30.08.2019 - 01.09.2019 London - Cornwall ⛺

Temat na forum 'Turystyka' rozpoczęty przez ShadowPL, Sierpień 14, 2019 o godzinie 15:25.

1. ShadowPL

ShadowPL Nabywca Suszarki

Browary:
    13
    Miasto:
    Reigate
    Motocykl:
    Tracer900
    Moii drodzy w dniach 30.08.2019-01.09.2019 planuje trochę dalszy wyjazd pod namiot do Cornwall. Nie mam jeszcze konkretnie zaplanowanej trasy ale chcę przejechać przez M3, blackdown hills, Dartmoor National Park i tutaj myślę że jak by się ktoś zdecydował to moglibyśmy od tego momentu coś wymyślić razem tak żeby każdemu pasowało. Czas jest bardzo ograniczony więc planuje zobaczyć jakąś część Kornwalii...
    Chętnych zapraszam a całą resztę pozdrawiam!
    --- Post updated ---
    Wrzucam fotki dla podbicia tematu bo mnie zaraz zakopiecie ;)

Attached Files:

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!