LC16 XHP - Black Yamaha MT10 - zajebaliiii !!!

Temat na forum 'Skradzione Sztuki ;(' rozpoczęty przez Karol, Lipiec 1, 2017.

1. Vader

Vader Beztroski Posiadacz

Browary:
    638
    Miasto:
    Adres zmieniam częściej niż gacie
    Motocykl:
    Między innymi Komar:-)
    To dlatego tak dłubali za trakerem.
    Bierzesz stare ręczne radyjko z wysuwaną antenką, taką tanią tandetę co to łapie wszystkie zakłócenia, i jedziesz anteną w koło maszyny, jak dźwięk się zmienia to już wiesz że coś się dzieje.
    Gdzieś czytałem że nowsze ( i droższe ) nadajniki używają jakichś ultra niskich częstotliwości co to je ciężej wyłapać.
    Moto ma uszkodzoną ramę w okolicach główki więc ciul wie jaką kat. dostanie i jak ubezpieczalnia do tego podejdzie.
    Z opisu zakładam ze najlepiej by ci było wziąć kasę i zatrzymać wrak, wraka wyklepać i pogonić w PL (bo tam mało kto sprawdza historię) a za kasiorę kupić nowe moto.

2. Karol

Karol Beztroski Posiadacz

Browary:
    319
    Miasto:
    Richmond
    Motocykl:
    YAMAHA MT-10
    First update.

Zadzwonilem do ubezpieczyciela i zaczynaja sie schody... chca zabrac moto do 4th Dimension i tam robic assessment co i jak, nie znam firmy osobiscie ale poczytalem troche opinii na ich temat i napewno nie dam im sprzetu. Chce oddac sprzet do Yamahy ale to im sie nie podoba... wiec musze sie kopac po kostkach z baranami i tlumaczyc ze zgodnie z litera prawa nie moga mnie zmusic do naprawy w 4th Dimension. Znajomy w Yamaha po obejrzeniu fotek stwierdzil ze moga sprobowac naprawic slot blokady w ramie, ale moge sie nie zgodzic na nadspawywanie i wtedy raczej bedzie total loss zwlaszcza to tylko jedno z uszkodzen... Mam GAP insurance wiec powinienem odzyskac kaske jednak ciezko bedzie po tym cos nowego ubezpieczyc... tak zle i tak nie dobrze...

Screenshot_20170703-143213.png
    Screenshot_20170703-144243.png

3. Buszek

Buszek Szalony Wulkanizator

Browary:
    637
    Miasto:
    Datchet
    Motocykl:
    Triumph speed four
    To jest wlasnie pojebane, placisz za cos raz i konkretnie i nie z wlasnej winy musisz placic wiecej, dziwic sie ze ludzie powoli maja dosc

4. CezaaR

CezaaR Trolli pogromca
    Członek Załogi

Browary:
    1109
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia
    Zaufaj ubezpieczycielowi
    Juz wole zaufac Marciowi P.

Z Amber gold

5. krycek

krycek Szalony Wulkanizator

Browary:
    547
    Miasto:
    Londyn TW14
    Motocykl:
    SM
    jako ze sprzet nowy to jak bedzie total loss to moga ci nowy odkupic - i zdaje sie ze ubezpieczenie sie wtedy kontynuje, poczytaj bo to moze byc opcja dla ciebie. dla mnie nie byla bo nie mialbym wtedy gdzie trzymac nowega jak w tym samym miejscu - wiec ja bralem kase.
    Choc teraz mysle ze to bylo w kradziezy a nie tak jak u ciebie, tak czy tak warto sie zaglebic w temat

Karol lubi to.
  6. Wasal

Wasal Kat Komarków

Browary:
    562
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    cbr600rr07
    Przejebane....brak slow. Wyglada na to ze yamaha na zlom idzie albo na czesci jak mozna odkupic. Mi dzisiaj w pracy tez gnoje wpadli mlotami i wyjebali szybe ale po minucie ostro spierdalali.
    Karol wyprowadzaj sie w okolice Czarka spokojnie, bialo...
    ..

7. radomiro226

radomiro226 Beztroski Posiadacz

Browary:
    242
    Miasto:
    Luton
    Motocykl:
    FAZER FZS 600
    I bądź tu mądry. Zajebiście ze odzyskales sprzęt ale patrząc na to drugiej strony może lepiej by było go nie odnajdywać... :confused: sprzęt skradziony dowody są kasa i nara, a teraz się szarpać z pierdolcami :mad:

Jeszcze jedna opcja przeszła mi przez myśl: jak znalazłeś sprzeta trzeba bylo wyciągnąć tracker zostwic go tam w tej dziupli sprzęt zawinąć do garażu i samemu go rozkręcić i kontynuować ze dalej skradziony :rolleyes: (taka wizja z amerykańskiego filmu :cool:)

Powodzenia w dochodzeniu swego....;)

8. Wasal

Wasal Kat Komarków

Browary:
    562
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    cbr600rr07
    Wizja z amerykanskiego filmu, zebys Narcos nie ogladal....

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

9. Karol

Browary:
    319
    Miasto:
    Richmond
    Motocykl:
    YAMAHA MT-10
    Koniec koncow chyba bylo by lepiej gdyby sie zupelnie nie odnalazl... pelnia sezonu a ja bez sprzetu a do tego dochodzac swoich racji przed polinteligentem... poza tym nie cieszy mnie opcja naprawiania, to juz nie to samo... tak juz mam...

Krycku, pomysl z replacement bike jest niezly... musze poczytac...

Radomiro, to nie w moim stylu... sam bym sie przyznal przy pierwszej rozmowie... :/

Wasal, jezeli przeprowadzilbym sie w rejony Czarka to zamiast na nowy sprzet cala kasa poszlaby na abonament na okresowe przeszczepianie watroby... ;)

CezaaR lubi to.
  10. Wolfhound

Wolfhound Beztroski Posiadacz

Browary:
    19
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    jakies suzuki czy cos...

Stary wspolczuje bo tu nie ma co gratulowac odzyskania moto.. :/

Pamietam jak kupiles ooo jaka to piekna maszyna mmm....

Maszyna droga wiec oplaca sie claimowac, dadza ci totall loss lub total minus salvage jak bedziesz chcial zatrzymac maszyne. Generalnie wspolczuje bo kurwa taka zwyzka ci pierdolnie ze az mnie ciarki przechodza i mi sie zle robi..

Bylem w 4th dimmenssion na hali po mojego bajka, maja tam mnooooooostwooo motorow moje pierwsze wrazenie ze chyba to tam trzymaja wszystkie zajumane motocykle :)

Jesli ktos by organizowal wpierdol dla tego gnoju counsilowskiego to chetnie sie pisze. Nawet w razie emergency zwalniam sie z pracy.

Moje pytanie, dlaczego sie na nich nie zaczailes jakos z kims, tylko z ta pedalska angielska gejoneptyczna policja tam byles? Nawet by pasowalo potem w protokole ze sprawca polamal konczyny w 7 miescac uderzajac w kraweznik ukradzionym motocyklem.

I jak Ja mam isc spac nosz kurwa....

11. pawellond

pawellond Kierowca Kosiarki

Browary:
    3
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Suzuki Bandit 1250 GT
    Najgorsze że ubezpieczenie zawsze próbuje cie wydymac, jeśli zrobia Cat a lub b to nie wykupisz. Jak komuś trzeba będzie przetłumaczyć co zle zrobił to też się piszę

https://www.youtube.com/user/pawellond

Mmarek lubi to.
  12. Karol

Browary:
    319
    Miasto:
    Richmond
    Motocykl:
    YAMAHA MT-10
    Dzieki chlopaki :) ale mam juz nadstan w moim plutonie egzekucyjnym... kazdy chce sobie kopnac... moj problem poki co polega na tym by jak najszybciej odzyskac mobilnosc i nie stracic na tym wiekszej kaski... szukam, czytam ale jak to w zyciu... ile osob, tyle opinii....
    --- Post updated ---
    A wiec tak... moto bedzie naprawiane w serwisie Yamahy... koszt okolo 4k... do tego czas oczekiwania od 4 do 6 tygodni poniewaz czesci z Japonii trzeba sciagac... w pelni sezonu to fantastyczna wiadomosc... pocieszajacy jest fakt ze udzial wlasny to 250 elek... ale tutaj pada pytanie ile mi przywala do premium na kolejny rok... tak czy inaczej z czegos trzeba byc zadowolonym....

13. CezaaR

CezaaR Trolli pogromca
    Członek Załogi

Browary:
    1109
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia
    Kotagorie klepna? Czy odposzcza

14. Karol

Browary:
    319
    Miasto:
    Richmond
    Motocykl:
    YAMAHA MT-10
    Gdyby chcieli cat. wbic to bym sie nie zgodzil... papiery beda czyste bez sladu a co zostalo uszkodzone ma byc wymienione na nowe... teraz tylko czekac...

15. kot

kot Beztroski Posiadacz

Browary:
    100
    Miasto:
    Vadstena
    Motocykl:
    Yamaha PW 50
    brawo i gratulacje

16. CezaaR

CezaaR Trolli pogromca
    Członek Załogi

Browary:
    1109
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia
    To za to browara wypije

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!