Honda Africa 2020

Temat na forum 'Off-Road/Supermoto/Adventure' rozpoczęty przez matthew, Wrzesień 23, 2019.

1. matthew

matthew Szalony Wulkanizator

Browary:
    119
    Miasto:
    Bristol
    Motocykl:
    Honda X-11
    Jak w temacie. Poprzednia była ok, ale ten model jest dla mnie boski

#1 matthew, Wrzesień 23, 2019
    Ostatnia edycja: Wrzesień 23, 2019
    Sebastian i Schwartz lubią to.
  2. Schwartz

Schwartz Beztroski Posiadacz

Browary:
    122
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    Triumph Tiger Explorer 1200
    Jak dla mnie to minus, że poszło Afryce w boczki, bo już model 2019 jest już dość szeroki i w mieście filtrowanie to walka z lusterkami. Nie mówię, tu o jeździe z kuframi jednak to piękna bestia i idzie w kierunku gs przed zakupem, trzeba tylko sobie odpowiedzieć, do czego będę używać..... [​IMG]

Wysłane z mojego H8416 przy użyciu Tapatalka

CezaaR i matthew lubią to.
  3. matthew

Browary:
    119
    Miasto:
    Bristol
    Motocykl:
    Honda X-11
    Proporcje się trochę zmieniły. Nie wygląda jak moto na szczudłach. Faktycznie w mieście, może być to minus, ale do podróży? Cały ten elektroniczny dodatek, nowe zegary etc. Jak dla mnie poszła we właściwym kierunku.

4. Schwartz

Schwartz Beztroski Posiadacz

Browary:
    122
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    Triumph Tiger Explorer 1200
    Dobrze zauważyłeś do podróży to jak znalazł, aby tylko droga była ale znam wielu ludzi co śmigają nimi w terenie i tu każde kilo, za dużo elektroniki itp odstrasza ludzi, lubią prostotę i niezawodność, aby wrazie czego samemu naprawić w trasie niż serwisu szukać . Ale poczekajmy i zobaczymy jak już będzie w naszych rękach
    Ja narazie jestem bardzo zadowolony z modelu 2019

Wysłane z mojego H8416 przy użyciu Tapatalka

matthew lubi to.
  5. matthew

Browary:
    119
    Miasto:
    Bristol
    Motocykl:
    Honda X-11
    Podrzucam trochę obrazków
    --- Post updated ---
    Po głębszej analizie, zauważyłem, że Honda zdecydowanie podzieliła ten sektor modelowy, aby zwykła Afryka miała większe możliwości zostosowania w terenie a model Adventure konkurował w segmencie turystycznych enduro. Jest obecnie najbardziej zaawansowanym technologicznie modelem Hondy w swojej klasie. Podoba mi się bardziej niż większość konkurencji włączając na listę legendarnego GS. (sorry BMW).
    W stosunku do poprzedniego modelu, zauważyłem zmienione proporcje. Niżej usytuowana kanapa z możliwością dwustopniowej regulacji, szerszy, bardziej pojemny zbiornik oraz przód motocykla z aktywnymi światłami robi pozytywne wrażenie. Przypomina mi bardziej Xrv 750...
    Motocykl 2018 - 2019 jest trochę za wysoki. Pomimo mojego skromnego 185cm wzrostu nie czułem się pewnie (to moje czysto subiektywne odczucia).
    Czekam na jazdę próbną nowym modelem

Attached Files:

#5 matthew, Październik 2, 2019
    Ostatnia edycja: Październik 2, 2019
    Nomad i CezaaR lubią to.
  6. EliteRider

EliteRider Nabywca Suszarki

Browary:
    3
    Miasto:
    Liverpool
    Motocykl:
    Yamaha MT07/ MT07 Tracer
    Nowa africa jest tez lzejsza, model adventure 5kg a zwykla wersja o 4kg. Co wazne model adventure ma felgi przystosowane do opon bezdetkowych, cruise control, wyswietlacz tft z apple car play i elektroniczne zawieszenie w opcji showa, owiewka jest wyzsza. Zdecydowanie te zmiany zwieksza jej konkurencyjnosc, bo byla troche przestarzala. Teraz to bedzie naprawde nowoczesny motocykl. Brawo Honda.

matthew lubi to.
  7. Rob

Rob Szalony Wulkanizator

Browary:
    1683
    Miasto:
    Bedford
    Motocykl:
    Ktm 1190r
    To ile ma teraz kuniów? Przekroczyla w koncu setke?
    Ladna

8. EliteRider

EliteRider Nabywca Suszarki

Browary:
    3
    Miasto:
    Liverpool
    Motocykl:
    Yamaha MT07/ MT07 Tracer
    101 -102 KM , roznie podaja po rozwiereceniu silnika o 86 cc , teraz 1084 pojemnosc.

9. piotrekzzr

piotrekzzr Beztroski Posiadacz

Browary:
    429
    Miasto:
    Folkestone
    Motocykl:
    AFRA i Gixer- 1000 kazdy
    W offie tyle samo co Kajtek w trybie terenowym. I przy tym mniej masy ;)

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!