Cruiser / classic dla dziewczyny?

Temat na forum 'Cruiser/Chopper' rozpoczęty przez Pao3_D, Czerwiec 3, 2015.

1. Wasal

Wasal Kat Komarków

Browary:
    563
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    cbr600rr07
    Eeee tam nie klam brzydka baba bedzie dalej brzydka:D albo zle umalowana;).

2. kot

kot Beztroski Posiadacz

Browary:
    100
    Miasto:
    Vadstena
    Motocykl:
    Yamaha PW 50
    1100 to chyba jednak już kloc
    a 1990 rocznik to... zdaje się... 25 lat ma już toto... :/
    25-letnie moto nigdy nie będzie bezawaryjne, siłą rzeczy nie może być, bo wszystko się zużywa, niektóre rzeczy (np. łożyska, ale generalnie większość) wraz z rosnącym przebiegiem, zaś inne - z czasem (wszystkie elementy gumowe, jak choćby układ dolotowy, ale i membrany w gaźnikach)

ja ze swojej strony polecam jednak virago 535, sam miałem, a chociaż wolno nie jeżdżę, to miałem z tego trochę przyjemności. fakt, że sprzedałem po 500km, ale jednak było całkiem żwawe przy mniejszych prędkościach (znaczy się żwawe do jakiś 140 km/h, a najszybciej co tym leciałem, to może 165), do tego lekkie, całkiem zwrotne, naprawdę fajna maszynka, chociaż zupełnie nie mój klimat. dlatego poszedł na handel.

3. Pao3_D

Pao3_D Beztroski Posiadacz

Browary:
    6
    Miasto:
    Londyn SW
    Motocykl:
    Yamaha XV535
    Dzieki :) 750cc teraz wpadlo. Wydaje sie ze Yamaszek jest pelno jak sie dobrze popatrzy i niektore piekne i zadbane :) hmmm

4. wiktor008

wiktor008 Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    Milton Keynes (North side)
    Motocykl:
    yamaha ybr 125, suzuki GS500F, honda CBF600, Kawasaki ER650F Ninja
    No nie wiem, jak dla filigranowej kobiety taka przesiadka a 500 to już żółw nie jest porównując do 125ki. Nie lepiej Tobie nieco pośredni skok zrobić i kupic cos nieco wiekszego np klasyczna i niezniszczalna Hondę CBF400..? Lekkie to, nisko siedzenie tak ze spokojnie sie stopami podeprzesz a przynajmniej moc Ci jej spod tylka niewyrwie i łatwiej manewrować tym niż jakimkolwiek cruiserem.. Na wielkiego ciężkiego krążownika masz jeszcze czas.. A prędkości co za tym idzie mocy tez nie szukasz bo nie lubisz zapier.. z tego co pamiętam. Mnie rok po przesiadce 650 czasem jeszcze zaskakuje i ciągle się ucze.. A 700 to juz nie zabawka i moment obrotowy sprawi ze bedzie ci to tsnczyc na rondach na poczatku. Jest sens sie stresowac? Tak bym cie widział na cbf 400 wlasnie. Jak na Londyn wystarczająco w te korki.. I ponadczasowy klasyczny wygląd oraz bezawaryjność w końcu Honda i sprawdzona konstrukcja. Zastanow się jeszcze czego naprawdę chcesz od moto i co lepsze w dane środowisko. Ale zrobisz jak zechcesz.. Młoda dziewucha lepiej na czymś uniwersalnym i klasycznym wygląda niż na jakimś choperze czy cruiserze jak dla mnie. Pzdr.

#24 wiktor008, Czerwiec 9, 2015
    Ostatnia edycja: Czerwiec 9, 2015
  5. kot

kot Beztroski Posiadacz

Browary:
    100
    Miasto:
    Vadstena
    Motocykl:
    Yamaha PW 50
    spokojnie, virago 750 to nie żaden potwór ;) chyba nawet nie jest dużo mocniejsza od 535. jedyne co, to że cięższa.

6. Konrad

Konrad Szalony Wulkanizator

Browary:
    352
    Miasto:
    SW London
    Motocykl:
    Zielony
    A może, skoro podobają Ci się i cruisery i Boneville, połączyć jedno z drugim i rozglądać się z Triumphem America. Bierzesz go pod uwagę?

7. Pao3_D

Pao3_D Beztroski Posiadacz

Browary:
    6
    Miasto:
    Londyn SW
    Motocykl:
    Yamaha XV535
    za duzy zaaa duzy :)) widzialam :) musze miec cos zgrabnego na te londynskie korki :torba:

virago od zawsze mi sie podobal kurde mole. dlatego ta 750 tak mi po glowie chodzic zaczela
    a jezeli chodzi o power to test mialam na hondzie 650 i idealnie mi pasowalo. pelna kontrola i ten extra kick :eek:mg:

tak wiec weekendy teraz bede spedzala rozjezdzajac sie tu i tam i siadajac na roznym virago chyba....

bez urazy dla wlascicieli hondy cbf400....ale takich motorow jest pelno na kazdym parkingu... to jak peugeot w autach...jezdzi bo jezdzi...wrazenia nie robi hehehe:ninja:tutaj sie teraz moja dziewczeca strona odzywa. bombowo musi byc albo wcale.

no i tutaj widze roznica w wadze virago 535 - 182kg / virago 750 220kg.....
    hmmmmmmmmmm.................

kto mial 535? jak to sie sprawdza z pasazerem?

8. gabik

gabik Władca Szerszeni
    Członek Załogi

Browary:
    377
    Miasto:
    HP13
    Motocykl:
    SV650S, R6, MZ ES175 1961, GS500 , MG Nevada 750, Husky SM610, R1150RT, Ducati 999s, T ST 675
    Co so pojemnosci to nie ma co sie bac nawet lytra. Ale trzeba byc rozsadnym czlowiekiem i nie szarpac manetka na poczatku. Malina kupila w niedziele litrowke(wiem wiem nie potrzeba az tyle ale co poradzic jak sie jej wlasnie ten podoba?) i po dniu jedzenia opanowala moto. Tylko sie nie bac bo niektorym psycha mowi ze wsiadam na duze to bedzie ciezko. Moto letko ciezsze ale do opanowania. Swoja droga widzialem malutkie dziewczyny super zasuwajace elecyra glide a kto wie jaka to krowa to sam moze ocenic skale. Ja bym ci radzil kupuj to co ci sie podoba/ przejedz sie czy dasz rade tzn czy pozycja pasuje a reszte okielznasz z czasem..

9. komarecki

komarecki Kat Komarków

Browary:
    2227
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 xt660r
    No fakt nie ma motocykli za ciezkich i za wysokich kwestia techniki.
    Ale jakby chciala jednak cos malego no to prosze ladne bardzo , tanie tez , psuje to sie malo i pali sxklanke paliwa na 1000mil:D
    http://m.ebay.co.uk/itm/281713199980?nav=SEARCH

10. wiiloo

wiiloo Beztroski Posiadacz

Browary:
    1
    Miasto:
    Nowy Sacz-Warwick
    Motocykl:
    Suzuki VL800 K2, Kawasaki zx6r j2.
    A moze honda shadow vt 600 przyjemnie sie prowadzi mocy wystaczy i zgrabnie wyglada.

11. jaras61

jaras61 Kierowca Kosiarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Glasgow
    Motocykl:
    Kawasaki vn 900 custom
    cześć,jeślijeszcze nic nie kupiłaś polecam swoje moto Kawasaki vn 900 custom z 2007 roku.z ceną się dogadamy,na pewno niżej jak 4 k funi,a moto bardzo fajne.popatrz w ogłoszenia tutaj-jest wystawiony na sprzedaż.pozdrawiam

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!