Insurance - co gdzie jak i za ile ?

Temat na forum 'Recenzje i Opinie' rozpoczęty przez buster, Lipiec 6, 2008.

1. riddickber

riddickber Kat Komarków

Browary:
    385
    Miasto:
    carlisle
    Motocykl:
    HP4
    ja tylko online musialem podac wartosc modyfikacji ale i tak jak mi sie bedzie zblizal termin odnowy umowy to i tak bede do nich dzwonil bo moze jeszcze cos sie utarguje

2. steryd

steryd Beztroski Posiadacz

Browary:
    1
    Miasto:
    Opole
    Motocykl:
    Jest
    Ok dziekuje sprobuje u nich wieczorem

3. krycek

krycek Szalony Wulkanizator

Browary:
    547
    Miasto:
    Londyn TW14
    Motocykl:
    SM
    Czy wartość jaka wy wpisujecie ma jakiekolwiek znaczenie ? Mowie o 'bazie', nie modyfikacjach - moze sie myle, ale czy wartości rynkowa nie jest sprawdzana w czasie claima ?

4. xxtreme

xxtreme Tuner Motorynek

Browary:
    334
    Miasto:
    EU
    Motocykl:
    Ride like satan, live like God :P
    Principal insurance ubezpiecza wszystko. Moto za 30k nie ma problemu :D

Sa takie polisy gdzie ubezpieczyciel zgadza sie na twoja kwote i wyplaca tyle na ile ubezpieczasz. Ale nie robi sie tego on line tylko przez telefon.
    Przewaznie dotyczy to replic, zabytkow lub customow.

5. moto

moto Pogromca Puszek

Browary:
    190
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    KTM
    Jak nowke sztuke bedziesz ubezpieczal to Aviva prze Bikesure w cenie daje wymiane na nowy motocykl w pierwszym roku. W kolejnych juz jest oplata jako gap insurance lub Agreed Value ins. Moze inni tez tak robia.

6. steryd

steryd Beztroski Posiadacz

Browary:
    1
    Miasto:
    Opole
    Motocykl:
    Jest

Co do wiekszej wyceny to mialem tak zrobione na auto zwracali 40% wiecej niz wartosc rynkowa,koszt takowy byl u mnie 50pounds calkiem niezla opcja.

7. MarasBR

MarasBR Beztroski Posiadacz

Browary:
    20
    Miasto:
    Tyne and Wear
    Motocykl:
    Honda VTX 1300
    odświerze tematoss....pytanie miał albo ma ktoś coś do powiedzenia o Insure Wiser albo Motorcycle Direct Diamont ?? szukam ubezpieczenia na mojego vtx-a bo AXA się w głowach pojebawszy i dali mi ofertę wiekszą niż miałem

8. moto

moto Pogromca Puszek

Browary:
    190
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    KTM
  9. robinson

robinson Beztroski Posiadacz

Browary:
    54
    Miasto:
    Birmingham
    Motocykl:
    Yamaha DragStar XVS 650; Kawasaki ZZR1200
    Ja mam poprzez AA drgatsra xvs650 ubezpieczone i wykupiony breakdown cover. Na cale szczescie nie musialem claim-a robic wiec nie mam doswiadczenia w praktyce co i jak. Korzystalem natomiast z breakdown cover jak opone przebilem i trza mnie bylo do garazu zaciagnac wiec milo, uprzejmie i tylko 1 godzina czekania na recovery (ale jak chlopaki mowia to mialem szczescie bo przewaznie okolo 2 godzin sie czeka na prztyjazd)

10. Yogi

Yogi Kierowca Kosiarki

Browary:
    4
    Miasto:
    Derby
    Motocykl:
    Honda CBF1000A
    Panowie, czy jest strona i czy w ogole motocykle maja swoje grupy ubezpieczeniowe?
    Przymierzam sie do zakupu Yamahy FZ6 Fazer S2 (pierwsze moto / brak znizek) i zastanawiam sie czy insurance mnie zje..

11. gabik

gabik Władca Szerszeni
    Członek Załogi

Browary:
    378
    Miasto:
    HP13
    Motocykl:
    SV650S, R6, MZ ES175 1961, GS500 , MG Nevada 750, Husky SM610, R1150RT, Ducati 999s, T ST 675
    Wejdz na gocompare wpisz dane i zobacz liste ubezpieczycieli i cen

12. matthew

matthew Szalony Wulkanizator

Browary:
    72
    Miasto:
    Bristol
    Motocykl:
    Honda X-11
    Mnie zjadala moja Hanka co miesiac po tym jak musialem uzyskac ponownie znizke. Mialem przerwe ponad 2 lata i stracilem znizki :-(
    Zmieniajac motocykle bylem w Bennetts.
    Czekalem cierpliwie do konca umowy.
    Przeprowadzilem symulacje na Insurance go compare i. ...Zostalem z Bennetts :)

13. biskup

biskup Beztroski Posiadacz

Browary:
    33
    Miasto:
    Surbiton
    Motocykl:
    ZR-7
    Tak - jest mnóstwo "porównywarek" ubezpieczeń, ja korzystałem z meerkat ponieważ dają darmowe bilety do kina co tydzień przez cały rok :)
    Tak - motocykle mają swoje grupy ubezpieczeniowe, konkretnie 17 grup fazer zdaje się że jest w 12
    nie mniej jednak grupa to nie wszystko, ważniejsze jest doświadczenie, miejsce w którym parkujesz (garaż/ulica), prawo jazdy (uk/eu) i co najważniejsze miejsce zamieszkania ( w croydon będzie 100x wyższe niż w aberdeen :) )

14. Statystyk

Statystyk Kierowca Kosiarki

Browary:
    21
    Miasto:
    Rushden
    Motocykl:
    Suzuki SV650S,Aprilia RSV1000R,Suzuki SV1000SZ,Kawasaki ZX12R,Suzuki GSXR 1K1
  15. ooskaar

ooskaar Beztroski Posiadacz

Browary:
    19
    Miasto:
    Cardiff
    Motocykl:
    Yamaha YZF R125
    Polecicie jakaś dobra i sprawdzoną ubezpieczalnie, ale tylko breakdown cover? Najlepiej jeśli już ktoś miał okazje skorzystać z pomocy i pomoże nakierować

Zamierzam się ubezpieczyć na breakdown, Ale wlasnie w osobnej firmie, moto ubezpieczone na MCE, ale nie chciałbym u nich wykupywać breakdown, o ile w ogóle maja, nawet nie wiem, bo nie wnikałem, bo i tak bym nie wziął.

16. Tomik

Tomik Kierowca Kosiarki

Browary:
    7
    Miasto:
    WSM
    Motocykl:
    YAMAHA FAZER S2
    Wejdź w gocompare, wpisz wymagane parametry, wyszukaj ubezpieczyciela który spełmoe Twoke warunki i to wszystko...

17. Buszek

Buszek Szalony Wulkanizator

Browary:
    638
    Miasto:
    Datchet
    Motocykl:
    Triumph speed four
    Ja mam w greenflag i korzystałem z nich dwa razy. Bez problemu mili ludzie przyjeżdżali pomoc a i z babka dało się dogadać na infolini. Coś koło 30-40 za moje 600cc płace.

18. krycek

Browary:
    547
    Miasto:
    Londyn TW14
    Motocykl:
    SM
    Tez greenflag miałem, ubezpieczyłem na auto za chyba £30 z możliwością korzystania z każdego pojazdu i używałem na mojej padace 2kolowej chyba ze 2-3 razy, po roku premium wzrosło do chyba £60

19. ooskaar

ooskaar Beztroski Posiadacz

Browary:
    19
    Miasto:
    Cardiff
    Motocykl:
    Yamaha YZF R125
    A na czym polega różnica między personal a vehicle cover? Vehicle to tylko mój pojazd a personal to uszczerbek na moim zdrowiu i pojeździe czy jak to wyglada, bo nie zbyt mogę to zrozumieć. Mowa o breakdown cover.

Sent from my iPhone using Tapatalk

20. krycek

Browary:
    547
    Miasto:
    Londyn TW14
    Motocykl:
    SM
    Personal kryje każdy pojazd którym podróżujesz - nawet jak nie kierujesz:
    'With Green Flag UK Personal Cover, you're covered for your own car or any vehicle under 16 years old, even if you're not the one driving.'

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!