jakie pierwsze moto?

Temat na forum 'Rozmowy Motocyklowe' rozpoczęty przez lukasar3, Sierpień 22, 2011.

1. lukasar3

lukasar3 Nabywca Suszarki

Browary:
    1
    Miasto:
    Gravesend
    Motocykl:
    GSF 650 K8
    Witam, chcia?em sie was poradzic jakie moto wybrac na swoje 1.mia?em w planie kupic nowy ale duzo osob mi odradzi?o ze narazie nie ma sensu bo upadnie mi napewno i bede p?aka?, moze i cos w tym jest.postanowi?em wiec ze sie rozgladne za czyms uzywanym max do 3 lat.(tak na marginesie to jak mi spadnie nawet taki 3 latek to tez sie zap?acze chyba:)Mam kilka typow co mnie wiecej budzi moje emocje :) oto i one:
    Suzuki SV 650 k8
    Suzuki bandit 650 k8, k9
    Yamaha xj6n
    Honda CBF 600
    Napiszcie prosze co tego bedzie ok, chodzi mi zeby motorek byl ma?o awaryjny w miare tani w utrzymaniu.:thumbsup:

2. Huan

Huan Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    Ash in Surrey
    Motocykl:
    Fazerek
    a mozeby tak 125cc?

Jezdziles juz w ogole na motongu?:lol:

3. basior

basior Kat Komarków

Browary:
    487
    Miasto:
    Hinckley a.k.a. shithole
    Motocykl:
    skradziony
    Ja sam w?a?nie si? zastanawiam nad tym co b?dzie jak to prawko dostan?, i przesi?d? si? na prawdziwe moto. Troch? mam pod górk? bo z racji wzrostu 188 niektóre bajki mog? by? nie za wygodne, b?d? musia? po prostu usi??? i przymierzy?. Z tych co wymieni?e? hond? odrzucam bo pali jak smok podobno i paskudna jak diabli (chyba ?e z owiewk?). Nie pasi mi te? za bardzo SV g?ównie ze wzgl?du na podobno zabójczo mocne hamowanie silnikiem co dla nowych mo?e sko?czy? si? szlifem na mokrym asfalcie (a o to w tym kraju nietrudno). Wygl?d jako golas te? ma do dupy, plus jeszcze ta gigantyczna puszka przed oczami. Moje typy to fz6 (nie wiem czemu nie wymieni?e?), xj6, gladius, ew hornet cho? ten ostatni nawet u?ywany sporo dro?szy od wcze?niej wymienionych.

4. motopsycho

motopsycho Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    luton
    Motocykl:
    suza 1000 kej8
    R1 gsxr100 bmw100rr tylko takie :D reszta to chujnia:cool:

5. Stella

Stella Szalony Wulkanizator

Browary:
    2
    Miasto:
    W chuj daleko
    Motocykl:
    Kawasaki ninja ZX6R 'Kermit''
    ojej a czemu az takie noweczki? Na poczatek ja doradzam kupic cos starszego od tych co wymieniles. Wyglad straci znaczenie jak pojezdzisz troche. Motor jest do nauki a nie wygladu. Ja polecam ninje zx6r 98-2001. Wygodny bardzo, tani w utrzymaniu i spawuje sie mega. Ja zaczynalam od takiego i nadal nim nakurwiam i nie narzekam. Pojezdzij z rok poltora starszym moto i moze nie do konca najpiekniejszym i wtedy zakup cos nowszego. Szkoda kasy na moto, ubezpieczenie ktore przy rocznikach co napisales bedzie wysokie skoro zaczynasz i naprawe plastikow lub wymiane przy szlifie.

6. marcin.1

marcin.1 Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    Launceston, Tarnów
    Motocykl:
    CBR1000RAC
    no i bandit jest duzo ciezszy od svki na przyklad - tez to wez pod rozwage. poza tym inny silnik zupelnie itd... najlepiej przejedz sie i sprobuj kazdym i podejmij decyzje...

7. Szymon

Szymon Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    Tilston
    Motocykl:
    Bandit 1250
    Je?li ci si? nie pali z wyborem to uwa?nie ?led? to co si? dzieje na forum je?li znajdziesz info o jakiej? ustawce w pubie przyjed? puszk? i pogadaj z w?a?cicielami zobacz moto na ?ywo. :cool:

8. Degenerat

Degenerat Guest

sv bedzie ok nawet te wczesne

9. waldas78

waldas78 Beztroski Posiadacz

Browary:
    17
    Miasto:
    jeszcze Londyn
    Motocykl:
    suzuki SV 650S
    Wtaj kolego
    ze swojej strony moge polecic Sv650S sam taki kupilem na pierwsze moto i powiem ci ze na poczatku ta moc mnie przerazala dopuki sie nie oswoisz z moto nie odkrecaj za mocno potrenuj na parkingu sklepu ciasne zakrety hamowanie (awaryjne)
    napewno motocykl nie sprawi Ci wiekszych problemow
    powodzenia

10. bumet

bumet Beztroski Posiadacz

Browary:
    3
    Miasto:
    Chatham
    Motocykl:
    honda cbr 900rr / Kawasaki Z750 Black edition ? CBR 900 streetfighter petarda
    Na poczatek tylko i koniecznie Kawasaki zx12r przed 2003 rokiem.:D

11. kredka66

kredka66 Kierowca Kosiarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Kraków/Londyn
    Motocykl:
    Suzuki SV650
    ja te? polecam starsze roczniki, bo s? ta?sze po prostu. niestety ja wybra?am 2letni i mam pot?uczone owiewki...strata kasy w moim przypadku

12. warblade

warblade Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    z Miasta
    Motocykl:
    PC35a PB215
    Po 1 Primo dlaczego wiekszosc swiezakow pcha sie na moto 600cc tego nie wiem przyklad naszego Krzysia.uk obecnie znanego jako (Degenerat) powinno dac do myslenia gdzie dwa plastiki 600cc byly rozjebane w drobny mak (ZX6R or Gixxa). A oto co zostalo z Kawy http://www.polishbikers.com/showthread.php?t=4565

Po 2 Ultimo pierwsza GLEBA bedzie w 99% i to nie jest pytanie czy bedzie tylko kiedy bedzie

Ludzie zacznijcie MYSLEC bo to nie boli :duren:

#12 warblade, Sierpień 22, 2011
    Ostatnia edycja: Sierpień 22, 2011
  13. wrobel

wrobel Kat Komarków

Browary:
    5
    Miasto:
    Oxford/Surrey
    Motocykl:
    Coming soon.
    +1

14. Huan

Huan Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    Ash in Surrey
    Motocykl:
    Fazerek
    dlatego zadalem pytanie na samym poczatku tematu...:wtf:

15. spiggi

spiggi Szalony Wulkanizator

Browary:
    61
    Miasto:
    lubelskie/coventry
    Motocykl:
    suzuki gsxr 750 k3 ; honda cbr 1000 superstock
    Moze cos bez plastikow na poczatek w stylu honda CB 500 albo super moto

16. marsyl

marsyl Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    Telford
    Motocykl:
    Gixa
    Przecie? o plastikach nic kolega nie wspomina?, swoje typy poda? w pierwszym po?cie.
    Ja ze swojej strony równie? polecam starszy motocykl na pocz?tek bo jak wiadomo na pocz?tku o jak?? przygod? nie trudno.
    Zreszt? temat stary jak ?wiat, wybierz po prostu to co ci odpowiada kieruj si? rozs?dkiem a nie emocjami.

17. Degenerat

Degenerat Guest

Kupi? i nie rozjeba? to jak wyrwa? babe i nie zdyma? :lol:

18. spiggi

spiggi Szalony Wulkanizator

Browary:
    61
    Miasto:
    lubelskie/coventry
    Motocykl:
    suzuki gsxr 750 k3 ; honda cbr 1000 superstock
    +1 :good::lol:

19. Alex600

Alex600 Kat Komarków

Browary:
    339
    Miasto:
    milton keynes
    Motocykl:
    KTM 450 EXC
    ja tam zaczynalem od 600 i jakos zyje, szlifa jeszcze nie bylo, oponka zamknieta, na torze bylem i jest oka-zalezy co masz w glowie

20. warblade

warblade Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    z Miasta
    Motocykl:
    PC35a PB215
    :lol: Ja tam tez mam to za soba ale moj plastik nie skonczyl jak twoje 2 :D

Kolego a czy ja napisalem gdzies cos o plastikach :mur: Czytaj ze zrozumieniem

Nie wiem jak dlugo jezdzisz kolego ale slyszales o tym ze zawsze zdazaja sie wyjatki od regoly ... poza tym jak wczesniej napisalem to nie jest kwestia CZY tylko KIEDY bedzie touchdown z asfaltem a tak poza tym to jak bys juz jezdzil dlugo to bys sam wiedzial ze gleba nie zawsze bedzie z twojej winy IMO

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!