Ktm exc 350-f zalety/wady

Temat na forum 'Off-Road/Supermoto/Adventure' rozpoczęty przez Milosz1213Pl, Grudzień 31, 2017.

1. Milosz1213Pl

Milosz1213Pl Kierowca Kosiarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Lublin
    Motocykl:
    Ktm sx85
    Witam mam pytanie do posiadaczy ktm exc 350-f .
    Moje pytanie brzmi jakie ma zalety
    A jakie ma wady
    Chodzi mi przede wszystkim o silnik (tłok) itd .

2. Alex600

Alex600 Kat Komarków

Browary:
    339
    Miasto:
    milton keynes
    Motocykl:
    KTM 450 EXC
    Elo! Ja ma 450EXC 2016. 200h i nawet nie zadymi, zawory nadal w specu. Jak bedziesz jezdzil tylko enduro to na 350 200h smialo zrobisz-no chyba ze sie scigasz profesjonalnie to wtedy ni hu hu. Ogonie same zalety bo to w koncu ktm a nie jakis tam ryzoped bez polotu i fantazji :) Sprzet wytrzymaly i z bardzo dobra zawiecha z tym ze ciezkawy do offu tak naprawde i za mocny-tez bede sie przesiadal na 350 4t lub 250 dwutakta w tym roku. Na drobe zajebisty jako SM i do wyglupow.

na filmikach masz i na sm i w offie :)
    Pozdro

3. Milosz1213Pl

Milosz1213Pl Kierowca Kosiarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Lublin
    Motocykl:
    Ktm sx85
    Dzięki
    --- Post updated ---
    Raczej będę amatorsko tyle co po mieście i ewentualnie na jakiś łatwy teren jeździł.
    I z tąd było boję pytanie bo raczej chodziło mi o silnik czy dał by radę do miasta ale dzięki za odpowiedź

4. Alex600

Alex600 Kat Komarków

Browary:
    339
    Miasto:
    milton keynes
    Motocykl:
    KTM 450 EXC
    Jak glownie droga to DRZ oki bedzie z tym ze to stara konstrukcja-ciezka i malo mocy-za to silnior buletproof!

5. krycek

krycek Szalony Wulkanizator

Browary:
    588
    Miasto:
    Londyn TW14
    Motocykl:
    SM
    Ja swój pierwszy zatarłem w DRZ - miał jakieś 12k mil

Alex600 lubi to.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!