KTOS MI PROBOWAL PODPALIC MOTOR

Temat na forum 'Hydepark' rozpoczęty przez Frezer, Czerwiec 6, 2021.

1. Frezer

Frezer Beztroski Posiadacz

Browary:
    84
    Miasto:
    Canterbury
    Motocykl:
    Blackbird
    Jak w temacie, cover calkiem spalony, reszta jak na zdjeciach. Mam zamiar zglosic na policje, no i do insurancu, bo napewno owiewki sie w paru miejscach przyjaraly i siedzenie tez. Komus sie cos takiego zdarzylo, jakies rady, slowa otuchy?[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk

2. gabik

gabik oltyMotorynek

Browary:
    827
    Miasto:
    SL6
    Motocykl:
    Zolty
    Kurrwisyny jakies pewnie najebane jak jest cctv to probuj ale jak nie to zwaz na wzwyzki w ubezpieczalni

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Frezer

Browary:
    84
    Miasto:
    Canterbury
    Motocykl:
    Blackbird
    Mam protected no claim, chyba mi za bardzo nie podskoczy co?

4. gabik

gabik oltyMotorynek

Browary:
    827
    Miasto:
    SL6
    Motocykl:
    Zolty
    A no to inna bajka

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. CezaaR

CezaaR ©zeski ma®yna®z

Browary:
    2632
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia. Bestia, Zabka
    Zgłaszaj i trzeba tępić chwasty

6. Frezer

Browary:
    84
    Miasto:
    Canterbury
    Motocykl:
    Blackbird
    Zgloszone na policje, statystyki sie musza zgadzac, zaraz bede robil claima.

Sutuacja nieciekawa bo nie wiem czy bedzie oplacalo sie naprawiac a ten motocykl to prawdziwy skarb i ciezgo mi bedzie go czymkolwiek zastapic, szczegolnie za pieniadze ktore za niego dalem...

7. xxtreme

xxtreme Tuner Motorynek

Browary:
    640
    Miasto:
    EU
    Motocykl:
    Ride like satan, live like God :P
    Zglaszaj, a pewnie insurance da ci go tanio wykupic. Wtedy sobie naprawisz.

Sukinkoty

Frezer i CezaaR lubią to.
  8. Mag147

Mag147 Beztroski Posiadacz

Browary:
    168
    Miasto:
    Nottingham
    Motocykl:
    Kawasaki Z1000 SE , ZX6R
    ... skurwysyna na pal takiego na środku starego rynku żeby gnoja kruki dziobały

Szkoda w h..takiej perełki bez kitu

9. piotrekzzr

piotrekzzr Beztroski Posiadacz

Browary:
    648
    Miasto:
    Folkestone
    Motocykl:
    Crf cbr yzf gsxr zx9r
    Kurwa mać.
    --- Post updated ---
    Zgłaszaj, wykupuj. Zmontuje sie ekipe ratunkową.

Frezer lubi to.
  10. fisherman

fisherman Beztroski Posiadacz

Browary:
    75
    Miasto:
    Southampton
    Motocykl:
    Honda CBF1000 silver
    Problem w tym ze moze ten typ wroci jak moto zrobisz/zmienisz, Moze masz z kims jakies zatargi ?

Gnoje chodza po ulicach i rozne rzeczy robia ale watpie zeby lazili z benzyna zeby cos podplalic.

11. Buszek

Buszek Kat Komarków

Browary:
    1593
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    Triumph speed four
    Kolega napisał ze cover podpalili, ta szmatka się pali jak głupia wiec ktoś pijany z zapalniczka wystarczy ;)

szkoda maszyny, jak przywiązany to robić jw xxtreme napisał

12. Frezer

Browary:
    84
    Miasto:
    Canterbury
    Motocykl:
    Blackbird
    Bede dawal znac jak sprawa pojdzie

13. yeuop

yeuop Beztroski Posiadacz

Browary:
    422
    Miasto:
    Bristol
    Motocykl:
    fioletowy pożeracz przestrzeni
    Widzialem na wlasne oczy porzuconego i doszczetnie spalonego duzego KTMa (prawie nowy), dzwonilem na policje. Takie rzeczy niestety sie tu zdarzaja. Ukrasc, by pojezdzic, a potem na wszelki wypadek spalic.

14. Vader

Vader Szalony Wulkanizator

Browary:
    1088
    Miasto:
    Adres zmieniam częściej niż gacie
    Motocykl:
    Między innymi Komar:-)
    Kurwa, aż mi łzy w oczach stanęły.
    To jak oglądać zdjęcie pobitego bezbronnego dziecka.
    To co dla jednych jest złomem dla innych jest członkiem rodziny, bratem, towarzyszem broni (a i czasami drugą żoną, ale taką dla której ciut chętniej sięgamy do portfela).

Osobiście najchętniej odpowiedzialnego za to skurwiela przybił bym do płonącego krzyża na najbliższym zebraniu chłopców z pewnego zabawnego klanu.
    Najpierwej jednak adwokat diabła zapyta się o wiek pokrowca i ile czasu minęło pomiędzy ostatnią jazdą a założeniem pokrowca, założeniem pokrowca a zapłonem.
    Pytam bo stary pokrowiec z czasem coraz bardziej przypomina szmatkę z pajęczyny i potrafi się zapalić od gorącego kolektora wydechowego.
    Raz omal nie podpalilem tak sobie hondy, na szczęście zauważyłem że już się ładnie dymi.

Co do maszyny, piękny egzemplarz, a jeśli jeszcze do tego w grę wchodzą emocje i przywiązanie to nie pytaj tylko naprawiaj.
    Uszkodzenia wyglądają na minimalne a plastik nie odkształcił się (nie jestem pewien elementu pod siedzeniem).
    W żadnym razie nie zostawił bym maszyny ubezpieczalni bo za dobrą na to poza tym to się zwyczajnie nie opłaca przy ich wycenach wartości "wraku,, (hondę mi wycenili na 70f).
    Jeśli nie zdecydujesz się naprawiać to daj znać za ile poszła by tak jak stoi bo:
    a. Mi to nie przeszkadza w jeździe z powodu b.
    b. Szukam na przyszły sezon blackbirda z którego bez żalu wyrzucę wszystkie plastiki i ogon razem z siedzeniem, bo mam wizje motocykla idealnego.

15. Frezer

Browary:
    84
    Miasto:
    Canterbury
    Motocykl:
    Blackbird
    Dzieki za dobre slowo panie Vader, mam nadzieje ze odniesienie do smiesznego klanu nie jest podejrzeniem ze to zrobili nie biali, bo jestem niemal pewny ze zrobili to najbielsi rudzi angole, tak to jest jak sie parkuje obok council estate bo parkingowy spalil (o ironio) mi miejsce

Napewno nie podpalil sie od wydechu no silnik byl wlaczony doslownie przez minute przed przykryciem tylko po to zeby przestawic na ww. miejsce

No i na koniec - nie ma hooya ze sie pozbede, owiewki tylko maja slady na malowaniu tak mi sie wydaje, bedzie robione

endriu lubi to.
  16. Vader

Vader Szalony Wulkanizator

Browary:
    1088
    Miasto:
    Adres zmieniam częściej niż gacie
    Motocykl:
    Między innymi Komar:-)
    Nie no, ja tam rasistą nie jestem.... No może i trochę jestem, jak każdy kto tu parę lat pomieszka... Ale podpalaczy motocykli podpalił bym po równo bez względu na kolor skóry, o chłopakach z klanu zaś wspomniałem bo u nich najszybciej o płonący krzyż kiedy go akurat potrzebujesz.
    Cieszę się że będziesz robił i mam nadzieję że na grilla w H. Wycombe się wybierzesz już na niej.

17. darkghoust

darkghoust Beztroski Posiadacz

Browary:
    209
    Miasto:
    Hull
    Motocykl:
    Honda VT125 Shadow
    Nie przejmuj się ja też nie jestem rasistą ale asfalt na swoim miejscu :p:D:p:D:D:p:D:p:D:p

18. Wolfhound

Wolfhound Beztroski Posiadacz

Browary:
    34
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    jakies suzuki czy cos...
    W Canterbury ubezpieczenie pewnie nie jest takie drogie jak w Londynie ale pamietajmy ze claim to claim i widnieje 5lat na polisie. Swojego czasu robilem rozne proby i nawet jak masz ubezpieczone znizki to nie daje to za duzo bo ten claim itak podbije cene ubezpieczenia niesamowicie.

Niestety jak nie ma sprawcy tzn ze cost nie moze byc recovered przez twojego ubezpieczyciela to caly koszt pokrywaja oni co podbija stawke twojego przyszlego ubezpieczenia, o ile ktokolwiek bedzie chcial cie ubezpieczyc w przyszlosci. Boli to niesamowicie ze ostatecznie to uzytkownicy pojazdow cierpia najbardziej.

Powinni zrobic jakis gov scheme i wszytstkich zlapanych zlodzieii wziac do odpracowywania szkod wyrzadzonych przez ich kolegow po fachu na wolnosci. Zeby ludzie nie cierpieli za to ze chca odzyskac co ich bez zadnego wplywu na wysokosc przyszlej polisy.

jarzymek lubi to.
  19. Frezer

Browary:
    84
    Miasto:
    Canterbury
    Motocykl:
    Blackbird
    Kiedys mnie bedzie stac na garaz...

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!