86mph na 40mph

Temat na forum 'Prawo' rozpoczęty przez Pajowy, Lipiec 19, 2019.

1. Pajowy

Pajowy Kierowca Kosiarki

Browary:
    1
    Miasto:
    Pila
    Motocykl:
    Zx6r
    Witam, van policyjny mnie zlapal na robotach drogowych, ograniczenie do 40mph, nie widzialem vana i zlapali mnie przy 86mph. Dodam, ze na zycie zarabiam smigajac ciezarowka c+e, zero punktow na licencji od kilku lat. Problem polega na tym, ze kat. A zrobilem w pazdzierniku rok temu. Czyli jak zlapie 6 punktow na licencji to zabieraja Jest opcja, ze kolega ktory miesiac wrocil do Pl poda mi swoje dane. Ma prawko na moto tylko, ze nie ma ubezpieczenia. Za brak insurance £300 i 6 punktow plus 6 punktow z kara pieniezna za przekroczenie predkosci. Traci prawko na miejscu, po podaniu jego danych bedzie musial sie osobiscie wstawic w sadzie na sprawie czy przez przyznanie sie do winy wypelniajac dokumenty przyslane z dvla bedzie zalatwione to poczta badz przez internet? Moze lepiej przyznac sie do winy? Zrobilem glupote straszna. Przypalili mnie na robotach drogowych na dual carriageway.

2. Subby

Subby Beztroski Posiadacz

Browary:
    100
    Miasto:
    Londyn, Colliers Wood, CR4
    Motocykl:
    CB600F Hornet
    Nie napisze co zrobic ale napisze co robi znajony.
    Ma chate na wynajem i za kazdym razem jak dostaje mandat podaje dane nie istniejacego tenanta, ktory wrocil do swojego ojczystego kraju.
    Raz jest to Ahmed Hamad, innym razem Hamad Ahmed i poki co 20 razy przeszlo [chlop jedzi dosyc ostro], ale jak to z azjatami nie beda go scigac bo bylby to rasizm. Co do ubezpieczenia to policja tego nie sprawdza bo auto jest na kolege a tenant moze miec swoje ubezpieczenie na inne auto ktore pokrywa sporadycza jade innym autem.
    Zrobisz jak uwazasz, ja osobiscie nigdy bym sie nie odwazyl tego zrobic a jesli mialbym podbramkowa sytuacje jak Ty [strata prawka+ pracy] to zrobilbym to po cichu bez osob trzecich.

3. Cefa

Cefa Beztroski Posiadacz

Browary:
    188
    Miasto:
    Uxbridge
    Motocykl:
    Gelände/Straße 1200 Adventure C.E.M.E.C HPN
    Do wiezienia :mad:

4. Pajowy

Pajowy Kierowca Kosiarki

Browary:
    1
    Miasto:
    Pila
    Motocykl:
    Zx6r
    W takich sprawach nikogo nie interesuje rasizm. Kolega podal swoje dane. Pytanie czy jak sie nie stawi na sprawe to bedzie problem. Ewentualnie czy po odeslaniu wypelnionych dokumetow dvla przysle decyzje poczta lub bedzie mozna to sprawdzic na necie.

5. Buszek

Buszek Kat Komarków

Browary:
    1304
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    Triumph speed four
    Pytanie czy jak dojdą ze mataczyles itp z danymi to nie będziesz miał gorzej.. przyjąć trzeba na klatę, takie moje zdanie, przegiales trochę dobrze ze masz chociaz tego świadomość ;) kurna gdzie wam się tak ludzie spieszy, w domu rodzina czeka? To może czasami warto pomyśleć o nich. Święty nie jestem sam ale jakiś czas już przestałem spieszyć się i szczerze nie czuje różnicy w tym czy byłem szybciej czy chwile później, zawsze chociaz jestem cały

Judasz666, dymny, suhar and 2 others like this.
  6. Subby

Subby Beztroski Posiadacz

Browary:
    100
    Miasto:
    Londyn, Colliers Wood, CR4
    Motocykl:
    CB600F Hornet
    Pomagalem kiedys koledze ktory faktycznie zjezdzal do Polski a tydzien przed powrotem dostal mandat pojechalismy na posterunek aby sie zapytac policji co zrobic i kazali dolaczyc do formularza list ze sie opuszcza bezpowrotnie kraj i tyle sprawa umarla z tego co kojarze, nic do polski nie wyslali. Bardzo podoba sytuacja to tej opisanej w poprzednim poscie, tyle ze nie wiem czy cos sie nie pozmienialo bo teraz Moze sie policja wymienia informacjami w ue, lepiej miec kolege z Azji
    --- Post updated ---
    Tak sie kozakowanie konczy, zrobili z tego pokazowa rozprawe w sadzie:

Chris Huhne and his ex-wife, Vicky Pryce, have each been jailed for eight months for perverting the course of justice over an arrangement 10 years ago in which Pryce took speeding points for the former Liberal Democrat MP.

Kaniewsky lubi to.
  7. Pajowy

Pajowy Kierowca Kosiarki

Browary:
    1
    Miasto:
    Pila
    Motocykl:
    Zx6r
    Chwila zapomnienia i wszystko sie sypie.

8. Sebastian

Sebastian Szalony Wulkanizator

Browary:
    298
    Miasto:
    Gosport - Portsmouth/Kraków
    Motocykl:
    aRsIKS, AT DTC.
    Mój brat miał PJ 2 tyg i zrobiło mu zdjęcie 78 na 40 i przesłali że ma oddać prawko ale był własnie w czasie powrotu do Polski na stałe. Nasz znajomy anglik zadzwonił że już wrócił do Polski na stałe i że nigdy tu już nie przyjedzie. Kilka dni poźniej poleciał do domu i poszedł wymienić prawko z ang na pol w magistracie ale po kilku dniach dostał polskie i odetchnął w ulgą.

To było kilka lat temu do dzisiaj cisza.

Masz kogoś pewnego to bym zrobił na kolegę że jest już w Polsce i coś na ściemniał.

9. Kaniewsky

Kaniewsky Nabywca Suszarki

Browary:
    6
    Miasto:
    Bourne
    Motocykl:
    Honda CB1000R NSC
    Hmmm
    W zeszlym tygodniu zdawalem IAM egzamin. Egzaminator to class 1 Police Rider. Zapytalem go czy tak to dziala ze jak mam kat A dopiero rok a na samochod dlugo to strace prawko przy 6 punktach. Odpowiedzial mi, ze nie bo to jest jeden licence tylko uprawnienia dodalem ale prawko jako takie mam od dawna....

10. Bialy84

Bialy84 Kierowca Kosiarki

Browary:
    12
    Miasto:
    Milton Keynes
    Motocykl:
    Yamaha Tracer 900 GT
    Przykra sprawa. A z ciekawości zapytam. Namierzyli cię jak jechałes moto czy samchodem. Jeśli moto to czy kamera mierzyła na tył motocykla? Ciekawi mnie czy jeśli namierzają przód motocykla i wykryją przekrczenie prędkści to mają jakąś kamerę ustawiną z przodu vana żeby zarejestrwać nr. rejestracyjny

11. Kaniewsky

Browary:
    6
    Miasto:
    Bourne
    Motocykl:
    Honda CB1000R NSC
    Vany niestety maja.

12. piotrekzzr

piotrekzzr Beztroski Posiadacz

Browary:
    457
    Miasto:
    Folkestone
    Motocykl:
    AFRA i Gixer- 1000 kazdy
    Ja bym nie kombinowal wzial zaswiadczenie ze hgv na rodzine zarabiasz i poszedl do sadu. Moze uda sie kilka tygow bana wyblagac.

Kaniewsky lubi to.
  13. Pajowy

Pajowy Kierowca Kosiarki

Browary:
    1
    Miasto:
    Pila
    Motocykl:
    Zx6r
    Na moto, zrobili fote z przodu, wlasciwie to fotki nie widzialem, ale dobrze pamietam, ze van byl ustawiony na przod moto, wiec predkosc wylapali z przodu, ale kamera musi byc tez na przodzie vana bo innej opcji nie ma. Przekrecili moje imie w liscie ktory dostalem od dvla i nie moge sie zalogowac u nich na stronie i zobaczyc foty.

14. Kaniewsky

Browary:
    6
    Miasto:
    Bourne
    Motocykl:
    Honda CB1000R NSC
    Vany maja kamery z przodu z tylu i z boku

15. fisherman

fisherman Beztroski Posiadacz

Browary:
    68
    Miasto:
    Southampton
    Motocykl:
    Honda CBF1000 silver
    86mph to na liczniku miales 100mph .... i tak sobie leciales na 40mph .....jak dla mnie to prawko powinienes miec zabrane

Romperek i dymny lubią to.
  16. Xawery

Xawery Beztroski Posiadacz

Browary:
    342
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    wysoki, bo mi pasuje
    znajdz dobrego prawnika co sie specjalizuje w tego typu wykroczeniach, zapytaj co moze zrobic, jakie sa opcje - pesymistyczna i optymistyczna, ile serwis bedzie kosztowal, przemysl, zadecyduj. Tanio nie bedzie ale 18-24 miesiecy ban bedzie bolal tez.

17. piwko78

piwko78 Szalony Wulkanizator

Browary:
    1829
    Miasto:
    pomiędzy Gloucester a Bristol
    Motocykl:
    xt600e / cezeta 477 175
    No Bo będzie miał zabrane zrobił dublet czyli pewnie rok bana i z 1500 mandatu no i ubezpieczenia w przyszłości pewnie nie znajdzie

18. CezaaR

CezaaR ©zeski ma®yna®z

Browary:
    2212
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia. Bestia, Zabka
    Jak każda z autostrad bedxue miala system smart motoring to każdy z nas prędzej czy puźniej wylapie punkty. Smutne ale prawdziwe.
    Smart systemy właśnie po tą są... Dajemy I Monitirujemy o karamy pracująca masę

19. Bialy84

Bialy84 Kierowca Kosiarki

Browary:
    12
    Miasto:
    Milton Keynes
    Motocykl:
    Yamaha Tracer 900 GT
    Koleś zalogował sie na PB z prośbą o pomoc i pradę. Nie wiem po co te negatywne komentarze. Żaden z nas nie jest święty w aspekcie prędkości.

Bartosz i mirusiek lubią to.
  20. Wasal

Wasal Pogromca Puszek

Browary:
    1082
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Yamaha MT10
    Wez prawnika i powalcz, o punkty sie nie martw mi nie robily zadnej roznicy w ubezpieczeniu.
    Czasem ponosi czlowieka mnie ponosi codziennie.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

mirusiek lubi to.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!