Co mnie dzis wkurzylo

Temat na forum 'Hydepark' rozpoczęty przez Slack PL, Listopad 2, 2010.

1. Slack PL

Slack PL Beztroski Posiadacz

Browary:
    1
    Miasto:
    Eastbourne
    Motocykl:
    Yamaha XT 660 Z Tenere
    Postanowilismy utworzyc taki watek zeby kazdy mogl po calym dniu napisac co go wkurw...

edit by arnie:
    zeby nie bylo nie jasnosci wypowiedzi maja byc tylko w stylu " wkur*** mnie...., niezadowolony jestem bo...." itp.
    kazda inna bedzie kasowana przez moderatorow

2. Slack PL

Browary:
    1
    Miasto:
    Eastbourne
    Motocykl:
    Yamaha XT 660 Z Tenere
    Mnie po raz kolejny wkurw firma kurierska Home Delivery Network.Po raz kolejny czekam tydzien na paczke. Nie polecam:(

kaziksn lubi to.
  3. pepsigo2pl

pepsigo2pl Beztroski Posiadacz

Browary:
    2
    Miasto:
    Heathrow / Gdansk
    Motocykl:
    Kawasaki ZX636
    a co mnie dzisiaj wkurzylo? ludzka tepota: ile razy mozna ludziom powtarzac, zeby przesuneli sie do tylu autobusu? jeszcze taki madry ci powie: "ale tu juz nie ma miejsca!". ciekawe, czy tez tacy madrzy by byli, gdyby to oni czekali zeby wejsc do autobusu?

Edit: szczegolnie, ze moja linia smiga w godzinach szczytu co 15min, a po za szczytem 30min....

#3 pepsigo2pl, Listopad 2, 2010
    Ostatnio edytowane przez moderatora: Listopad 2, 2010
  4. lutek

lutek Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    bristol
    Motocykl:
    honda vt 1100 rip,honda vfr 750f
    ja sie w....wilem bo podniesli mi ubezpieczenie za samochod z 400f na 950f za rok bez zadnego powodu

5. ruthi

ruthi Beztroski Posiadacz

Browary:
    31
    Miasto:
    Nuneaton
    Motocykl:
    Same V-ki
    Wq..ilem sie bo dostalem chikenpox i swedzi to kurestwo nieziemsko a drapac nie wolno!!!

Moze cie mi gadac tutaj o firmach kurierskich... :DD

6. rudy

rudy Beztroski Posiadacz

Browary:
    30
    Miasto:
    Leicester
    Motocykl:
    Yamaha TDM 900
    minimum dwa tygodnie i nie drap bo ci dziury zostana. wspolczuje

mnie kregoslup napierdala od piatku,cos strzyklo i boli jak choj az nogi czasem dretwieja.w pon jeszcze zachcialo mi sie do roboty isc,myslalem ze zdechne:D

7. pawloxx

pawloxx Beztroski Posiadacz

Browary:
    14
    Miasto:
    Londyn Clapham
    Motocykl:
    Honda Cbr 1100 XX,KAWASAKI ZZR1400
    No wi?c.Jecha?em sobie vanem w pracy( van wiadomo to nie rakieta) lewym pasem obok mnie kolo troch? cofni?ty na prawym pasie za nim jako? kolo motonita.Próbowa?em troch? przyspieszy? aby dac moto cyckowi gapa do smykniecia,a ?e to van i jeszcze na ?uku to by?o wi?c juz nie da?em rady.Wyprzedzi? mnie kolo na moto i pokaza? fakola,co za typ.....

8. kafecz

kafecz Beztroski Posiadacz

Browary:
    98
    Miasto:
    Stąd nie widać
    Motocykl:
    szybki...był
    Przyjalem wkurwienie z kilku powodów:
    1. Rano dosta?em gokarda, ma?e 7,5 tony LGV. Jak dostaniesz to gówno to bedziesz wjezdza? wswzedzie na zyletki i piczy k?ak nawet tam sie nie zmie?ci
    2. I na jednym z punktów jeden angol rozjeba? mi lusterko i spierdoli?, nie zdazry?em spisa? nr rej, na CCTV nie da?o sie odczyta?.
    3. Czeka?em 2,5 godz a? mi dowiaza drugie lustro.
    4. Przyjecha?em spó?niony 3 godz do depo, nikt mi kurwa za to nie p?aci
    5. Po z?o?eniu raportu wielki team leader (co to sp?? zestawu nie potrafi) powiedza?, ze mog?em w innym miejscu sie zatrzyma? ( bo ja kurwa rowerem sie tam wybra?em).
    cdn...
    jutro:)

9. srad600

srad600 Kierowca Kosiarki

Browary:
    0
    Miasto:
    UB6
    Motocykl:
    Yamaha R1
    a mnie wku.. , stanolem na poj ciagej do s?ownie 2min nie daleko sklepu do ktorego poszedem. wracam, patrze! nie mozliwe :( kuzwa mandat. jeszcze widzia?em koleszke jak idzie i gwizdze. yh :(

10. Maras.1

Maras.1 Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    Cardiff & POZNAN
    Motocykl:
    intruz zwany fortepianem & varadero
    mnie wkurwilo to ze Zieliskiego wyrzucili z Kolejorza, za bledy zarzadu placi trener ,paranoja

11. Bartek

Bartek Kierowca Kosiarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Wakefield
    Motocykl:
    HD XL883L SuperLow
    Dzis musze zaplacic 345 funia za re-test na C+E tylko dlatego ze egzaminator okazal sie rasist? i robi? wszystko zebym oblal na miescie a
    ze sie nie dalem wymyslil powod ze niby cos tam zle zrobilem na placu 1,5 godziny wczesniej :wtf2: mój instruktor mowi ze jak robi w
    branzy 20 lat to takiegos czegos nie pamieta :bardzo zly: myslalem ze historie z polski tu sie nie trafiaja :mlotek:

zeby tego bylo malo teraz czekaj trzy tygodnie :(

ps fajny dzial :D

#11 Bartek, Listopad 3, 2010
    Ostatnia edycja: Listopad 3, 2010
  12. Degenerat

Degenerat Guest

No kurwa znowu przespa?em pó? dnia :zemdlec:

13. Seba

Seba Guest

a ja sie wqr****m bo 5km przez 2,5h jechalem samochodem w korku, bo sie wyje****m na moto i mam reke zlamana i nawet wytarcie d**y mi bol sprawia.

14. Slack PL

Browary:
    1
    Miasto:
    Eastbourne
    Motocykl:
    Yamaha XT 660 Z Tenere
    W nocy w vanie jebnelo ladowanie. O 6 rano wyciagnalem alternator, przyczyna raczej prosta- zero szczotek. W LT szczotkotrzymacz jest razem z regulatorem napiecia. O 9 pojechalem do serwisu VW ale oczywiscie nie maja tej czesci, mozna zamowic na jutro bedzie.Ku.. ja nie moge czekac . Objezdzilem ta moja dziure ale nigdzie nie ma a wiec niestety zamiast kupic ta czesc za £35 musialem kupic caly nowy alternator za £205(i jeszcze do tego musialem oddac stary)KUR........ co za serwisy.

15. APZOR

APZOR Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    Doncaster
    Motocykl:
    YAMAHA R1 14B BIG BANG
    dzis mnie wkorwil moj pracownik az mu chcialem przyjebac jak mu investigation robilem, jebani klamcy i kretacze z tych angoli, i nieroby na dodatek.. ach duzo by pisac...

16. yaro

yaro Guest

Mnie wkurwilo i wkurwia zawsze ze te jebane pacany nigdy nie trzymaja sie swojego pasa i scinaja zakrety a ja napierdzielam w klakson az przestal dzialac .

17. wcinek

wcinek Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    yorkshire
    Motocykl:
    "S"
    a mnie dzis wq..lo (a raczej od poniedzialku) ze niemoge dobrego fajnego i z dobra lokalizacja noclegu w zakopcu na sylwka i deske znalesc :bardzo zly:
    moze ktos zna jakas miejscowke :co?:

18. adamslim1988

adamslim1988 Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    dagenham-BDG
    Motocykl:
    fzs1000
    a mnie dzis wkurwilo:
    1: za skurwysyna nie mozna znalesc miejsca do parkowania na notting hill
    2: nie mam qrwa narzedzi w pracy ktore powinien zapewnic mi majster
    3: pozakrywane graty w mieszkaniu sie same odkrywaja i dust sheet przykleja sie do swiezo malowanych scian bo qrwa jebana lambadziara (wlascicielka) otwiera okna i robi przeciagi
    4: przemeczam sie w pracy
    5: chyba mam za wolne moto
    6: bank mnie podal do komornika ( to juz krwa 4ty w tym roku :()
    a dalej mi sie nie chce pisac bo sie doluje ::D

19. Michal 13

Michal 13 Szalony Wulkanizator

Browary:
    1
    Miasto:
    N London
    Motocykl:
    Suzuki GSXR 600
    wkurwil mnie i to ostro pierdolony bike trader!!!!!!! za chiny nie moge wgrac zdjec z jednego lapka a z drugiego nawet nie moge wejsc do photo browser..... kkkuuuuuuuuu*****************

20. wrobel

wrobel Kat Komarków

Browary:
    28
    Miasto:
    Oxford/Surrey
    Motocykl:
    Coming soon.
    A ja dzisiaj uswiadomilem sobie dzisiaj ze zbliza sie weekend- to mnie wlasnie najbardziej dzisiaj wkurwilo

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!