Honda Vtr 1000f na polskich blachach

Temat na forum 'Motocykle na Sprzedaż' rozpoczęty przez Grzesiekdh, Wrzesień 26, 2018.

1. Grzesiekdh

Grzesiekdh Nabywca Suszarki

Browary:
    2
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Honda Vtr 1000 Firestorm
    Witam, przymierzam się do sprzedania mojej Hondy, jeżeli jednak nie będzie chętnych do końca października, to zostaje ze mną. Ostatnio mocno doinwestowana, sporo fajnych dodatków, ogólnie motocykl z charakterem, jak to na v-twina przystało. Cena jaka mnie interesuje to 1500, zapraszam chętne osoby do kontaktu, 07746214358, najlepiej napisać wiadomość bo przeważnie jestem za kierownicą i jak tylko znajdę chwilę to oddzwonię, pozdrawiam

Attached Files:

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!