Kramik ze starzyzną

Temat na forum 'Przywitalnia' rozpoczęty przez adamigo, Październik 15, 2018.

1. adamigo

adamigo Nabywca Suszarki

Browary:
    16
    Miasto:
    Leigh Manchester
    Motocykl:
    Cagiva/Moto Guzzi
    Dzięki za przywitanie, podsumowując: z Polski jestem z Piotrkowa, tam mamy naprawdę mocną grupę koszową, ale monotematyczną, ruską - a ja zawsze próbowałem się wybić w inne kierunki.Teraz z wózków mam WB-1, dwa Velo, amerykańskiego Zephyra i ostatnio fajną gondolę półsamoróbę wyrwałem, na Dragona w lutym powinna już się stawić. A co do "niedrogiej zadbanej sztuki do 15 tys" no to bardzo przepraszam, ale mnie interesują motocykle do powiedzmy 800 funtów, a wózki - do 150:) Cała reszta to frajda w garażu i miesiące spędzone by taki parch jednak wrócił na drogę. Intere mnie tylko strona mechaniczna zagadnienia, jeśli chodzi o konkursy, wystartuję tylko w takim na brzydotę:> Co do dizla, to mały silnik z Aixama, Kubota Z482, wciśnięty w takie samo małe V50, jak to jadące w zakręcie. 12 koni które wystarczyły, by się wdrapać na Stelvio - choć woda się gotowała na okrągło... 100_1784.JPG P1020265.JPG IMG00123-20110824-0713.jpg
    Poniżej zaprzęg którego już nie ma, pierwsza próba zrobienia gibanego wózka, to jest właśnie motor za 300 i kosz za 150 - i wspomniana frajda która nie ma ceny. I dwa z tych, co w Polsce czekają w gotowości do zadań wakacyjnych. Pozdrawiam kolegów. 100_1784.JPG

krycek, Adi86, Rob and 1 other person like this.
  2. piwko78

piwko78 Szalony Wulkanizator

Browary:
    1592
    Miasto:
    pomiędzy Gloucester a Bristol
    Motocykl:
    Honda Transalp 650 /cezeta 477 175
    Witaj
    Fajne projekty gratulacje !

3. CezaaR

CezaaR ©zeski ma®yna®z

Browary:
    1913
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia. Bestia, Zabka
    To stawiasz czysta
    Koło wiezienia?
    Ja niedaleko Piotrkowa tez
    --- Post updated ---
    Chylę czola

4. Aroon77

Aroon77 Kierowca Kosiarki

Browary:
    36
    Miasto:
    Boston
    Motocykl:
    Honda NT700V
    Witam. Ja też z piotrkowskiego

5. riddickber

riddickber Kat Komarków

Browary:
    639
    Miasto:
    carlisle
    Motocykl:
    Ducati Panigale V4s
  6. adamigo

adamigo Nabywca Suszarki

Browary:
    16
    Miasto:
    Leigh Manchester
    Motocykl:
    Cagiva/Moto Guzzi
    Piotrkowiakow tu tyłu niczym w czasach dozynkowej chwaly:) witam krajanow:)

CezaaR lubi to.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!