BMW R 1150 GS UKRADLI!!!

Temat na forum 'Skradzione Sztuki ;(' rozpoczęty przez Blady GS, Czerwiec 10, 2017.

1. Tofik

Tofik Beztroski Posiadacz

Browary:
    130
    Miasto:
    Manchester
    Motocykl:
    Honda hornet
    Kradna wszedzie i wszystko i tak będzie dopóki ludzie się nie zorganizują i nie zaczna wylapywac te mendy

2. Buszek

Buszek Szalony Wulkanizator

Browary:
    867
    Miasto:
    Datchet
    Motocykl:
    Triumph speed four
    Problem w uk jest taki z ludźmi ze oni potrafią walić za plecami skargi, zażalenia itp a tak to mało osób jest które coś zrobią jak będzie się działa krzywda czy w czasie kradzieży. Niestety nie jest to tylko oparte na tym ze a może i oni tacy są ale tez i na chorym systemie gdzie robiąc komuś krzywdę w obronie własnej czy ratując komuś sprzęt będąc na stanowisku pracy możesz mieć problem...

3. krycek

krycek Szalony Wulkanizator

Browary:
    594
    Miasto:
    Londyn TW14
    Motocykl:
    SM
    Ostatnio jak koleś próbował ich zatrzymać to został oblany kwasem - także niektórym się nie dziwie, ale ja bym nie dramatyzował - jest tez dużo przykładów jak ludzie stają w obronie cudzej własności/krzywdy. Nie każdy jest stworzony do bycia bohaterem :D

4. Vader

Vader Beztroski Posiadacz

Browary:
    700
    Miasto:
    Adres zmieniam częściej niż gacie
    Motocykl:
    Między innymi Komar:-)
    Polować, łapać, łamać ręce, wypuszczać. Ni pomoże to zacząć łapy obcinać.
    Kiedy prawo nie zapewnia sprawiedliwości, sprawiedliwość jest w rękach ludzi.
    Patrząc na to jak prawo nas chroni i upomina się o nasze krzywdy mam ochotę zostać wyjętym z pod prawa banitą.
    Nie potrzebuje takiej, pożal się boże, reprezentacji moich interesów ze strony władzy.

Tofik lubi to.
  5. just_me

just_me Beztroski Posiadacz

Browary:
    527
    Miasto:
    West Midlands
    Motocykl:
    najlepszy na swiecie ;)
    Kręciłem się po okolicy od 12 i nic ,przykro mi strasznie..podejrzewam że wypatrzyli cię z subway na przeciwko sklepu ...Koniecznie trzeba kilku złapać na gorącym uczynku i odciąć chociaż palca oczywiście jak będzie współpracował - zrobi się szum na całą Europę i za rok nawet kierownicy nie będziesz musiał blokować bo nikt się nie odważy zwinąć motocykl...

6. komarecki

komarecki Pogromca Puszek

Browary:
    2813
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 rmz250 cat.orgia 69 ;-) 0
    Wiele japonji to tylko na czesci bo noe taki siup obejsc podstawowy imobilaiser w kluczyku o ile nie maja juz setu zastepczego no ale taki gs1150 to prawie kazdanpierdola odpali .....szkoda ze za takie motory tez sie biora gnoje ..aj bo to sie powinno lapac karac potem i gnoji i ich rodzicow co w dupie maja jak wychodowali to bydlo ......

7. dentysta

dentysta Beztroski Posiadacz

Browary:
    178
    Miasto:
    M25 2 zjazd
    Motocykl:
    ulubiona SP1
    Wprowadzić prawo szariatu i wszystko jasne. (nie jestem zwolennikiem tej religii ale chyba jednak ne co mają dobrego w tamtej kulturze)
    Kradzież - pozbawienia dłoni
    Recydywa - stopa

I byśmy przynajmniej wiedzieli kto jest kto

Jezman, CezaaR i komarecki lubiąto.
  8. Tofik

Tofik Beztroski Posiadacz

Browary:
    130
    Miasto:
    Manchester
    Motocykl:
    Honda hornet
    Ja jestem zdania ze to som zagubieni mlodzi ludzie których trzeba znaleźć, wytłumaczyć im że źle postępują wyprowadzi ich z tej ścieżki najlepiej przez "ścieżkę zdrowia"
    https://goo.gl/images/YNdkLp

komarecki lubi to.
  9. piotrex80

piotrex80 Kierowca Kosiarki

Browary:
    0
    Miasto:
    woking
    Motocykl:
    yamaha tracer 700
    koleżko..jeżeli miałeś insurance w jakiejś sensownej firmie to 4tyg i kasa na konto.. glowa do góry... zacznij spokojnie przegladac ogłoszenia.. pozdr

10. kot

kot Beztroski Posiadacz

Browary:
    101
    Miasto:
    Vadstena
    Motocykl:
    Yamaha PW 50
    trzeba wyjechać do jakiegoś normalnego kraju, koledzy
    ani w PL ani w SE nigdy nie miałem problemu ze złodziejami moto. W SE nawet nie przypinam żadnymi blokadami jak zostawiam pod sklepem, czy gdzieś, że aż się czuję potem dziwnie, gdy wpadam do PL i zakładam blokady. podejrzewam, że jakbym był na takim luzie jak inni lokalesi i wieszał kask na kierze (nie przypięty!), to też by się nic nie działo ;)
    --- Post updated ---
    zwykle ktoś to na forum zaraz odpowiada przy takich moich wrzutkach, że w SE to jest syf, a cały ten brud w UK to jakaś straszna propaganda jest, ale raz po raz pojawia się temat "ukradli mi bajka", albo że kogoś pobili rzucając między uderzeniami rasistowskie (precyzyjnie, tj. w PL, wymierzone) wyzwiska.
    w SE tego nie ma
    więc jakby ktoś chciał, chętnie pomogę, doradzę z formalnościami
    i raczej jestem tzw. "błękitnym ptakiem" niż "pracusiem", więc wielu rzeczy nie pomogę ogarnąć, ale radą służę jak najbardziej,

11. Karol

Karol Beztroski Posiadacz

Browary:
    363
    Miasto:
    Nottingham / London
    Motocykl:
    Kawasaki Z1000SX
    U mnie wlasnie dwoch smoluchow na czarnym Tmaxie po ulicy sie krecilo... jezdza i szukaja... dobrze ze moto w magazynie bo pewnie zamiast na slubie przyjaciol bym na dolku albo w szpitalu weekend spedzil... lac i lamac skurwysynow innej opcji nie ma...

CezaaR lubi to.
  12. riddickber

riddickber Kat Komarków

Browary:
    588
    Miasto:
    carlisle
    Motocykl:
    Ducati Panigale V4s
    A tak z ciekawosci SE gdzie to kozwa mac jest NIBYLANDIA ,bo walisz skrotami caly czas

13. bartek0016

bartek0016 Beztroski Posiadacz

Browary:
    32
    Miasto:
    bristol
    Motocykl:
    crf450, fmx650
    Mysle ze to Szwecja

14. komarecki

komarecki Pogromca Puszek

Browary:
    2813
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 rmz250 cat.orgia 69 ;-) 0
    Kot to chyba ja mialem byc ten co neguje twoje posty??? Ale nie pisalem ze w szwecji syf bo skandynawia jest super , tylko ze nie ma vo przesadxac w kwestji uk po pristu czytasz tu info z calego kraju i zapamietujesz te przykre sytuacje bo na nie sie zweaca uwage. Ja tez nie przypinam nigdzie moto , mam z piec sprzetow w niezamykajacym sie garazu , a motocykl mi ukradli ale jak mieszkalem w pl.
    Jest problem w uk przuznaje ale to nie powod zebym emigrowal do skandynawji ....zdecydowanie wole fish and chips niz kiszone sledzie :)

Jezman i CezaaR lubią to.
  15. kot

kot Beztroski Posiadacz

Browary:
    101
    Miasto:
    Vadstena
    Motocykl:
    Yamaha PW 50
    śledzie to faktycznie przegrana sprawa haha
    i sorry, że zawsze w takich tematach w końcu piszę o szwecji,
    po prostu wieczorem włączam muzę i siadam z winem do kompa, a jak już popiję, to posty same się piszą :D

16. tomis69

tomis69 Beztroski Posiadacz

Browary:
    41
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    ZX6r
    Chodzi mi o punkt widzenia ubezpieczalni ;) Sam wiesz - im więcej podpunktów tym łatwiej odmówić wypłaty lub ją znacznie zaniżyć.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!