hermes - kurier - ktos pracuje, pracowal ?

Temat na forum 'Hydepark' rozpoczęty przez krytek, Czerwiec 10, 2020.

1. krytek

krytek Szalony Wulkanizator

Browary:
    611
    Miasto:
    leicester
    Motocykl:
    BMW R1200 GSA LC , KTM EXC-F 350 SIX DAYS
    Wiatm

Czy ktos wie jak to wyglada - rozwozic paczki dla hermesa ?

odrazu napisze - nie chce dla nich pracowac -z dala od takiej pracy..

pozdr

2. Buszek

Buszek Kat Komarków

Browary:
    1373
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    Triumph speed four
    Ja wiem jedynie ze paczki od nich lubią nie dochodzić a customer service żeby się dodzwonić graniczy z cudem wiec chyba praca musi być dobra skoro ani kuriera nie widzisz tacy sprytni a żeby złożyć skargę to i tak się nie dodzwonisz:tearsofjoy:

3. Vader

Vader Szalony Wulkanizator

Browary:
    904
    Miasto:
    Adres zmieniam częściej niż gacie
    Motocykl:
    Między innymi Komar:-)
    Po publikacji mojego ostatniego unboxing video szef wyjebal mnie z roboty i powiedzial ze jigdy wiecej nie znajde roboty w tej branży.
    A huj. I tak nie lubilem roboty kuriera.

4. riddickber

riddickber Kat Komarków

Browary:
    747
    Miasto:
    carlisle
    Motocykl:
    Ducati Panigale V4s
    Ja tam wiele razy korzystałem i nigdy nie mogłem powiedzieć nic złego zawsze na czas itd

5. CezaaR

CezaaR ©zeski ma®yna®z

Browary:
    2288
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia. Bestia, Zabka
    Zgubili nam paczkę za 130 elek, szukają na magazynie od 3 tygodni

Brak odpowiedzi na email
    Telefon na Costumer service koło 6 za minutę

Ogulnie firma która przyjmuje z ulicy..
    Płaci marna stawkę na swoim aucie najniższa na UK i najwięcej pobiera

riddickber lubi to.
  6. fisherman

fisherman Beztroski Posiadacz

Browary:
    71
    Miasto:
    Southampton
    Motocykl:
    Honda CBF1000 silver
    Kupilem kurtke za £100..nie pasowala mi to odeslalem... Wykupilem ubezpieczenie £100

Paczka zaginela... Miesiac czasu sie z nimi uzeralem... Huje chcieli rachunki na zawartosc paczki... Jakbym wysylal cos uzywanego to kasy raczejbym nie dostal.

Firma dno.. Skoro tak klienta traktuja to pewnie pracownikow tez

7. apal

apal Szalony Wulkanizator

Browary:
    319
    Miasto:
    Kingston
    Motocykl:
    R6 5SL
    Zostawili mi kartke w drzwiach ze paczke zostawili u sasiada, szkoda tylko ze nie napisali u ktorego...
    Pisalem do nich to tez nie potrafili mi powiedziec gdzie sie podziala ta paczka i kazali mi sie kontaktowac ze sprzedawca.
    Ponad 2 tygodnie sie zeszlo zeby odzyskac zgube. Nie mowie ze wszyscy, ale wielu kurierow hermesa noe ma nic wspolnego z tym zawodem.

8. riddickber

riddickber Kat Komarków

Browary:
    747
    Miasto:
    carlisle
    Motocykl:
    Ducati Panigale V4s
    to uj chyba ja tylko zadowolony bylem heeeee ,ale spoko cos to korzystam teraz tylko z DPD
    --- Post updated ---
    na biednego nie trafilo

9. CezaaR

CezaaR ©zeski ma®yna®z

Browary:
    2288
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia. Bestia, Zabka
    Wogule Amazon też schodzi na psy
    Smart watch mi się rozpadł po 3 miesiącach
    I napisalem reviews na stronie, że to badziewie jest.... I kasa wyżucona w błoto a tu, że piszę antyspołeczne i obrażające treści
    --- Post updated ---

--- Post updated ---

10. piwko78

piwko78 Kat Komarków

Browary:
    1866
    Miasto:
    pomiędzy Gloucester a Bristol
    Motocykl:
    xt600e / cezeta 477 175
    W przeciągu ostatniego roku wysłałem hermesem około 50 paczek z częściami do motocykli nigdy nic nie zginęło .
    Często mi też przywozi paczki hermes i też nigdy żadnego problemu nie miałem .

riddickber lubi to.
  11. krytek

Browary:
    611
    Miasto:
    leicester
    Motocykl:
    Jaka maja odpowiedzialność kierowcy co rozwożą paczki ? Jesli dana paczka sie zagubiła Co miał na vanie to jak firma obciąża kuriera ?
    --- Post updated ---
    Ok to wyślij coś co jest „fajne” , oni nadrywaja opakowanie delikatnie patrzą co jest w środku i decyzja czy się zgubi ....oczywiście zależy na jakiego kuriera kierowcę natrafi ....

ja wysłałem już 100000 paczek i Hermes jest THE worst !

12. piwko78

piwko78 Kat Komarków

Browary:
    1866
    Miasto:
    Motocykl:
    xt600e / cezeta 477 175
    Hermesem wysyłam tylko z tego względu że na wsi gdzie mieszkam jest co-op gdzie mogę dostarczyć paczkę . Wysyłałem kilka droższych przedmiotów 100-160£ w tym paczka za 160£ do Niemiec ale na te droższe zawsze wykupiłem ubezpieczenie .

13. komarecki

komarecki Pogromca Puszek

Browary:
    4060
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 exc 300 ktm 690 rally raid
    Dlaczego uwazasz ze to kradnie ,,kurier na vanie" ? W takim systemie jak hermes paczka idzie przez mnostwo rak kto inny odbiera wiezie na baze tam sortownia potem na tira ,over night" potem zas sortownia i ma koniec bogu ducha winny kierowca co to rozwozi ....wlasciwie ten system ja nie nazywam kurierką ...
    Kiedys znalem ,,,,,,,kolesia''''''' z tego forum co mi sie chwalil ze ma znajomych w sortowni co patrza jak paczka jest ubezpieczona tzn ze cos dobrego w srodku....i siup..bez komentaza nie wazne zygac sie chce od razu mowie ze tego goscia od dawien dawna tu nie widac.
    Reasumujac na 100% tego nie kradnie kierowca na tym etapie paczka jest pod jego wylacznie odpowiedzialnoscia jak zaginie to tylko on odpowiada pomyslcie logicznie , jak paczka trafia do sortowni gdzie tabuny ludzi sie kreca to juz co innego zlodziej staje sie bardziej anonimowy.
    Any way ja nie pracuje w takim systemie prawdziwa kurierka to zupelnie inny system uslugi.

Pablocarlos i CezaaR lubią to.
  14. CezaaR

CezaaR ©zeski ma®yna®z

Browary:
    2288
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia. Bestia, Zabka
    Kradną na sortowaniach w wielu firmach

Pudełka bez drogich słuchawek w środku to już jakby standard

15. piwko78

piwko78 Kat Komarków

Browary:
    1866
    Miasto:
    Motocykl:
    xt600e / cezeta 477 175
    Też mi ciężko w to uwierzyć żeby to kierowca vana kradł bo wszystko co idzie na vana jest skanowane i jak coś nie dojedzie do klienta to łatwo sprawdzić kto to dostarczał a jak coś zaginie na sortowni gdzie pracuje kilkanaście/kilkadziesiąt osób to już tak łatwo udowodnić nie jest .

CezaaR lubi to.
  16. krytek

Browary:
    611
    Miasto:
    leicester
    Motocykl:
    Ok nie mówię ze tylko kierowcy kradną czy ich tylko obwiniam - rozpatruje tylko ich przypadek.
    Wiele paczek jest dostarczonych do safe place i ich tam nie ma - może paczki z tamtąd giną później , czesto paczki da puste tzn -tylko worek foliowy z dziura ... itd

rozpatruje to pod katem kierowcy - jaka ma odpowiedzialność za paczkę która jakos zginęła przed lub po dostarczeniu na wskazany adres ? Płaci za nią ? Czy tylko prace traci ?

17. CWK_S_L_A_Y

CWK_S_L_A_Y Szalony Wulkanizator

Browary:
    175
    Miasto:
    Uxbridge
    Motocykl:
    XB12S - Wariat ...
    Jesli ktos kradnie to w dzisiejszych czasach sa to juz zazwyczaj osoby na magazynach, ale moze i kierowca zrobic to sprytnie na magazynie zanim odbierze/zeskanuje paczke.

Sam z Hermesem to mam takie rpzygody jak i z jeb**ym Yodlem ...

Jesli chodzi o dowoz to juz jak wspomnieliscie - kierowcy to czesto sa idioci lub im sie poprostu niechce.

Kiedys pracowalem w DHL, jakies 11-12 lat temu - wtedy to byly czasy. Gdybym tylko byl zlodziejem to codziennie mialbym cos nowego na chacie, czasami sie zalowalo ze nie ma sie takich "nawykow" bo kazdy mial na wszystko wyjeb*ne.

Wina zawsze lezy gdzies po srodku ... Ale moje doswiadczenie pokazuje ze jesli problemy to najczesciej Yodel i Hermes.

Judasz666 lubi to.
  18. Atomek

Atomek Beztroski Posiadacz

Browary:
    201
    Miasto:
    Hinckley
    Motocykl:
    Tiger & Tenere
    Miałem okazję być na sortowni w DPD, w hermesie nie, ale powiem szczerze że na sortowni kichnąć te biedaczki nie mogą bo są tak monitorowani a co dopiero coś zawinąć, później dość restrykcyjne przeszukanie przy wyjściu. Myślę że to bardziej kwestia bajzlu etc niż kradzieży. Co do obsługi klienta w hermesie, to nie dodam nic pochlebnego, syf i malaria, olewanie klientów na całego a kontakt tak utrudniony że się odechciewa.

19. aras1

aras1 Beztroski Posiadacz

Browary:
    161
    Miasto:
    Bedford
    Motocykl:
    BRAK
    Myślę że to kierowcy jumają, bez problemu można zrobić zdjęcie z kodu kreskowego i zeskanować później w warehousie że wróciła paczka a później to już amba fatima wsiąka i nima :tearsofjoy:

20. Judasz666

Judasz666 Beztroski Posiadacz

Browary:
    159
    Miasto:
    Leagrave
    Motocykl:
    Kawasaki vulcan 650s
    Moja wlasnie przyszla z hermes... sami ocencie czy tak powinna wygldac? Zawartosc byla w srodku wiec wziolem...

Attached Files:

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!