Ktm exc 350-f na supermoto.

Temat na forum 'Off-Road/Supermoto/Adventure' rozpoczęty przez Milosz1213Pl, Grudzień 31, 2017.

1. Milosz1213Pl

Milosz1213Pl Kierowca Kosiarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Lublin
    Motocykl:
    Ktm sx85
    Witam wszystkich niedługo zamierzam kupić ktm ale niewiem jeszcze którego.
    Mam na oku ktm exc 350-f i exc 400 .
    Jeżdżę amatorsko czasami po polach częściej po asfalcie .
    Moje pytanie brzmi który był by lepszy , chodzi mi o wytrzymałość , silnik ,który nadawał by się na supermoto ?.

2. moto

moto Pogromca Puszek

Browary:
    190
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    KTM
    Na droge szukaj 500cc, przynajmniej 450. Najlepiej 690 ;)

Bartosz lubi to.
  3. Milosz1213Pl

Browary:
    0
    Miasto:
    Lublin
    Motocykl:
    Ktm sx85
    Tak tylko mam prawko A2 i nie da rady 450

4. moto

moto Pogromca Puszek

Browary:
    190
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    KTM
    Z dwóch wymienionych lepiej szukaj exc 400 z silnikiem rfs. Happy 2018 Braaappp! :D

5. Milosz1213Pl

Browary:
    0
    Miasto:
    Lublin
    Motocykl:
    Ktm sx85
    Wesołego i szczęśliwego 2018

6. Alex600

Alex600 Kat Komarków

Browary:
    320
    Miasto:
    milton keynes
    Motocykl:
    KTM 450 EXC
    panie dirt wciaga i zaraz bedziesz wiecej w blocie sie taplal niz po asfalcie-bier nowe 350exc i miodzio!

7. Bartosz

Bartosz Szalony Wulkanizator

Browary:
    438
    Miasto:
    Bognor Regis
    Motocykl:
    Husqvarna 701 Enduro
    Jak nie możesz kupić 690 na asfalt, to kup coś łatwiejszego i tańszego w obsłudze niż KTM350. Tam olej zmieniasz co 15 godzin a zawory musisz sprawdzać co 30 godzin. Pozatym na asfalcie ten motocykl z jego przełożeniami (nawet po zmianie zembatek) będzie katowany, zeby był w marę szybki... w miarę, bo każda wyprawa poza miasto to będzie katorga, wstyd i zażenowanie połączone ze złością, bo będą cię wyprzedzać samochodami :)
    Jak musisz zostać z małym motocyklem ze względu na prawko, to kup DRZ400, przynajmniej pojedzie te 94MPH i serwis co 6000 mil. Potem jak tylko będziesz miał całe prawko to kupuj 690 w SM (jeśli ciągle będziesz chciał SM, bo jeśli nie cudujesz i nie jezdzisz bokami w winklach, to na kołach enduro zrobisz wszystko to co na małych siedemnastkach, a w dodatku będziesz mógł zapierdalać w terenie a nie tylko się włóczyć).

CezaaR lubi to.
  8. Milosz1213Pl

Browary:
    0
    Miasto:
    Lublin
    Motocykl:
    Ktm sx85
    Dzięki za odpowiedź i chyba mnie przekonałeś do drz jeszcze raz dzięki
    --- Post updated ---
    Jeszcze jedno .
    Ja jak już to tylko po mieście bym jeździł ale chodziło mi oto czy jak bym (kupił 350) przerobił na SM czy dał by radę po jakiś polnych drogach itd ?
    Bo raczej jeżdżę turystycznie i nie katuje moto

9. krycek

krycek Szalony Wulkanizator

Browary:
    547
    Miasto:
    Londyn TW14
    Motocykl:
    SM
    DRZ SM stosunkowo łatwo przerobić na offroad z kołami od wersji S - poszukaj może takiej z 2 zestawem kół, albo poczytaj czego byś potrzebował do konwersji bo zdaje się coś tam z przednim hamulcem i prędkościomierzem się robi. Z drugiej strony sucha polna droga to na asfaltowych SM kołach śmiało przejedziesz bez problemu

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!