Irlandia PN

Temat na forum 'Zloty, Imprezy, Wyjazdy' rozpoczęty przez Karol, Czerwiec 18, 2020.

1. Karol

Karol Beztroski Posiadacz

Browary:
    592
    Miasto:
    Nottingham / London
    Motocykl:
    Kawasaki Z1000SX
    Koncem czerwca wybieram sie do Irlandii, na kilka dni do znajomych. Dzien pracy, troche czasu z rodzinka i znajomymni, a poza tym dwa pelne dni na dwoch kolkach. Mam kilka pomyslow jak spozytkowac ten czas, ale chetnie poslucham sugestii.

CezaaR lubi to.
  2. Mag147

Mag147 Beztroski Posiadacz

Browary:
    94
    Miasto:
    Nottingham
    Motocykl:
    Kawasaki Z1000 SE
    No to polecam trasę Ballycastle- Portrush, i w ogule całe północne wybrzeże.. No i w drodze pomiędzy tymi miastami obowiazkowo Giants Causeway i od razu wtedy niedaleko do Bushmills na degustację whisky w najstarszej destylarni na świecie :)

.. A na dzień drugi Trasa Carrickfergus-Belfast-Bangor

#2 Mag147, Czerwiec 18, 2020
    Ostatnia edycja: Czerwiec 18, 2020
  3. Karol

Browary:
    592
    Miasto:
    Nottingham / London
    Motocykl:
    Kawasaki Z1000SX
    Dzieki Magu... taki wlasnie mam plan, na pierwszy dzien, z Belfast do Larne i A2.. do traski NW200... pozniej wesola improwizacja...

dzien drugi... degustacja... fajny pomysl ale musze to z druga polowa i znajomkami przekonsultwac... bez moto... poniewaz moze sie przedluzyc... rowniez sie mnie podoba... ale poza tym mam jesze 24h na jezdzenie... :)
    --- Post updated ---
    We wtorek mam overnight crossing do Belfastu... Nie bralem jeszcze moto na prom... jakies wskazowki od doswiadczonych...? jakis equipment warto zabrac? czy wszystko maja na miejscu?

Z gory dzieki...

4. Jacq

Jacq Beztroski Posiadacz

Browary:
    267
    Miasto:
    Ealing
    Motocykl:
    Tiger 800
    Wszystko beda mieli na miejscu.
    Plynalem tym promem z motocyklem 2 lata temu.

okupant i Karol lubią to.
  5. okupant

okupant Beztroski Posiadacz

Browary:
    41
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Honda NC750X DCT
    Na pewno wszystko będą mieli. Tutaj Aberdeen - Lerwick (Szetlandy), rok temu, 12-godzinna przeprawa.[​IMG]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Ciaho i Karol lubią to.
  6. Karol

Browary:
    592
    Miasto:
    Nottingham / London
    Motocykl:
    Kawasaki Z1000SX
    Pasy byly, poza tym "nasi" w obsludze... czas na kime... plyniemy...

okupant lubi to.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!