Fireblade 2017

Temat na forum 'Sport/Streetbike/Naked' rozpoczęty przez Piotr, Październik 24, 2016.

1. maniekrr

maniekrr Beztroski Posiadacz

Browary:
    23
    Miasto:
    west midlands wombourne
    Motocykl:
    cbr xx sc59 hrc
    Z tego co czytalem to spec od hondy mowil ze bez problemu mogli zrobic 200+bhp ale mowil tez ze sensem przewodnim hondy jest "lekkosc prowadzenia i panowanie nad maszyna" do lat, tak wiec nie budowali maszyny pod katem mocy a wiadomo jesli cos jest lekkie i przyjazne do prowadzenia moc spada na 2 linie , zobaczymy za kilka miechow czy beda konkurencyjni.

2. Piotr

Piotr Beztroski Posiadacz

Browary:
    272
    Miasto:
    Surrey
    Motocykl:
    Honda Fireblade i Kawasaki ZZR1400
    Riddickber, i powiedz mi: nigdy nie slyszales o sypiacych sie skrzyniach? :rolleyes: Bo ja osoboscie widzialem kolesi na S1000RR z rozsypanymi skrzyniami w pitstopach na torze, porozmawiaj z kims kto lata po torze ;) I oczywiscie przeoczyles oficjalny recall BMW w 2012, bo sruby im sie luzowaly na korbowodzie i mieli mnostwo przypadkow totalnie zniszczonych silnikow? :rolleyes:

3. xxtreme

xxtreme Tuner Motorynek

Browary:
    377
    Miasto:
    EU
    Motocykl:
    Ride like satan, live like God :P
    Mi sie rozsypala skrzynia na Brnie, na 3 sesji. A zawor urwal sie na Cadwellu.

Padaki :p

4. Piotr

Piotr Beztroski Posiadacz

Browary:
    272
    Miasto:
    Surrey
    Motocykl:
    Honda Fireblade i Kawasaki ZZR1400
    No co Ty Xxtreme, 'znowu sie bajek naogladales' :D Wydawalo Ci sie tylko, pewnie nie umiesz obslugiwac QS. Zawor Ci sie urwal? No co Ty, przeciez to BMW to nieeeeemozliiiiweeeee :D

xxtreme lubi to.
  5. riddickber

riddickber Kat Komarków

Browary:
    588
    Miasto:
    carlisle
    Motocykl:
    Ducati Panigale V4s
    to bylo tyle hotdogow nie wcinac :) I smigac 40 jak jak ja a nie 140
    ps.nie ma takiego moto na siwecie i nie wzne ile by kosztowalo co by sie nie sypalo na torze
    --- Post updated ---
    jak narazie

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!