HD 883 iron albo 48

Temat na forum 'Cruiser/Chopper' rozpoczęty przez Kosmaty, Październik 17, 2016.

1. Kosmaty

Kosmaty Nabywca Suszarki

Browary:
    2
    Miasto:
    Harrow
    Motocykl:
    Pewnie Harley
    Witam wszystkich chcialbym was prosic o przysluge raczej o recenzje.
    Prosba tyczy sie posiadaczy harley sportstera 883 iron i forty eight.
    Wiec ktory z motorow jest lepszy na start przygody?
    Ktory sie lepiej prowadzi?
    Ktory jest polecany przez posiadaczy ?
    Dziekuje !

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

2. Gunbass

Gunbass Beztroski Posiadacz

Browary:
    20
    Miasto:
    Oxford
    Motocykl:
    Poczciwa LC4
    praktycznie to samo poza silnikiem i dodatkami jak dla mnie i pewno na dlugie przeloty to nie zawygodne, dobre wkolo komina i pomiescie tubylcow postraszyc, ale spoko ja na start mialem nighstera wziasc a wyjechalem nightrodem, wybieraj to co ci sie podoba bo w nich nielicza sie setne sek. na starcie i ile na baku zrobi ,ja juz wyroslem z HD ,moze na starosc, a teraz taplam sie w blocie crossami hahaha

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!