Breakdown Cover

Temat na forum 'Hydepark' rozpoczęty przez MarasBR, Sierpień 23, 2015.

1. MarasBR

MarasBR Beztroski Posiadacz

Browary:
    20
    Miasto:
    Tyne and Wear
    Motocykl:
    Honda VTX 1300
    Może ktoś polecić jakąś firmę na breakdown cower na samochód?? chodzi mi tylko UK...moja ubezpieczalnia ma na EU a mnie takie nie potrzebne

2. FazerNaFazie

FazerNaFazie Beztroski Posiadacz

Browary:
    1
    Miasto:
    walthamstow
    Motocykl:
    fzs600 streetfightered, Z750, daytona,st1050 "kaloryfer"
    A gdzie masz konto w banku? Bo np HSBC advance ma breakdown cover w green flag w cenie konta

3. basior

basior Kat Komarków

Browary:
    696
    Miasto:
    Hinckley a.k.a. shithole
    Motocykl:
    skradziony
    Korzystam z RAC-a, 3 razy mi już tyłek ratowali. Raz na moto (wtedy się zarejestrowałem) i dwa razy puszka.
    Mam prawie najwyższy pakiet, kosztuje rocznie chyba 140 czy 170f. Dobre jest to, że cover masz na siebie więc nawet jak jedziesz jako pasażer, fura się zepsuje to też przyjeżdza i naprawia. A jak nie da rady to zwrot kosztów podróży i ew hotelowania dla (chyba) maks 4 osób.
    Może to standard u innych, ale mnie póki co pasuje.

4. piasek

piasek Kat Komarków

Browary:
    1086
    Miasto:
    Addlestone
    Motocykl:
    Yamaha Tenere XT660Z
    Szkoda tylko ze wszystkie te firmy nie szanuja stalego klienta. Mialem cover z rac na rok, przedluzylem na kolejny. W nastepnym roku przyslali mi list z renawal i nie doczytalem ze automatycznie sobie przedluza (chyba za jakies 120 funtow). Ani razu nie skorzystalem, a w tym roku znow przyslali list o automatyczny renawal za 130 funtow, zadzwoniłem zeby anulowac i pani mowi to moze dam Ci jakis upust i nagle ze 130 zrobilo sie 60 na rok, ale ja oczywiscie honorowo powiedzialem pani ze jakby mi 60 w renewal letter przyslali to bym wykupil, ale jak najpierw chcieli mnie okrasc to im podziękuję. Od 9 lat jak jestem w uk jeszcze nie potrzebowalem breakdown cover. Chyba za bardzo dbam o swoje pojazdy ;)

5. kafecz

kafecz Beztroski Posiadacz

Browary:
    111
    Miasto:
    Stąd nie widać
    Motocykl:
    szybki...był
    Kup sobie bmw i wtedy zaczniesz potrzebowac :). Wybaczcie nie moglem sie powstrzymac jestem po przejsciach. :)

6. MarasBR

MarasBR Beztroski Posiadacz

Browary:
    20
    Miasto:
    Tyne and Wear
    Motocykl:
    Honda VTX 1300
    chodzi mi o auto zony bo raczej w razie W nie poradzi sobie....do tej pory miala EU cover 85 funa na rok

7. xxtreme

xxtreme Tuner Motorynek

Browary:
    504
    Miasto:
    EU
    Motocykl:
    Ride like satan, live like God :P
    Dla siebie mam personal w green flag. Ze wszystkim 90f na UK.
    Zona ma tam tez ale tylko na jedno auto za niecale 70f na UK.

8. JuMpiNgJeSuS

JuMpiNgJeSuS Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    Oxfordshire
    Motocykl:
    Kawasaki z750
    Ja mam w AA 10 na miecha place i mam na siebie...takze kazdy pojazd przejdzie. Dzwoniłem 3 razy od 2 lat i wszystko sprawnie przebiegło.

9. gabik

gabik Motorynek Kat

Browary:
    626
    Miasto:
    HP13
    Motocykl:
    SV650S, R6, MZ ES175 1961, GS500 , MG Nevada 750, Husky SM610, R1150RT, Ducati 999s, T ST 675
    green flag polecam mamy pers plus main car 200 funa za cala rodzine
    uk full plus eu

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!