Jaki pit bike dla 3latka

Temat na forum 'Off-Road/Supermoto/Adventure' rozpoczęty przez jjacks, Styczeń 28, 2017.

1. jjacks

jjacks Beztroski Posiadacz

Browary:
    2
    Miasto:
    Barking
    Motocykl:
    Aprilia Shiver
    Jaki polecacie pierwszy motocykl dla 4latka? Myślę nad Yamaha PW50. Czy jest coś innego / lepszego / tańszego w tej kategorii?

2. moto

moto Pogromca Puszek

Browary:
    190
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    KTM
    PW50 najlepszy wybor ze spalinowych. Chyba ze nie chcesz spalinowego to Kuberg start lub Oset 12.5 elektryczne motorki ktore ja bym polecal.

jjacks lubi to.
  3. basior

basior Kat Komarków

Browary:
    460
    Miasto:
    Hinckley a.k.a. shithole
    Motocykl:
    skradziony
  4. krytek

krytek Beztroski Posiadacz

Browary:
    230
    Miasto:
    leicester
    Motocykl:
    BMW GSA LC
    ja mojemu kupilem hinola za £220 - uzywal moze 4-5 razy po kilkanascie minut, Dziala bez problemu , jednie szybkie zuzycie sprzegla (jesli sie jezdzi po gorkach czy blocie).

P.s motorek jest na sprzedaz :)

5. komarecki

komarecki Kat Komarków

Browary:
    2227
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 xt660r
    Look at this on eBay http://www.ebay.co.uk/itm/122329421897
    Cos takiego goraco polecam , ja mam dwa 10 i 12 . I wszystko inne co ma silnik franco morini ktory znajdziesz zarowno w mallaguti jak i w najmniejszym ktm ,haskim czy jeszcze w kilku nieznanych markach motorkow.....to i tak ten sam silnik i jest to silnik z kopniakiem i i trwaloscia wzglednie akceptowalna. Ja osobiscie te hinskie zabawki bym omijal , leza potem na torach pozuvobe przez sfrustrowanych ojcow bo zas sie sznurowadlo do palenia urwalo czy tez urwalo sie co innego. Mozna te motorki kupuc juz od stowki lekko i niewidze sensu pchania sie w nowke bo maly szybko z niego wyrosnie a napewno nie zajezdzi. Elektryczna opcja jest ciekawa bo mozna z malym isc do byle parku ale moim xdaniem nie uczy przyszlego kierowcy obycia z motocyklem , reakcja na gaz i tp. ale plusy ma

ps. Tak widze ze wkleilem aukcje gdzie koles breakuje motorek no ale chodzi o przyklad.

jjacks lubi to.
  6. Buszek

Buszek Szalony Wulkanizator

Browary:
    637
    Miasto:
    Datchet
    Motocykl:
    Triumph speed four
    Wlasnie Panowie ktorzy maja dla swoich maluchow cos takiego, pytanie: jak to sie ma do osiagow? Bo kiedys sam na pocket bike mialem okazje sie przejechac I w sumie ciagnie to ostro i nawet nie wiem czy nie za ostro dla 3 latka :tearsofjoy:

komarecki lubi to.
  7. NaBu

NaBu Beztroski Posiadacz

Browary:
    44
    Miasto:
    Grimsby
    Motocykl:
    KTM RC8
    osobiscie uwazam ze 3 latek to troche za maly,,,, to napewno kwestia indywidualna dziecka,,uwazaj zebys nie uzsykal odwrotnego efektu,,, jak sie wyglebi to moze sie wystarszyc i juz wiecej nie chciec jezdzic,,,,, moj zaczal od 5 ciu lat,, i tez przydzwonil w drzewko i nie chcial ,, ale wrocil do siebie,,,,

komarecki lubi to.
  8. jjacks

Browary:
    2
    Miasto:
    Barking
    Motocykl:
    Aprilia Shiver
    w zasadzie w kwietniu 4. no cóż jeśli podoba mu się tylko na obrazku to nie dowiem się dopóki nie wsiądzie, dlatego szukam tanio żeby w razie czego odsprzedać po kosztach. chińczyki raczej odpadają bo cenię swój czas i nie mam ochoty dłubać przy tym co rusz.

malaguti rzadki temat i nie jakoś tańszy od pw50 więc chyba postawię na japonię i spróbuję znaleźć coś niedrogiego.

9. komarecki

komarecki Kat Komarków

Browary:
    2227
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 xt660r
    Mallaguti i podobne co roz to pojawiaja sie na ebayu jets tego uwierz wiele .ja bede sprzedawal 10ke aly jak kupie cos z biegami.
    Pamietaj jeszcze jedno te motorki twist and go dwusowy sa lzejsze od tych czterosowowych a zwlaszcza od tych z biegami i niewazne czy jest tam sprzeglo automatyczne czy nie ale te kilka kilo w te czy w tamta to bedzie ogromna roznica dla tego babla.
    Look at this on eBay http://www.ebay.co.uk/itm/262818758083

#9 komarecki, Styczeń 29, 2017
    Ostatnia edycja: Styczeń 29, 2017
    jjacks lubi to.
  10. jjacks

Browary:
    2
    Miasto:
    Barking
    Motocykl:
    Aprilia Shiver
    Nie za duży ten morini na 4 lata? 2 ft 5 in do ziemi to na większe dzieci raczej

11. komarecki

komarecki Kat Komarków

Browary:
    2227
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 xt660r
    Hmmm moze,? Ciezko mi powoedziec wiem jak to jest z mallaguti 10 jest malutki nastepny jest12 a ten to inny wytworca tylko silnik ten sam.jak bys mieszkal blizej moglbys wpasc i pisadzic babla na moja 10ke.
    Kupisz co tam uznasz ale patrz zeby nie byl ciezki. Kolega dzieciom kupil crf50 bo uwazal ze czterosow latwiejszy do opanowania , z biegami ale sprzeglo auto no i powiem motorek niski ale mega ciezki.

12. gregs

gregs Kierowca Kosiarki

Browary:
    1
    Miasto:
    Halesowen
    Motocykl:
    Honda xr600r
    Witam,
    Ja kupiłem pw50 niestety moje dziecko jeszcze się nie przekonało. Jak miało 3 lata lubiło wszystko co produkuje dym i ryk silnika niestety jakieś pół roku później głośny dźwięk silnika zaczął powodować strach i tak to trwa do dzisiaj (4,5). To tak na marginesie a PW50 94' kupiłem w stanie agonalnym za 90gbp, żeby mieć coś do dłubania na zimę w piwnicy. Wszystkie części są na ebay'u, moto prymitywnie proste w obsłudze. Moto klepią od 1990 do dzisiaj prawie bez zmian. Można kupić też kółka pomocnicze jak na rower żeby 3 latek i mniej? dawał radę. Teraz sam sobie po ogródku jeżdżę... nie ma to jak smórd dwusówa! No i mam nadzieję, że młody się w końcu przekona. Ok rozpisałem się...

13. komarecki

komarecki Kat Komarków

Browary:
    2227
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 xt660r
    Daj mu czas u mnie tez motorek odstal swoje w garazu maly ma chciec a nie spelniac zachcianki taty ...bedzie jeszcze chcial

14. gregs

gregs Kierowca Kosiarki

Browary:
    1
    Miasto:
    Halesowen
    Motocykl:
    Honda xr600r
    Też, tak myślę więc nic na siłę. Generalnie kupiłem, bo jak wspomniałem jak był mniejszy strasznie mu się podobały motocykle. W sumie jest jakiś progres, bo na sucho pogazować to nawet sam chce do piwnicy iść...

15. jjacks

Browary:
    2
    Miasto:
    Barking
    Motocykl:
    Aprilia Shiver
    Gregs nie chcesz sprzedać pw50?

16. gregs

gregs Kierowca Kosiarki

Browary:
    1
    Miasto:
    Halesowen
    Motocykl:
    Honda xr600r
    Cześć,
    Myślałem o tym, ale jeszcze mi szkoda, trochę czasu spędziłem żeby go doprowadzić do obecnego stanu i nie oszczędzałem bo robiłem dla siebie.
    Ale dzięki za pytanie.

17. jjacks

Browary:
    2
    Miasto:
    Barking
    Motocykl:
    Aprilia Shiver
    Pomysl nad ceną

18. gregs

gregs Kierowca Kosiarki

Browary:
    1
    Miasto:
    Halesowen
    Motocykl:
    Honda xr600r
    Jeszcze nie na sprzedaż.

19. Lukas81

Lukas81 Kierowca Kosiarki

Browary:
    17
    Miasto:
    Bracknell
    Motocykl:
    CRF1000L
    Chlopaki a gdzie takim dirt bikiem spalinowym smigac z dzieciakiem? Parki to chyba odpadaja bo to bedzie dosc glosne i smierdzace (spaliny)?? Jakies pomysly??
    Na elektrycznym to chyba wszedzie mozna :)

20. Wasal

Wasal Kat Komarków

Browary:
    563
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    cbr600rr07
    Elektryczny moim zdaniem duzo lepszy.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!