Harley czy nie Harley

Temat na forum 'Cruiser/Chopper' rozpoczęty przez janwojcik, Styczeń 17, 2018.

Tags:
  1. zet

zet Beztroski Posiadacz

Browary:
    169
    Miasto:
    UK
    Motocykl:
    hd
    dokladnie
    moze jazda probna ? albo przymnajmniej usiadz na wybranm modelu w salonie... oprocz "fajnie z pod swiatel odjechac" wazna jest pozycja na moto..rece wysoko/nisko ? nogi do przodu a moze "klasycznie" ?
    ...moze nowy na raty...?
    ale moim zdaniem najwazniejsze... jak riddickber napisal "Spelnij marzenie bo będziesz kiedyś żałował":)
    ps.
    ja tak zrobilem i jestem mega :D

just_me, komarecki i janwojcik lubiąto.
  2. bazyl

bazyl Beztroski Posiadacz

Browary:
    431
    Miasto:
    sw16
    Motocykl:
    junakm10, Intruder 1400, honda1800, HD roadking,kredens.
    bier Pan HD a co se Pan będzie żałować. Road King jest 2 cm dłuższy od Heritage różnią sie tylko gabarytami H jest optycznie cienszy RK przez to ze ma kufry wydaje sie tłusty a prowadzi sie tak

Polecić jeszcze moge VTX 1800 milo wspominam
    Mojego kredensa rozkładam składam, wymieniam uszczelniacze a on se dalej cieknie, ma swój urok i gracje (plus brudne ręce to mój nieszczęsny egzemplarz ) :cool::cool::cool:

just_me, komarecki i janwojcik lubiąto.
  3. zet

zet Beztroski Posiadacz

Browary:
    169
    Miasto:
    UK
    Motocykl:
    hd
    a na HD jezdzi sie tak ;):D

Sly i janwojcik lubią to.
  4. komarecki

komarecki Pogromca Puszek

Browary:
    2812
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 rmz250 cat.orgia 69 ;-) 0
    Tez ostatnio wkladalem takie filmiki , w szoku jestem jak kolesie na takich bagerach takie szopy robià.
    A co do wygody na danym modelu , to wydaje mi sie panie Zet ze harnas jest motocyklem o yak szerokiej mozliwosci konfigurowania pod siebie ze co se autor tematu nie kupi to i tak z czasem pod siebie dopasuje.....
    --- Post updated ---
    Beszczelnie pozwole sobie na maly spam , ale musze wykozystac ze temat czytajà odpowiednie osoby, czy jest moze ktos w moich okolicach co mogl by pozyczyc mi na dzien siodlo ze sportstera.....??? Potrzebuje przymiezyc do innego motocykla....mam fajne na oku na ebayu wydaje mi sie ze by mu pasilo do projektu ale chetnie bym sie upewnil najpierw.

janwojcik lubi to.
  5. CezaaR

CezaaR Czeski marynarz

Browary:
    1375
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia
    Ps .czytaja te odpowiednie tez :p:p

6. riddickber

riddickber Kat Komarków

Browary:
    588
    Miasto:
    carlisle
    Motocykl:
    Ducati Panigale V4s
    Pamietam kolege od zawsze chcial smigac na HD ale nasluchal sie kumpli itd ze wkoncu kupil jakiegos turystyka ,po miesiacu zalowal bo stwierdzil ze to nie jego styl ,moto sprzedal I kupil intrudera1800 obecnie jakims Harlyem smiga nie znam sie na modelach bo to nie moja bajka to nie powiem jaki ale co jest wazne, ze zadowolony

Osobiscie jestem fanem plastikow I nie wyobrazam sobie jazdy na czym kolwiek innym w zyciu nie sluchalem opinni innych jak mi sie moto podobalo I bylo mnie stac to kupowalem .Sluchaj tego co ci rozum mowi heeee I czego ty sam naprawde chcesz .Powodzenia w zakupie bajka

janwojcik lubi to.
  7. janwojcik

janwojcik Kierowca Kosiarki

Browary:
    11
    Miasto:
    Belfast
    Motocykl:
    Kawasaki VN900
    Poprzedni moj zakup to miał być HD. Niestety fundusze nie pozwoliły i kupiłem Vulcana 900 czego w żadnym wypadku nie żałuję. Mimo wielu braków i mimo wielu niepochlebnych opini, uważam że jest to dobry motocykl. W rok natrzaskałem nim 20 tysięcy mil bez żadnej awarii. No ale jak pisałem wcześniej - czas na zmiany. I apetyt rośnie w miare jedzenia.
    Co do ścigów to miewałem jakieś tam epizody z nimi związane. Nigdy osobiście żadnego nie posiadałem ale jak znajomi użyczyli na próbę mówiąc - „sprawdź jak to jeździ a się przekonasz” to czemu nie ? Pamiętam tylko, że były to między innymi Kawasaki Ninja, jakaś CBR i inne. Werdykt ? No jest moc. Fajnie sie było bujnąć na czymś takim. No i tyle. Jak bym miał w domu drukarnie pieniędzy to na pewno w garażu by mi stało kilka motocykli i przynajmniej jeden ścigacz wśród nich. Tak dla sporadycznego zastrzyku adrenaliny. Tego Wam zazdroszczę.
    Mogąc sobie pozwolić na tylko jedno moto to będzie to duży, ciężki cruiser. To wiem na 100% bo na takich sprzętach czuję się najlepiej.

8. riddickber

riddickber Kat Komarków

Browary:
    588
    Miasto:
    carlisle
    Motocykl:
    Ducati Panigale V4s
    no ja akurat jak bym mial szmalu od uja to niestety ale HD bym sobie nie sprawil ,raz sie przejechalem kumpla I powiem ze musial bym sie od nowa nauczyc jezdzic I zmieniec duzo nawykow a poza tym zzero przyjemnosci z jazdy dla mnie ,nie ten styl bajka ,jednak plastic to plastic ,jeden lubi rozowy inny czarny ,tak samo z motorami ,niezapomne jak kumpel przyjechal tym intruderem 1800 to powiem ze az mnie zatkalo ,kawal krowy

janwojcik lubi to.
  9. janwojcik

Browary:
    11
    Miasto:
    Belfast
    Motocykl:
    Kawasaki VN900
    Intrudera M1800R ( lub jak kto woli M109R - jeden uj ) też brałem pod uwagę. Bardzo mi się podoba. Taka hybryda bo ni to cruiser, ni to ścig. Oficjalnie jest w kategorii power cruiser ale Triumph Rocket 3 też a wizualnie łączy je tylko to, że mają po dwa koła. Nie da się ukryć, że ten intruder jest mega piękny. Kusi bardzo, tym bardziej że mieści się w moim budżecie. Posłucham chyba jednak tego co we mnie gra i spełnię marzenie w postaci HD. Wszystko przede mną.

Lowek83 lubi to.
  10. gabik

gabik Motorynek Kat

Browary:
    495
    Miasto:
    HP13
    Motocykl:
    SV650S, R6, MZ ES175 1961, GS500 , MG Nevada 750, Husky SM610, R1150RT, Ducati 999s, T ST 675
  11. mirusiek

mirusiek Beztroski Posiadacz

Browary:
    365
    Miasto:
    Luton
    Motocykl:
    Suzuki RF900R, Yamaha MT09
    Czuje sie troche wywolany do odpowiedzi. Poszperalem bo jakims wielkim fanem amerykanskich motorow nie jestem. I jednak Indian nie ma nic wspolnego z Chinczykami.
    Wlascicielem od 2011 jest firma Polaris i ona doinwestowala fabryke Indiana i wskrzesila marke - tak naprawde. Dodam ze Polaris tez jest Amerykanska firma.
    Tak wiec to, ze Polacy poszli po najtanszej lini oporu ( Junak) i dogadali sie z Chinczykami, stworzyli motor ktory tylko z nazwy nawiazuje do legendarnego Junaka, to nie znaczy, ze caly swiat tak robi.

https://en.wikipedia.org/wiki/Indian_Motocycle_Manufacturing_Company

https://en.wikipedia.org/wiki/Polaris_Industries

janwojcik lubi to.
  12. Buszek

Buszek Szalony Wulkanizator

Browary:
    866
    Miasto:
    Datchet
    Motocykl:
    Triumph speed four
    No nie wiem iPhone niby tez hamerykanski a i tak podzespoły made in china :D bierz hdka a jak nie to takiego:

947FF83D-E18D-4368-8968-45F724DEEE62.jpeg

:D

13. komarecki

Browary:
    2812
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    No tak polaris ta sama firma chyba tkwila tez w Victory.....z tego co wiem to chyba juz zamkneli kram....
    Ja tam nie twierdzilem ze indian to chinol ale ze to nie ten indian co tamten. Niechce mi sie googlowac ale jakà mial indian pezerwe w unteresie ?? 50 lat ??? Czy jakos . Bo zdechl po wojnie .....a teraz to to moze i fajne ale czy indian? Tylko czekac jak polaris wznowi sokola 1000:) ....bedzie mial cztery zawory na cylinder , wal kardana , chlodzenie cieczą .......a pan Zygmunt Okołów w grobie się obroci.
    Z legendą sie nie zgadzam a cxy to dobry motur czy zly to nie wiem bo niewiem .
    A pilacy o junaka sie z chinolami nie dogadali tylko chinole weszly z produktem i na danym rynku dają mu nazwe marketingowo najlepszą o ile jest prawnie mozliwa bo takie same sprzety sprzedawane w innym miejscu swiata juz sie junakiem nie zowią.

janwojcik, bartek0016 i CezaaR lubiąto.
  14. matthew

matthew Szalony Wulkanizator

Browary:
    89
    Miasto:
    Bristol
    Motocykl:
    Honda X-11
    Yamaha R1

Attached Files:

CWK_S_L_A_Y i janwojcik lubią to.
  15. Cefa

Cefa Beztroski Posiadacz

Browary:
    100
    Miasto:
    Uxbridge
    Motocykl:
    Gelände/Straße 1200 Adventure
    HD to piekna sztuka ;)

janwojcik i komarecki lubią to.
  16. komarecki

Browary:
    2812
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    :D
    Piekny XA takie harleyowe ewenemo
    Swojà drogà indian tez zaliczyl w czasie wojny podobnego fikolka robiàc takie prawie moto guzzi (w tamtych czasach moto guzzi robil chyba wylàcznie lezàce single)
    Screenshot_2018-01-18-21-41-09.png

#36 komarecki, Styczeń 18, 2018
    Ostatnia edycja: Styczeń 18, 2018
    janwojcik lubi to.
  17. Ender

Ender Kat Komarków

Browary:
    141
    Miasto:
    Didcot...
    Motocykl:
    VN 900 B7F R.I.P. --> VN 900 B8F ---> VN1700 Classic Tourer + KTM 620 SC :P
    Zawsze można MT500 nabyć :p

Attached Files:

CezaaR lubi to.
  18. komarecki

Browary:
    2812
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    Z silnikiem rotaxa ???:p
    To juz wole orginalnego harnasia z silnikiem ich wlasnej produkcji.....
    Screenshot_2018-01-19-10-30-33.png
    No wiem ludzàco przypomina wsk125 ....minska....bsa.bantama.....itp. bo to z jednej matki wszystko dkw rt125.

CezaaR lubi to.
  19. Adam666

Adam666 Kierowca Kosiarki

Browary:
    7
    Miasto:
    Londyn, Catford
    Motocykl:
    Suzuki M800 Intruder, M1500 Intruder, M1800R Intruder
    Ja na co dzień jeżdżę Intruderem M1800R i muszę powiedzieć że za wygodny nie jest i nadaje się tylko dla ludzi którzy trochę adrenaliny codziennie potrzebują. Sam chciałbym właśnie Softail Heritage (podobno bardzo rozsądny wybór) ale osiągi i ilość miłości (czyt. polerki) jaką ten motocykl potrzebuje na dzień dzisiejszy go wykluczają. W intruderze wszystko co możliwe jest plastikowe, koła są bez szprych, jest kardan - ogólnie low maintenance bike (nie licząc kapcia za 200 funtów). Uważam że M1800R to świetny motocykl przejściowy pomiędzy światem ścigaczy a cruiserów (wiesz, gdy starzejesz się ale nie możesz jeszcze pozwolić żeby gówniarz na swojej CBR zostawił cię spod świateł), choć sam nigdy ścigami nie jeździłem.
    Zdecyduj jak chcesz jeździć motocyklem i ile masz czasu na dbanie o niego.
    Triumph to V-ka więc nie ma wibracji i ręce ci nie drętwieją. w Triumphie silnik jest też elastyczniejszy (Intruz nie lubi niskich obrotów).
    P.S. Jeżeli kupujesz Intrudera to po 2010 wszedł szereg ulepszeń (moto miało problemy z wibracjami na sprzęgle a biegi chodzą jak w traktorze)

janwojcik lubi to.
  20. janwojcik

Browary:
    11
    Miasto:
    Belfast
    Motocykl:
    Kawasaki VN900
    Bardzo Ci dziękuję za Twoj wpis. Na tego Intrudera jak i na inne power-cruisery zerkałem chyba właśnie ze względu na to, że są takie badass. Kryzys wieku średniego może byłby mniej dokuczliwy :tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy: , a mnie chyba powoli dopada hihi. Wizualnie jest po prostu śliczny ale chyba odpuszczę. Triumpha też już skreśliłem z listy zainteresowań.
    Postaram się sprawić sobie HD Heritage, spełnię swoje marzenie i będę go pucował z całego serca swego :smirk:
    Pozdrawiam

CezaaR lubi to.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!