Dzwignia zmiany biegow.

Temat na forum 'Serwis, Moj garaż' rozpoczęty przez Mixon, Październik 26, 2017.

1. Mixon

Mixon Kierowca Kosiarki

Browary:
    13
    Miasto:
    Bradford
    Motocykl:
    Yamaha YBR 125
    Siemanko, ostatnio zauwazylem ze czasami gdy wrzucam dwojke, a potem chce wrzucic trojke to kopie dzwignie do gory, a ona luzno leci do gory i biegu nie zmienia. Dopiero jak wyciagne spod niej noge i sprobuje jeszcze raz to zadziala. Tak dla scislosci to miedzy kazda zmiana biegu wyciagam noge spod dzwigni. Nie wiem czy to jest jakies normalne zjawisko czy mam sie z tym udac do mechanika... Spotkal sie ktos z tym juz kiedys?

2. Tofik

Tofik Beztroski Posiadacz

Browary:
    118
    Miasto:
    Manchester
    Motocykl:
    Honda hornet
    Na moje oko to dzwignia ci sie nie cofa moze jest letko wygieta trzeba wyprostowac ( ten patyk ) ja u siebie tak mialem jak na sile 6 wbijalem w skrzyni piatce

3. kot

kot Beztroski Posiadacz

Browary:
    100
    Miasto:
    Vadstena
    Motocykl:
    Yamaha PW 50
    a może wystarczy wyregulować? dźwignia siedzi bezpośrednio na wałku, czy na takim wysięgniku? ten "wysięgnik", przedłużenie, link, rod, czy jak tam zwał jest regulowany. spróbuj się tym pobawić - wydłużyć, skrócić i za każdym razem zrobić jazdę testową.

CezaaR lubi to.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!