IAM - darmowa probka - niedziela 21 sierpien - WOKINGHAM

Temat na forum 'Technika Jazdy' rozpoczęty przez superiwan, Sierpień 17, 2016.

1. superiwan

superiwan Beztroski Posiadacz

Browary:
    20
    Miasto:
    HP13
    Motocykl:
    GSX600F ---> TIGER 995 ---> v strom 650
    Nie wiem czy kogos to interesuje ale w najblizsza niedziele o godzinie 0900 (szkola st Crispins -
    Wokingham, Wokingham RG40 1SR)
    mamy comiesieczne spotkniae grupy advanced riders TVAM (to podgrupa z ramienia IAM) co to advanced riding z grubsza w ponizszym video, strona TVAM - www.tvam.org zapraszam chetnych bo mozna nieobligatoryjnie zkorzystac z darmowej sesji advanced riding z IAM-owskim instruktorem, nikt nie bedzie nikogo namawial do wstapienia etc, jedyne co ryzykujecie to to, ze bedziecie chcieli wiecej oraz ze raz na jakis czas emaila dostaniecie od nich. po wiecej pytan zapraszam na PRIV, ja startuje z high wycombe.
    PS: musisz miec A badz A1, i moto robiace national oczywiscie sprawne, jakis angielski komunikatywny w miare sie przyda bo z tego co wiem to obecnie nie mamy polskiego obserwatora.https://www.youtube.com/watch?v=n3VOn4tbIyI

2. Arekdeboss

Arekdeboss Beztroski Posiadacz

Browary:
    2
    Miasto:
    Crewe
    Motocykl:
    motorynka, zx6r, zx636r, zx10r, ponownie zx10r, Triumph tiger 1050
    Zdecydowanie polecam. Bylem czlonkiem IAM w Birmingham. Zrobilem tez tam kurs I bardzo jestem zadowolony. Moza sie nauczyc jezdzic bezpiecznie ale jednoczesnie nie koniecznie wolno.

superiwan lubi to.
  3. Konrad

Konrad Szalony Wulkanizator

Browary:
    454
    Miasto:
    SW London
    Motocykl:
    Zielony
    Zgadzam się z obydwoma przedmówcami i szczerza się dziwie, czemu więcej ludzi nie robi kursów z IAM albo RoSPA. Sam właśnie kończę jeden z nich i przez te parę miesięcy bardzo dużo się nauczyłem, bylem na kilku dobrych wyjazdach i poznałem przynajmniej paru niesamowitych motocyklistów, którzy rzeczywiście wiedza jak obchodzić się z bajkami.

Ja robię swój kurs z LAM, które tez oferuje darmowe, przejażdżko/treningi z instruktorem/obserwatorem na każdym z naszych spotkań. Po prostu wystarczy przyjechać, ładnie poprosić i na bank ktoś z przyjemnością weźmie Cie na male latanko.

superiwan lubi to.
  4. basior

basior Kat Komarków

Browary:
    487
    Miasto:
    Hinckley a.k.a. shithole
    Motocykl:
    skradziony
    Słyszałem że to dobra sprawa, ale mnie osobiście ten filmik u góry przypomina moją naukę jazdy gdy miałem tę ch... słuchawkę w uchu i próbowałem wyłowić słowa ze świstu wiatru. A jeszcze jak jeden koło w schubertcie sobie zrobił open face i gadał z kompletnie niosłoniętym od wiatru mikrofonem... to była zabawa.

5. Konrad

Konrad Szalony Wulkanizator

Browary:
    454
    Miasto:
    SW London
    Motocykl:
    Zielony
    Prawdę mówiąc to tez tego nie lubię. Tym bardziej, ze na egzaminie nie używa się połączenia radiowego - tylko i wyłącznie lusterka i obserwacji sygnałów dawanych przez egzaminatora jadącego z tylu.

Filmiku nie oglądałem. Ale jeżeli chodzi o jazdę ze słuchawką to oczywiście możesz przynieść swoje, lepsze. Zresztą zazwyczaj stosują je tylko na pierwszych kilku spotkaniach - dopóki Cie trochę nie podszlifuja. Ale jeżeli nie będziesz chciał to możesz od początku poprosić o jazdę tylko na lusterkach.

6. superiwan

superiwan Beztroski Posiadacz

Browary:
    20
    Miasto:
    HP13
    Motocykl:
    GSX600F ---> TIGER 995 ---> v strom 650
    u nas nie stosujemy sluchawek, chodzi genralnie o to zeby wbijac sobie w glowe tylna obserwacje, ktora imho jest rownie wazna jak ta do przodu, nie obserwujesz nie spostrzezesz sygnalow obserwatora, filmik wylowilem z YT, przepraszam jezeli nie oddaje w pelni, tego czym AR jest naprawde. tak czy owak warto sporbowac,

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!