Co o tym sądzicie

Temat na forum 'Prawo' rozpoczęty przez Basstek88, Lipiec 24, 2018.

1. Basstek88

Basstek88 Beztroski Posiadacz

Browary:
    392
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    KTM 950 SMR
    Takie male ostrzeżenie [​IMG]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

2. kostan77

kostan77 Szalony Wulkanizator

Browary:
    227
    Miasto:
    London/SW16
    Motocykl:
    BMW R1200 GS
    To pewnie tyczy sie arabusow w ich wypasionych 4kolach

3. Buszek

Buszek Szalony Wulkanizator

Browary:
    830
    Miasto:
    Datchet
    Motocykl:
    Triumph speed four
    Zeby tego przestrzegali ludzie to wystarczyło by tych co to robią wywieźć z powrotem skąd przyjechali każdy o tym wie ze te buractwo najczęściej jeździ tak jak to robili u siebie ;) czyli bez znaków, ciagle trąbiąc i nie wiedząc co to kulura osobista i przepisy na drodze

Eski lubi to.
  4. dario

dario Beztroski Posiadacz

Browary:
    167
    Miasto:
    Worthing/West Sussex
    Motocykl:
    GSXR1000K7
    Sloane Street?

5. radomiro226

radomiro226 Beztroski Posiadacz

Browary:
    260
    Miasto:
    Luton
    Motocykl:
    FAZER FZS 600
    Mi się nasuwa myśl kto to kurna postawił taki znak (ostrzeżenie, komunikat) i na jakiej podstawie będzie wystawiać te mandaty? Droga jest publiczna "counsilu" to ki huj z jakiej restauracji będzie mi mandat wystawiać ze mam glosny motor?...

Mnie osobiście tez te buractwo wpienia jak kręcą RPM do fulla zwłaszcza pod oknami o 24...

A tak co do głośności to niektóre harley czy chopper bez gazowania potrafią narobić tyle hałasu ze szklanki się trzęsą w kredensie...

Moje pytanie kto i na jakiej podstawie naliczy ten mandat i do czyjej kieszeni wpadnie ta kasa? Bo jak coś stawiam taki baner przed domem i juz do pracy nie będę musiadł chodzić...

6. Xawery

Xawery Beztroski Posiadacz

Browary:
    132
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    wysoki, bo mi pasuje
    sprawdz

rbkc.gov.uk

7. Basstek88

Basstek88 Beztroski Posiadacz

Browary:
    392
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    KTM 950 SMR
  8. piasek

piasek Szalony Wulkanizator

Browary:
    663
    Miasto:
    Addlestone
    Motocykl:
    Yamaha Tenere XT660Z
    Teraz to szeryfowie beda szalec

Basstek88 i CezaaR lubią to.
  9. GrzegoryGS

GrzegoryGS Kierowca Kosiarki

Browary:
    23
    Miasto:
    Nottingham
    Motocykl:
    BMW R1200GS, Yamaha XT660Z Tenere, Honda Transalp 650.......
    Temat to pytanie zarazem: "Co o tym sadzicie" : odpowiedz to: z Council czyli z nimi nie ma zartow .....lepiej odpuscic..................

10. Darkbass

Darkbass Beztroski Posiadacz

Browary:
    90
    Miasto:
    Havant
    Motocykl:
    GSA1200 HDS1200
    Z tymi kamerkami to nie najgorszy pomysl,wiecej idiotow zostanie ukaranych przez policje,z kolei zwykla pomylka kierowcy nagrana przez sheryfa tez skonczy na policyjnym kompie,zauwazylem pewna zaleznosc ogladajac youtube dash cams,jak tylko ktos ma kamerke to odrazu trabi i opi....dala innych za byle blad,my bikerzy tez lubimy czsem odkrecic czy troszke koleczko dzwignac:) wiec uwaga na sherifow:)

11. Jezman

Jezman Szalony Wulkanizator

Browary:
    330
    Miasto:
    Ilkeston
    Motocykl:
    Motorynka,WSK,MZ 150, ETZ 251, Yamaha Drag Star XVS650,Suzuki Burgman 400, Burgman 650 Executive
    To teraz już uznają jako dowód ?
    A jak kolega miał sprawę w sądzie to dwa lata temu adwokaci strony przeciwnej podważyli ważność nagrania. Mówili ze takie prywatne nagranie nie może być rowerem bo kamera nie ma homologacji i zapis prędkości na niej nie jest wiarygodny. A chodziło o to ze próbowali udowodnić ze kolega jechał za szybko i dlatego spowodował wypadek.
    Generalnie skończyło się 50/50

A co do tematu
    Teraz trzeba w motorze tył pobrudzić błotem i tablice będą nieczytelne wiec nic nie odczytają z filmu.
    A jak zatrzymają tylko mandat dostaniesz za nieczytelne tablice ale to bez punktów jest. Tak w teorii bo tu nie wiem czy to pod jakiś paragraf podlega tak jak zmniejszenie rozmiaru tablicy.

Teraz filtrujesz i przestraszysz kogoś w aucie i już donosy będą szły do policji
    W tym kraju to jest bardzo zalecane donoszenie na innych. Już w szkole tego uczą.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!