Deauville da rade do pl?

Temat na forum 'Sport/Streetbike/Naked' rozpoczęty przez DeauvilleGlasgow, Styczeń 3, 2017.

1. Tracker

Tracker Kierowca Kosiarki

Browary:
    25
    Miasto:
    Nottingham
    Motocykl:
    Gsxr
    Rowniez w tym roku po raz pierwszy wybieram sie z kumplem do polski. Ja na gsx 600 a kumpel na vstormie, tylko ze my pod koniec lipca. Tak zeby sie na woodstock zalapac. Myslalem o postoju w Amsterdamie (czysto turystycznie) a pozniej juz nie powinno byc problemu. Zycze powidzenia.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

2. sUKa

sUKa Beztroski Posiadacz

Browary:
    30
    Miasto:
    West London
    Motocykl:
    KAWASAKI er5
    przede wszystkim to moto przygotuj. ja przed trasa staram sie miec zrobiony serwis olejowy. wiadomo ze opony musza wytrzymac woec jak masz na wyjsciu to wymiana no i naciag lancucha. apteczka w noemczech jest wymagana z atestem woec sprawdz. zarowki nie wiem jakie masz ale ja przod zakladam philips extreme + bo dobrze poprawoaja widocznosc. jak z kaskiem? oplaca sie wyprac wnetrze. wizjer nie tylko czysty bo drogie nie sa a woec jaak juz jest sporo zrysowany to tez sie oplaca wymienic. regulator zajmuje malo miejsca i jest dobrym pomyslem. zestaw naprawczy to mus. polecam nocleg za 1wszym razem. ja przewaznie na promie na sile szedlem spac w dover a pozniej w niemczech przy trasie masz sporo stacji benzynowych z motelami. nie wiem jak z gps ale dobry atlas europy to juz koniecznosc. masz ladowarke do telefonu w moto? 1 kumpel zawsze bral stara nokie 3310 z pelna bateria na zapas. spisz sobie wazne telefony i wydrukuj proof of insurance.
    powodzenia

bazyl lubi to.
  3. DeauvilleGlasgow

DeauvilleGlasgow Kierowca Kosiarki

Browary:
    2
    Miasto:
    Tarnobrzeg / Glasgow
    Motocykl:
    Honda nt650v deauville
    Wiadome Noc na siłę. Wiemy już jak to jest bo pewnego razu jak autkiem jechaliśmy to też miałem srdecznie dość ale to tylko dlatego ze parę dni wcześniej mało spałem i taki ot co wynik ze z zamierzonych 26h zrobilo się 32 bo trzeba było stanąć i troszkę pospać. Jak mowie Nic na siłę bo z naturą nie wygrasz.

4. tomaszn76

tomaszn76 Beztroski Posiadacz

Browary:
    6
    Miasto:
    Houghton Regis
    Motocykl:
    Honda st1100 pan european
    witam tez mam devila 650 i 700 również ale do polski wybieram 700 bo jak dla mnie 650 trochę zamula do Polski jezdze praktycznie co roku (kierunek Kielce) na innym moto a deville 700 to najmniesza pojemność ze wszystkich jakimi jechałem mam nadzieje ze będzie ok zawsze jede na raz do Zgorzelca i tam nocleg wyjezdzam chyba polowa sierpnia jak jest ktoś chętny to zapraszam

5. DeauvilleGlasgow

DeauvilleGlasgow Kierowca Kosiarki

Browary:
    2
    Miasto:
    Tarnobrzeg / Glasgow
    Motocykl:
    Honda nt650v deauville
    Kaski są w dobrej kondycji tylko nie wiem czy brać pełny czy lepiej bardziej przewiewny. Regulator zamówię w razie w. Zestaw naprawczy też jakiś mam zawsze ze sobą, nocleg chyba zarezerwuje w Holandii pod namiotem znalazłem fajną miejscowke, nawke mam garmina dedykowany na moto i z telefonu ewentualnie tez mogę korzystać bo i gniazdo zapalniczki mam. Żarówki kupiłem philips night braker całkiem nieźle dają. Papiery prprzede wszystkim wcześniej podrukowane i chyba załamuje w razie jakby co żeby nie zamokly.

6. sUKa

sUKa Beztroski Posiadacz

Browary:
    30
    Miasto:
    West London
    Motocykl:
    KAWASAKI er5
    kask wg uznania... wiadomo ze cale sa ciche i to jest spory komfort i jak pada to na twarz nie leci. mam również nawszelki wypadek swoja stara tabliczke z wojska z peselem i grupa krwi. wyrob sobie jezeli nie masz karte EHIC bo to bezplatne - uwaga w google jak wpiszssz to miliony stron za kase sa a wystarczy wyszukac na stronce nhs i masz za darmo. pamietaj ze w upale wazne sa napoje. rozwaz camelpack - taka wkladka do plecaka z rurka i tam mozna wode wlac i pic nawet jadac. doradzam rowniez proplus i napoje isotoniczne - poweride najlepsze. odradzam redbull i inne dziadostwo na chemi. przez francje belgie i holandoe jedzie sie fajnie bo co chwila się cos zmienia. dupa się zaczyna w niemczech bo tam wszystko takie samo caly czas - u mnie to jest najbardziej meczace ale wiadomo kazdy inny. bardzo dobry pomysl z papierami, swoje tez zalaminuje next time :) jak we 2 to moze pomysl o sluchawkach do kasków.
    szerokosci

DeauvilleGlasgow lubi to.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!