Błąd w Driver Number na Test Pass Certificate

Temat na forum 'Prawo' rozpoczęty przez bbart79, Październik 12, 2019.

1. bbart79

bbart79 Kierowca Kosiarki

Browary:
    19
    Miasto:
    IP27
    Motocykl:
    MT125
    No i stało się. Po ciężkich bojach i ogromnym stresie oraz nieprzespanej nocy udało mi się w piątek zdać MOD2. Oczywiście prawo jazdy zostawiłem u egzaminatora, który wystawił mi certyfikat zdania egzaminu. Niestety właśnie przed chwilą odkryłem na nim błąd. Jedna z cyfr (trzecia od końca w Driver Number) jest zła. Na prawie jazdy była inna. Na CBT jest zgodna z prawem jazdy. Na certyfikacie z MOD1 ten sam egzaminator również się pomylił jednak zobaczył swój błąd i numer ten poprawił na prawidłowy.

Jaki to będzie miało wpływ na moje prawo jazdy? Spotkał się ktoś z Was z takim problemem? Co mam w tej sytuacji zrobić?

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!