Honda FMX 650 nowy gaznik mikuni tm40

Temat na forum 'Off-Road/Supermoto/Adventure' rozpoczęty przez hischnik, Sierpień 18, 2016.

1. hischnik

hischnik Beztroski Posiadacz

Browary:
    1
    Miasto:
    Corby
    Motocykl:
    Honda CBR 600f
    Witam. Posiadam honda fmx 650, do tego dokupilem filtr k&n, kompletny system wydechowy arrow plus gaznik mikuni tm40. Chce podniesc moc bo standard to straszna lipa. Pytanie moje jest: Gdzie dostroic gaznik lub moze ktos moze pomoc (najlepiej northants choc moze byc i dalej)? Czy ktos posiada w/w moto??

2. krycek

krycek Szalony Wulkanizator

Browary:
    543
    Miasto:
    Londyn TW14
    Motocykl:
    SM
    Znajdź na necie jakie jety potrzebujesz z takim zestawem, bo juz to pewnie ktos przerabiał i bez dyno powinno sie obejść.

3. hischnik

Browary:
    1
    Miasto:
    Corby
    Motocykl:
    Honda CBR 600f
    Gaznik jest dedykowany , ustawiony pod moje moto ale ze stadardowym wydechem i filtrem. Do tego w zestawie sa jeszcze inne dysze. Podejrzewam, ze mimo ustawienia do tego moto nie obejdzie sie bez regulacji a ja nie dam sobie z tym rady. W necie niewiele moge znalezc.

4. krycek

krycek Szalony Wulkanizator

Browary:
    543
    Miasto:
    Londyn TW14
    Motocykl:
    SM
    Powiem Ci jak ja robilem z moim - czy to bedzie działać dla ciebie to nie wiem. Tez zmieniałem wydech rozrząd i inne puerdoly, na yt był koles z dyno z dokladnie takim samym setupem jak moj i podał swoje dysze itd. Ja wstawiłem to samo do swojego jako start, kombinowałem troche z innymi ale ten jego setup z filmiku okazał sie idealny. Czyli problem z glowy, do DRZ w tym przypadku było pełno info na forach co ludzie próbowali itd albo slabo szukasz albo faktycznie mało kto sie bawi w tuning tej hondy

5. bartek0016

bartek0016 Beztroski Posiadacz

Browary:
    31
    Miasto:
    bristol
    Motocykl:
    crf450, fmx650
    Siema. Odgrzeje troche temat. Pytanie do hischnik. Ustawiles wszystko? Dziala? Roznica mocy zadowalajaca? Pytam bo zastanawiam sie nad takim samym zestawem do fmx
    Pozdro

6. hischnik

Browary:
    1
    Miasto:
    Corby
    Motocykl:
    Honda CBR 600f
    Siema. Roznica w mocy byla ogromna. Troche drogo wyszly mnie te modyfikacje ale warto.

bartek0016 lubi to.
  7. bartek0016

bartek0016 Beztroski Posiadacz

Browary:
    31
    Miasto:
    bristol
    Motocykl:
    crf450, fmx650
    To jesli mozesz to napisz mi tutaj lub na priv ile Cie to wszystko wyniosło? i czy dużo problemów było ze zgraniem tego wszystkiego? Spalanie mocno wzrosło? bo fmx bak ma dosyc mały.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!