Gaznik i Zimny browar:))

Temat na forum 'Serwis, Moj garaż' rozpoczęty przez Xepirg, Czerwiec 2, 2018.

1. Xepirg

Xepirg Nabywca Suszarki

Browary:
    9
    Miasto:
    Watford
    Motocykl:
    Cos tam
    Witam
    Borykam sie z problemem regulacji gaznikow w moim sv650s 2001, moto stalo w PL ponad 3 lata. Od momentu przywiezienia do uk cierpi na wielka niechec do odpalania na zimnym silniku. Przed wyczyszczeniem gaznikow wygladalo to tak:
    -Bez ssania mogłem chechłać do konca swiata i nic
    -na ssaniu odpalał i od razu gasł i potem dlugo trzeba było chcechłać zeby odpalił i trzeba było trzymac na ssaniu tak ze 5min bo gasł, w miedzy czasie strzelał z tlumnika(zalewało go paliwem??)

Po rozebraniu i wyczyszczeniu gazaznika ustawilem mieszankew nominalnej wartosci 2,5 obrotu( czesniej bylo ok 3,5 na kazdym) i moto teraz zachowuje sie bardzo podobnie:
    - bez ssania nie odpali na zimnym silniku niezaleznie od temperetaury
    - chechłam i odpala i gasnie i znowu trzeba chechłać i chechłac zeby odpalił
    - po odpaleniu moge wylaczyc ssanie w okolo 10-15 sec nie gasnie nie strzela z tlumnika i wkreca sie na obroty ok.
    Do sedna:))
    Poszukuje osoby do tego zimnego browara(perła export) z wieksza wiedza od mojej ktora jest wstanie doradzic lub uleczyc mojego furacza najlepiej z Watford albo okolic
    Dzieki Miniu

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!