KTM 790 ADVENTURE R

Temat na forum 'Off-Road/Supermoto/Adventure' rozpoczęty przez matthew, Marzec 2, 2019.

1. matthew

matthew Szalony Wulkanizator

Browary:
    119
    Miasto:
    Bristol
    Motocykl:
    Honda X-11
    Oglądając to moto wcześniej w necie, stwierdziłem, że mały brzydal...W rzeczywistości prezentuje się całkiem rasowo. Wygląda też solidnie i nie jest taki mały jak przypuszczałem. Podoba się

Attached Files:

Wasal, Darkbass, Rob and 2 others like this.
  2. Overwhelmed

Overwhelmed Beztroski Posiadacz

Browary:
    207
    Miasto:
    Sevenoaks
    Motocykl:
    Kawasaki Z900
    Mów mi jeszcze:rolleyes:. ostatni ten sam film mi się wkręcił;).

matthew lubi to.
  3. matthew

matthew Szalony Wulkanizator

Browary:
    119
    Miasto:
    Bristol
    Motocykl:
    Honda X-11

Watch "KTM 790 ADVENTURE R 2019 LOOKING AROUND" on YouTube

4. Darkbass

Darkbass Beztroski Posiadacz

Browary:
    324
    Miasto:
    Havant
    Motocykl:
    GSA1200 HDS1200
    Muszę przyznać że coraz ppwazniej myślę nad tym Moto,chyba najlepszy z pośród wszystkich MID weight adventure,co prawda cena też najlepsza:(

5. Bartosz

Bartosz Szalony Wulkanizator

Browary:
    613
    Miasto:
    Bognor Rgis
    Motocykl:
    Husqvarna 701
    Ja tam jestem wkurwiony, czemu to ma parametry jak pierwsze 990 ADV? 94 konie i prawie 200 kilo... toż mój 990 ADV był tylko 10 kilo cięższy i aż 19 koni mocniejszy... Co prawda ja już sobie zrobiłem idealnego Adventure bike'a ale dlaczego z fabryki nie wypuszczą singla o mocy 75 koni i wadze do 160 kg? Ludzie kupują huski 701 i 690 enduro i za grubą kasę robią je na ADV, a producenci uparci jak teściowa rąbią twiny po 200-230 kilo... a idż pan w chuj :)

Cefa lubi to.
  6. Darkbass

Darkbass Beztroski Posiadacz

Browary:
    324
    Miasto:
    Havant
    Motocykl:
    GSA1200 HDS1200
    No cóż.... Moim skromnym zdaniem coś jednak zrobili, obniżyli środek ciężkości co dlamnie jest świetnym posunięciem bo właśnie 990tka w moich rękach za szybko leciała na boki a silnik twin idealny na dłuższą jazdę po czarnym na singlu to Parkinson

matthew lubi to.
  7. Bartosz

Bartosz Szalony Wulkanizator

Browary:
    613
    Miasto:
    Bognor Rgis
    Motocykl:
    Husqvarna 701
    Mozna obnizac srodek ciezkosci albo ciezkosc... Mysle ze rozpatrujemy to moto w innych kategoriach. Problem w tym, ze jak chcesz mocniejsze i wygodniejsze do jazdy na czarnym to lepiej wziąć 1090R albo nawet wieksza v"ke. Jak lepszy w teren to 701, Dalej nie wiem po co ten motocykl. Ktm zawsze byl ekstremalny a zrobili takie niby happy medium, coś jak... Honda - dupy nie urwie ani na czarnym ani w terenie. :(

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!