Jaką kamerkę polecacie??

Temat na forum 'Zdjęcia i Filmy' rozpoczęty przez Mos, Sierpień 8, 2018.

Tags:
  1. Mos

Mos Nabywca Suszarki

Browary:
    0
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    KTM DUKE 390, SUZUKI Bandit 600 i kilka zabytkow

KuKupił taka kamerę dzidzi tobie :) możesz pokazać jak masz ją zamontowaną na kasku ?

2. Rob

Rob Szalony Wulkanizator

Browary:
    1851
    Miasto:
    Bedford
    Motocykl:
    Ktm 1190r
    Dokladnie. Prostota z uzyciem tel. Jest jeszcze program “splice” ja robie filmiki na tel zawsze i polecam gopro session- mala poreczna. Nie bez wad ale nie ma sprzetu bez minusow

3. piwko78

piwko78 Kat Komarków

Browary:
    1888
    Miasto:
    pomiędzy Gloucester a Bristol
    Motocykl:
    xt600e / cezeta 477 175
    Ostatnio szukałem czegoś co mógłbym zamontować na stałe przy motocyklu i podpiąć pod Aku czyli coś niedrogiego co w razie upadku w offie nie będzie mi szkoda i kupiłem Yi 1080 czyli Xiaomi I muszę przyznać że jakość nagrania bardzo przyzwoita chyba nawet lepsza niż w GoPro 3+ która też posiadam a cena ? Hmm 22£ ;) polecam . IMG_20180902_195306.jpg IMG_20180902_195314.jpg

Sebastian, GrzesiekGS i CezaaR lubiąto.
  4. basior

basior Kat Komarków

Browary:
    689
    Miasto:
    Hinckley a.k.a. shithole
    Motocykl:
    skradziony
    Wnioskuję że masz Xiaomi Yi, bo przycisk z przodu, ja sam jej używam jak dashcama w lorce.
    Widzę że podłączyłeś sobie do kabelka na czas jazdy więc tylko podpowiadam, że możesz wyjąć baterię w takiej sytuacji i kamerka będzie się mniej grzała.
    edit: ale oczywiście będzie wciąż nagrywać.

#24 basior, Wrzesień 2, 2018
    Ostatnia edycja: Wrzesień 2, 2018
    piwko78 lubi to.
  5. bbart79

bbart79 Kierowca Kosiarki

Browary:
    23
    Miasto:
    IP27
    Motocykl:
    MT125
    Ja polecę to, czego sam używam. Sony X1000V. Stabilizacja na nierównych angielskich drogach sprawuje się idealnie. Poza tym na plus kształt, dzięki któremu można ją zamontować z boku kasku.

6. basior

basior Kat Komarków

Browary:
    689
    Miasto:
    Hinckley a.k.a. shithole
    Motocykl:
    skradziony
    Wierzę, że dobra ale jakieś 300f droższa od xiaomi.

piwko78 lubi to.
  7. Suchy

Suchy Beztroski Posiadacz

Browary:
    87
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    wfm, shl, mz150, mz251 cb500, sv650, vfr800 vtec, gsxr1000, gsxr1000 i moze ktm rc8
    Ja za podałem osmo action i muszę powiedzieć że nawet daje rade. Zewnętrzny mikrofon trzeba zmienić bo kupa wieje nawet w kasku

Sent from my LYA-L09 using Tapatalk

8. Judasz666

Judasz666 Beztroski Posiadacz

Browary:
    113
    Miasto:
    Leagrave
    Motocykl:
    Kawasaki vulcan 650s
    tez mam osmo, po kilku go prosach, mialem dosyc zawsze czegos, a ze tez latam ( w powietrzu ) :) mavickiem to jakos tak wierze w stabilizacje i sie nie zawiodlem :)
    ps. moje go pro 6 odpadlo z kierownicy bo uchwyt pekl i wpadlo pod ciezarowke :)

Attached Files:

9. Buszek

Buszek Kat Komarków

Browary:
    1365
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    Triumph speed four
    Ja mam GoPro session 4 i nawet spoko była chociaz drgania były masakra, polega w zeszłym roku tez pod woda za głęboko zszedłem i od tego czasu raz nagrywa raz nie. Teraz żona coś podpytywała co bym chciał i mówiłem jej ze GoPro 8 black także jak Mikołaj przyniesie to zobaczymy ta ich hyper smooth ;) również myślałem nad Osmo ale to ich pierwsza i pomyślałem ze może mieć bolączki młodzieńcze chociaz na mavica nie narzekam

10. gravesend

gravesend Beztroski Posiadacz

Browary:
    24
    Miasto:
    kent
    Motocykl:
    bmw f650cs, v-strom 650

Ja używam 7 black z hypersmooth.
    Działa wyśmienicie.
    W maszynie uchwyt drga tak bardzo że jak to zobaczyłem to pomyślałem że kupa wielka z tego będzie.
    A tu proszę :)

Sent from my CLT-L09 using Tapatalk

Buszek lubi to.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!