Dealership zlewa na maksa

Temat na forum 'Hydepark' rozpoczęty przez Adriansuzuki, Maj 14, 2019 o godzinie 18:32.

1. Adriansuzuki

Adriansuzuki Beztroski Posiadacz

Browary:
    103
    Miasto:
    Birmingham
    Motocykl:
    Kawasaki Vulcan S 2017 ABS
    Krótko.
    Moto nie odpalil, RAC odcholował do dilera kawasaki w 3 maja (skąd kupilem i jest na gwarancji) i dilerpo weekendzie (wtorek) mowi ze na piatek bedzie gotowe. W owy piatek jadac do nich podkusiło mnie by zadzwonic do nich czy napewno jest gotowe. Oznajmili mi ze warranty claim został odrzucony (ku*wa tydzien czekałem by sie o tym dowiedziec) No to mowie by tego claima wyslal jeszcze raz w czasie rozmowy, tak zrobił i claim zaakceptowany odrazu. Wiec pytam kiedy zrobia moto a oni ze w piatek(znów). Wiec przyjechalem do nich w ten piatek(2 tygodnie od momentu gdy laweta im przywiozla moto) tylko poto by sie dowiedziec ze mechanik nawet nie zajżał do moto od kiedy tam jest! Wiec na miejscu zajzał i rozłożył rece. Że musza całą elektryke przejzec bo gdzies sie rozłączyło... To pytam kiedy mam sie spodziewac moto gotowego? Oni ze przynajmniej za tydzień/półtora bo są zabukowani na inne maszyny.

No wkurw mnie złapał. Zaraz bedzie miesiac bez maszyny.a ja ewidentnie widze zlewke ze strony dilera. Czy to jest tak ze motocykle wracajace na gwarancji są na szarym końcu ich priorytetów? Tak to wyglada z mojego punktu widzenia.

Jest cos co moglbym zrobic by ich pospieszyc? Postraszyc prawnikiem czy cos?

Każda rada na wage piwa tutaj jest.

2. Wasal

Wasal Pogromca Puszek

Browary:
    810
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    cbr600rr07
    W dzisiejszych czasach powiedz ze sprawa zostanie opisana na FB plus forach motocyklowych, plus na stronie google, dziala uwierz mi.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

CezaaR lubi to.
  3. CezaaR

CezaaR ©zeski ma®yna®z

Browary:
    1733
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia. Bestia, Zabka
    Powinno zadziałać natychmiastowo

4. Konrad

Konrad Szalony Wulkanizator

Browary:
    854
    Miasto:
    SW London
    Motocykl:
    zielony i czerwony
    Który to diler?

Przekręć też do Kawasaki UK. Jeżeli jest tak jak napisałeś to na bank zmobilizują dilera do żwawszego zajęcia się Twoją maszyną.
    No i oczywiście o zastępczaka się upominają. To zazwyczaj powodują, za albo pojeździsz jakimiś nowymi maszynami albo znajdzie się akurat wolny mechanik, który zajmie się Twoim.

5. Zed

Zed Beztroski Posiadacz

Browary:
    52
    Miasto:
    Welshpool
    Motocykl:
    Honda VFR800X Crossrunner
    Niezła jazda. Ja gdy wstawiłem swoje moto na serwis u dealera Hondy, to mi dali zastępcze moto na dwa dni.

6. Wasal

Wasal Pogromca Puszek

Browary:
    810
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    cbr600rr07
    Widzisz Czarus kurla a tak chwalisz to zielone.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

7. Adriansuzuki

Browary:
    103
    Miasto:
    Birmingham
    Motocykl:
    Ja nie winie Kawasaki jako marki. Tylko te angielskie ignoranckie nieroby w DMC w birmingham.

8. Marcin79

Marcin79 Beztroski Posiadacz

Browary:
    103
    Miasto:
    Essex
    Motocykl:
    Koszmarek
    Tutaj ewidentne wina leży po stronie jednego garażu, ja jak odstawiłem do Kwaki na Service to teraz dostałem zastępcza maszynę i wszystko byli na czas:D

9. CezaaR

CezaaR ©zeski ma®yna®z

Browary:
    1733
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia. Bestia, Zabka
    Kurla panie ja chwale zzra to inna manufactura :p:p

10. Adriansuzuki

Browary:
    103
    Miasto:
    Birmingham
    Motocykl:
    Dam znac jak sytuacja sie potoczy na dniach
    --- Post updated ---
    Po wczorajszym emailu ze w c*uja leca i nagłośnie to dostalem dzis telefon od managera z DMC. Z przeprosinami i excuses. Ponoc jutro zadzwobi i potwierdzi ze zrobia cos na szybko by maszyna jezdzila i w innym terminie wymienią mi cały hafness. Czyli cos sie ruszyło

11. Remy

Remy Beztroski Posiadacz

Browary:
    94
    Miasto:
    HELLSBY
    Motocykl:
    Kawasaki z1000sx
    Zgłoś to do głównego dilera firmy na UK i opisz cały zaistniały galimatias.
    To wina właściciela sklepu a nie dilerki,zrób im z dupy jesień średniowiecza jak ja Suzuki w BillSmith Chester,ale wiedz ze stracisz sklep bo nie będziesz miłe widziany...wiem bo to zrobiłem

12. Goall89

Goall89 Kierowca Kosiarki

Browary:
    47
    Miasto:
    Chester
    Motocykl:
    Cbr 600 f2
    a co miales za akcje w Bill Smith?

13. Remy

Remy Beztroski Posiadacz

Browary:
    94
    Miasto:
    HELLSBY
    Motocykl:
    Kawasaki z1000sx
    Motocykl na gwarancji Suzuki Dl650 2012.Z przednich lag zaczął schodzić chrom,walczyłem aby dwie lagi wymienili,zlewali temat twierdząc ze mają czas i nie ustalali dnia na wymianę (zrobili to na dwa razy) po czym wlali do jednej - nie pamiętam ale coś 20 mil i 50mil oleju w lagi pojechałem aby porozmawiać ze jest coś nie tak z przednim zawieszeniem po serwisie koleś wkórwiony zaczął mi udowadniać na innych motocyklach Suzuki ze wszystko jest ok w zawieszeniu ....SYF!!!Nie kłóciłem się dalej wymieniłem olej sam i wysłałem nie zadowalający list do Suzuki UK London.Mialem w serwisowej książeczce dokument czy jestem zadowolony z Suzuki i dilera- wykorzystałem to.Wygrać nie wygrasz stracisz tylko czas bez moto,jedynie satysfakcja.
    --- Post updated ---
    Ale nawet Angole twierdzą ze firma jako sklep jest ok a jako serwis gówno.

CezaaR lubi to.
  14. Xawery

Xawery Beztroski Posiadacz

Browary:
    250
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    wysoki, bo mi pasuje

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!