porz?dnie skr?ci?em. Dzia?a teraz bez zarzutu nawet jak pada deszcz.

16. Kamillo

Kamillo Kierowca Kosiarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Oxford
    Motocykl:
    VFR 750, Fireblade
    Kole?ka w PL ma pod??czone menetki pod klakson - do?? rzadko u?ywany, tak wi?c nie ma za bardzo co si? martwi? o jakiekolwiek przeci??enie, a po wy??czeniu zap?onu odcina pr?d. Drugi sezon ju? przelata? bez najmniejszego problemu.

17. Pavelsky

Pavelsky Guest

W?a?nie zakupi?em sobie manetki i my?le o pod??czeniu. Mo?e zastosuje ten sposób.

18. basik

Browary:
    0
    Miasto:
    Londyn-moto3miasto
    Motocykl:
    SV650S
    A jakie kupi?e? i gdzie?

19. Pavelsky

Pavelsky Guest

Oxford's The original Heated Grips. Kupi?em w Hein Gericke na Welling. Cena £69.99

20. basik

Browary:
    0
    Miasto:
    Londyn-moto3miasto
    Motocykl:
    SV650S

Poleć forum