Co Kupić?

Temat na forum 'Sport/Streetbike/Naked' rozpoczęty przez krikor, Sierpień 15, 2016.

1. krikor

krikor Kierowca Kosiarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Chwilowo brak
    Sv z jednej strony mnie korci z drugiej trochę się jej obawiam.

Macie namiary na sprawdzony komis w Londynie, gdzie mogę usiąść, porównać różne moto?

2. caballito

caballito Beztroski Posiadacz

Browary:
    34
    Miasto:
    Warszawa
    Motocykl:
    CBR 600
    Nie ma czego, na pewno nie w prównaniu do horneta czy CBR. W PL mam cebrę, tutaj kupiłem SV i to naprawdę trzeba poprosić żeby zrobiło coś głupiego. Jak chcesz to podjedź na NW10 to chociaż sobie usiądziesz (moto nie na chodzie chwilowo).

3. Crocodile

Crocodile Beztroski Posiadacz

Browary:
    127
    Miasto:
    HERTS
    Motocykl:
    Wueska
    4500

4. krikor

krikor Kierowca Kosiarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Chwilowo brak
    czyli szukam sv650, hornet 600 ewentualnie xj600
    dzięki za rady :)

5. PePe

PePe Beztroski Posiadacz

Browary:
    33
    Miasto:
    Northampton
    Motocykl:
    Kawasaki Z1000SX Tourer
    Sv rzeczywiście ostro hamuje silnikiem ale kto każe zamykać manetkę można przecież delikatnie tylko kawałek odpuscic

Driving lessons Northampton

6. caballito

Browary:
    34
    Miasto:
    Warszawa
    Motocykl:
    CBR 600
    Mocne hamowanie silnikiem to żadna wada, motocykl się od tego nie wywróci, chyba że kierownik spanikuje podczas redukcji w złożeniu. Kwestia paru dni żeby się przyzwyczaić. Za to taki motocykl dużo szybciej nauczy poprawnego operowania gazem i sprzęgłem.

komarecki lubi to.
  7. PePe

PePe Beztroski Posiadacz

Browary:
    33
    Miasto:
    Northampton
    Motocykl:
    Kawasaki Z1000SX Tourer
    Ja tam swoje sv 4 lata ujeżdżałem. Jestem bardzo zadowolony i mocno polecam.

Driving lessons Northampton

8. Sly

Sly Beztroski Posiadacz

Browary:
    385
    Miasto:
    Doncaster
    Motocykl:
    Honda dominator, zx6r J, WSK
    Wzrostem się nie przejmuj masz film instruktażowy

A co do Sv to do filtrowania zajebiste słychać cię z daleka ;)

9. Wasal

Wasal Kat Komarków

Browary:
    600
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    cbr600rr07
    Redukcja w zlozeniu kurva jal to czytam to zastanawiam sie jak ty dalej jezdzisz:D.

Sv fajnie chodzi naprawde, fajny komin i ogien;)

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

10. caballito

Browary:
    34
    Miasto:
    Warszawa
    Motocykl:
    CBR 600
    Hehe od 10 lat na farcie ;)

Miesiąc temu byłem na nowym torze w Lublinie, niestety awaryjne hamowanie w lekkim pochyleniu nie skończyło się tak jak planowałem. Na szczęście straty minimalne, tylko szybka i podnóżek, a i ja juz prawie zagojony :D

Attached Files:

11. DeltaFoxtrot79

DeltaFoxtrot79 Nabywca Suszarki

Browary:
    1
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    w planach
    Nie chcialem zakladac nowego tematu wiec podpinam sie pod ten. Od jakiegos czasu planowalem zakup pierwszego motocykla ale jakos od planow do realizacji byla daleka droga. teraz juz jestem zdecydowany na kupno ale watpliwosci wciaz wiele.
    Po pierwsze jestem zielony jesli chodzi o motory - do tej pory moja przygoda z jednosladami ograniczyla sie do lad mlodosci kiedy to upalalem troche tzw. motorynki (pewnie sporo z was nawet nie wie co to byly za prehistoryczne maszyny ;) ) oraz do kilku przejazdzek pozyczonym simsonkiem tez wieki temu. Z nowszej historii jednosladowej to niestety tylko upalanie na rowerze enduro (czy to sie w ogole jakos przydaje do motocykla?).
    Wpadlem na to forum pare dni temu i szczerze mowiac po przeczytaniu wielu tematow mam teraz wiecej watpliwosci niz przed. Ogolnie mysle o nakedzie lub wzglednie cos co okreslane jest jako Sports Tourer ale wybor jest spory...
    Po pierwsze nie mam garazu a mieszkam na osiedlu z trzema blokami. Fakt - moze nie ma tu zadnych zakapiorow (dobra dzielnica na pd Londynu - nie Croydon ;) )to jednak tyle naczytalem sie tematow o kradziezach waszych cacek, ze chyba jednak na wymarzony motocykl przyjdzie czas jak dorobie sie garazu a poki co trzeba ograniczyc sie do czegos w miare dobrze jezdzacego i w miare wygladajacego (ale nie przyciagajacego uwagi).
    Po drugie z racji, ze jestem noobkiem jesli chodzi o motocykle to szukam czegos latwego w pilotazu. Nie chce kupowac jakichs 125cc bo za stary na to jestem. Chce 600tke.
    Po trzecie - z powodu pkt. 1 plany zakupu sie zmienily i o ile wczesniej myslalem o np. Kawasaki ER-6N/F albo nawet Z800 lub jakiejs nowszej FZ6 Fazer o tyle teraz doszedlem do wniosku, ze lepiej zjechac z budzetem w kierunku np. Hondy CBF 600 albo Kawasaki Z750 lub ER-5.
    Na pewno nie chce Suzuki SV650. Nie sadze by to byl moto dla mnie ;)
    Zatem co wybrac?

Jak to jest, pytam tych wieloletnich uzytkownikow moto w UK - czy rzeczywiscie ryzyko utraty takich modeli jak Fazer, Z800 czy ER-6N/F przy nocowaniu na osiedlowym parkingu jest duze czy raczej na takie "leszcze" zlodzieje sie nie skusza i przy zainwestowaniu w podstawowe zabezpieczenia mozna byc spokojnym?
    Jeszzcze jedno pytanie - jak to jest z ubezpieczeniem moto bo gdzies na forum mi sie obilo o "uszy", ze pare osob jezdzi na nie ubezpieczonych motorach - to chyba jest tak samo obowiazkowe jak z samochodem prawda? Sa tylko pewnie rozne stopnie ubezpieczenia (full, 3rd party itp.)?

Sorry za moze noobowskie pytania ale dopiero chce zaczac przygode z moto i stad tyle wapliwosci.

12. Slawcbr

Slawcbr Beztroski Posiadacz

Browary:
    81
    Miasto:
    Walkden/G.Manchester
    Motocykl:
    Honda CBR 125/Honda CBF600sa4,cbf1000a7
    Miałem cbf 600 i teraz mam cbf1000. Ubezpieczenie tańsze niż 125cc. Nikt do tej pory(odpukać) nie połasił się na mojego bzyka(raczej nie są zbyt atrakcyjne wizualnie:)), a stoi pod domem. Mimo, że są trochę ciężkie to łatwe do ogarnięcia. Do jazdy po mieście super, poza miastem też bez problemu. Serwisowanie też do ogarnięcia.
    Ubezpieczenie wykup min. TPFT.

13. Ernesto

Ernesto Beztroski Posiadacz

Browary:
    138
    Miasto:
    Nottingham
    Motocykl:
    Fazer fz6 s2
    Fazer fz6 S2, fajne moto na początek, poogladaj, poczytaj... 98kunia, na początek to aż za dużo ale szybko idzie się przyzwyczaić. Sam takiego mam,dlatego chwale

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!