Fire blade 1000rr 2004 Na dłuższe wyprawy

Temat na forum 'Sport/Streetbike/Naked' rozpoczęty przez Umbryk, Styczeń 2, 2017.

1. riddickber

riddickber Kat Komarków

Browary:
    587
    Miasto:
    carlisle
    Motocykl:
    Ducati Panigale V4s
    niekoniecznie ,ale to moje zdanie a ze sport to nie oznacza ze odrazu trzeba zapierdzielac ile fabryka dala ,kilka lat wstecz smigalem do PL sportem z 4 innymi bajkerami oni wszyscy chopperami ,kazdy smigam tym czym lubi I tyle ,

2. Konrad

Konrad Szalony Wulkanizator

Browary:
    579
    Miasto:
    SW London
    Motocykl:
    Zielony
    Zdaje się, ze twórca tego jakże pouczającego tematu, obraził się i w ramach wdzięczności za wszelkie porady w nim zawarte zmienił nazwę na "śmietnik" czy jakoś tak.

3. komarecki

komarecki Kat Komarków

Browary:
    2811
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 rmz250 cat.orgia 69 ;-) 0
    Na ,, spamownia" i nie wiem o co sie zboczyl , jakie zagadnienie taka polemika.

4. Jezman

Jezman Szalony Wulkanizator

Browary:
    334
    Miasto:
    Ilkeston
    Motocykl:
    Motorynka,WSK,MZ 150, ETZ 251, Yamaha Drag Star XVS650,Suzuki Burgman 400, Burgman 650 Executive
    Dokładnie

5. Konrad

Konrad Szalony Wulkanizator

Browary:
    579
    Miasto:
    SW London
    Motocykl:
    Zielony
    jak się jest w gimnazjum to człowiek bardzo emocjonalny jest ;)

bazyl lubi to.
  6. ChaoticBiker

ChaoticBiker Beztroski Posiadacz

Browary:
    67
    Miasto:
    Edinburgh
    Motocykl:
    Honda CB1100, do tego jednorozec, pszczólka, klex, wieprz i inne
    Nie uszczesliwiam wszystkich nakedami, nie zrozumiales mnie. Jeden bedzie szczesliwy na sporcie, inny na nakedzie, inny na czoperze, krossie itd a inny bedzie mial wszsytko w garazu i zaleznie od dnia sobie cos wybierze. Ja tez (i mysle,ze wielu) mam wiecej niz jeden motocykl. Z motocyklami tez mam do czynienia od 20 lat ;) wiec proba zablyszczenia srednio sie udala. Co do reszty ogolnie mam podobne zdanie jak Ty (co sie komu podoba gdzie sie podoba) . Ale nie sadze, bym mogl sie czegokolwiek od Ciebie nauczyc Moze za to Ty zrozumiesz, ze swiat to nie tylko czern i biel, czy odcienie szarosci i przestaniesz oceniac innych tylko po tym, czy sa z Toba zgodni czy nie.

BTW dobrze zalozyles, jezdzilem sportami przeroznymi i mocno upraszczajac nie podobalo mi sie (glownie ze wzgledu na niewygode). Prawda, ze starsze sporty (lata 90te i wczesniej) sa zdecydowanie wygodniejsze od nowszych.

Nie musisz uszczesliwiac na sile sportem, bo jezdzac na roznych sprzetach pewnie sie nauczyles, ze kazdy typ motocykla ma swoje slabe i mocne strony. Wywody na temat tego, jak to sport nadaje sie do turystyki sa dla mnie tak samo niedorzeczne jak dla Ciebie moje wywody o zupie.
    Caly czas twierdze, ze jezdzic w dalekie trasy mozna wszystkim - niedawno przeciez jeden Polak objechal cale Balkany na skuterze 50cc.
    Wszystko fajnie, ale ten sprzet niekoniecznie do tego sluzy - i tylko o to mi chodzilo.

Przyjmuje do wiadomosci ze "jezdze sportem - bo tak mi sie podoba". OK. Spoko. To rozumiem. Ale prosze nie twierdzic, ze jest on lepszy (wygodniejszy, pojemniejszy) w trasie niz jakis lekki turystyk

@pioszc
    Wykorzystales dokladnie ten sam argument, ktory czesto jest wykorzystywany przeciwko sportom ;) Dodanie owiewki do nakeda rozwiazuje wiekszoc problemow, a pozycja wygodniejsza. Zreszta co ja bede pisal to, co juz zostalo napisane http://www.motogen.pl/Swiat-wedlug-Wiewiora-Bez-owiewki,16925.html

P.s. Sporty sa generalnie bardzo fajne, jak sie je obierze z owiewek, zalozy prosta kierownice i przemaluje pedzlem na czarny mat.

Piotr i bazyl lubią to.
  7. bazyl

bazyl Beztroski Posiadacz

Browary:
    430
    Miasto:
    sw16
    Motocykl:
    junakm10, Intruder 1400, honda1800, HD roadking,kredens.
    Moj ojciec zawsze powtarzał parę kwestii dotyczącej słowa nie da się lub jest nie możliwe
    " kiepskiej baletnicy to i rąbek u spódnicy." i " dwóch rzeczy na pewno sie nie da zrobić ; założyć hełmu na lewa stronę, otworzyć parasola w du....

Podoba mi sie wywód ChaoticBiker ,dodam jeszcze taka historie.

Piękne cieple lato zlot w Brodnicy niedaleko nas rozstawia sobie namiot młody chłopak chyba z 16 możne 18 lat góra. Mieliśmy z niego mały polew do momentu kiedy zaczął z nami rozmawiać kopary nam poopadały a ze wstydu oczy skierowane w trawe .Przyjechał gdzieś z pod Kielc robiąc niecałe 400 km ,na Romecie znaczy Kadecie 2 biegowy . Pojazd wygladal dosc smiesznie na pierszy zut oka pozakładane frędzle na kierownice,sakwy, kierunkowskazy .Pozniej sie okazalo ze ma akumulator ,posiadał tez elektroniczny zapłon jego własnej konstrukcji i stacyjkę. Pierwsze to zagiol nas na spalaniu, on przyjechal na jednym zbiorniku i jeszcze mial paliwo , My majac mniej wiecej ten sam dystans tankowaliśmy 2 razy . Ten wehikul był zrobiony chyba z 3 czy 4 rożnych kadetów które odkupił ze złomu chodząc dzień w dzień po szkole grzebiąc w stercie żelastwa. Odmalował wyremontował i zrobił nim w dwie strony niecale 800 km na taborecie .

Wiec czy coś sie nadaje czy tez nie zależy tylko od nas samych

8. Piotr

Piotr Beztroski Posiadacz

Browary:
    267
    Miasto:
    Surrey
    Motocykl:
    Honda Fireblade i Kawasaki ZZR1400
    Chaotic, mysle ze nikt nie probuje tutaj udowadniac ze sport jest lepszy of turystyka... do turystyki ;) Umbryk zapytal czy Fireblade da rade w czasie dluzszej podrozy. I jak wiemy da.

Co tam jeszcze, aha blyszczec nie potrzebuje ani nie probuje, i naprawde nikogo nie oceniam ani nie postrzegam swiata przez czern i biel, nie wiem skad takie przypuszczenie skoro nawet sie nie poznalismy ;) Pozdrawiam.

pioszc, Umbryk i CezaaR lubiąto.
  9. komarecki

komarecki Kat Komarków

Browary:
    2811
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 rmz250 cat.orgia 69 ;-) 0
    Tak tylko w temacie , z kwestji istotnych , pragnal bym dodac , patafrazujac do wypowiedzi bazyla ze jeszcze sie nie da majtki przez glowe zalozyc :p choc kolega mowil ze sie da...o_O
    Nie powiem ile jezdze na motocyklach ani ktory moto lepsiejszy do czego zgadzam sie z chaotycznym bo tez nie znosze jak ktos mi tlumaczy ze suzuki vstrom tez jest dobry do off roadu czy bmw Xs1000 bo ze da sie nie znaczy ze sie nadaje ale zarazem nie zgadzam sie z chaotycznym - bo niecierpie nakedow :confused: jak i wszystkiego co stara sie byc uniwersalnym.

ChaoticBiker lubi to.
  10. pioszc

pioszc Beztroski Posiadacz

Browary:
    95
    Miasto:
    essex
    Motocykl:
    suzi-k7 /zx1000
    nom
    po dodaniu owiewki do nakeda to juz nie ma nakeda .
    sport bez plastiku to tez juz nie jest przecinak tylko jakas hybryda czy wrecz naked.

nie mam nic przeciwko turystyka czy golasami , zawsze jeden z dwoch jakie trzymam spelnia te kryteria.
    nie probuje nikogo przkonywac co do moich racji i przekonan , pisze tylko swoje zdanie i wlasna opinie.

sa ludzie co lubia dziewczyny
    i sa ludzie co lubia GS-y

spoko zarcik

ChaoticBiker lubi to.
  11. ChaoticBiker

Browary:
    67
    Miasto:
    Edinburgh
    Motocykl:
    @Piotr a kiedys sie spotkamy pewnie gdzies, piwska napijemy to i sie poznamy i podyskutujemy. A poza tym o to wlasnie chodzi - czy hondzina cbr nada sie do turystyki - nada sie (i to do tego ze sportow chyba najlepiej). Ale sa lepsze opcje.
    @komarecki - bo co jest do wszystkiego, to jest do niczego.
    @pioszc Zalezy jaki GS. Suzuki GS 1000 czy 1100 to bardzo fajne moturki. BMW GSy faktycznie fuj, jak ratowalem takiego BMW GS1100 (rocznik 2003, znaleziony zarastajacy na jakiejs farmie) to codziennie sluchalem trucia dziewczyny ze mam to brzydkie guvno zabierac z garazu. Troszku pojezdzilo a potem oddalem koledze, ktory teraz nim pierdzi sobie wesolo.

12. Piotr

Piotr Beztroski Posiadacz

Browary:
    267
    Miasto:
    Surrey
    Motocykl:
    Honda Fireblade i Kawasaki ZZR1400
    Zgadzam sie ze sa lepsze opcje, tylko ze wiekszosc z nas musi zdecydowac sie na jakis kompromis, poniewaz idealnie byloby miec 3 maszyny, sporta, turystyka i jakiegos crusisera ;) A w kwestii lepszych opcji... wlasnie nabylem Kawasaki ZZR1400 :) I nie moge sie juz doczekac pierwszych wiosennych tras. Moze kiedys zapedze sie az pod Szkocje to bedziemy mieli okazje wypic to piwo ;)

ChaoticBiker lubi to.
  13. ChaoticBiker

Browary:
    67
    Miasto:
    Edinburgh
    Motocykl:
    Zapraszam, w razie co nawet jest mozliwosc klepniecia sie na kanapie oraz miejsce w garazu.

CezaaR i Piotr lubią to.
  14. riddickber

riddickber Kat Komarków

Browary:
    587
    Miasto:
    carlisle
    Motocykl:
    Ducati Panigale V4s
    sport i tylko sport i zaden mi tu nie wmowi ze turystyk musi byc lepszy na dlugie trasy ,smigam od 13 lat na sporcie po europie i nie raz sie smigalo z kolesiami w grupie tamci na turystykach,chooperachitp ci czesto wymiekali bo boli tu i tam ,wszystko zalezy od jezdzca koniec i kropka

ps,do autora tematu jezdzij na czym masz ochote bo to ty masz byc zadowolony,sam dokonaj wyboru jak ztwierdzisz ze ci nie wygodnie po pierwszej dlugiej wyprawie to zmienisz moto na inne, az znajdziesz na czym ci sie najlepiej smiga

ps.do tych co uwazaja ze na sporta mozna malo zaladowac -malo w zyciu widzieliscie chyba albo nigdy na sprcie nie smigaliscie -zdziwili byscie sie

Umbryk lubi to.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!