MSx 125 Skradziony

Temat na forum 'Skradzione Sztuki ;(' rozpoczęty przez logan89, Kwiecień 26, 2017.

1. logan89

logan89 Nabywca Suszarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Honda MSX 125
    Witam chcialem spytac bo obecnie dostalem od ubezpieczyciela oferte za motor

Base Valuation (Retail): £ 1,975.00
    Your Vehicle Valuation: 1,975.00
    Your Excess: - 950
    Additional Premium Due: -140
    YOUR CLAIM SETTLEMENT FIGURE : 884.50

czyli 884.50 chca mi dac z czego nie wiem co to jest ten Excess -950 ?????? z czego additional premium due -140 bo sie pomylilem i powiedzialem ze przed domem przy ulicy trzymam motor ale na podjezdzie a oni mi to uznali niby ze na ulicy i charge za to poszedl -140
    Pytanie do was moi drodzy jesli zaakceptuje to to czy Gap insurance z hondy salonu pokryje mi cala reszte tak zeby wartosc salonowa sie wrocila tak jak oni mi obiecali w hondzie gdy bralem to dodatkowe ubezpieczenie ? dzieki wielkie za pomoc i prosil bym was o nia

2. ChaoticBiker

ChaoticBiker Beztroski Posiadacz

Browary:
    67
    Miasto:
    Edinburgh
    Motocykl:
    Honda CB1100, do tego jednorozec, pszczólka, klex, wieprz i inne
    Excess to jest dokladnie to, na co sie zgodziles kupujac ubezpieczenie (przeczytaj papiery) czyli jaka wartosc pokrywasz z wlasnej kieszeni.
    O ten additional fee mozna by sie klocic, bo ubezpieczyciele czesto rozrozniaja "driveway" od "on the street".
    co do GAP insurance no to zalezy, jakie warunki, bo moze pokrywac wypadek ale nie kradziez. Wiec patrz w papiery i pytaj u zrodla.

3. logan89

logan89 Nabywca Suszarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Honda MSX 125
  4. CezaaR

CezaaR Trolli pogromca
    Członek Załogi

Browary:
    1028
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia
    czasami gap insurance pokrywa ruznice sprawdx papiery

5. krycek

krycek Szalony Wulkanizator

Browary:
    522
    Miasto:
    Londyn TW14
    Motocykl:
    SM
    Additonial premium - to pewnie to co zostało do spłaty za polisę w tym roku, to ze motocykl ukradli nie zwalnia cię z płacenia polisy. Nie płacisz przypadkiem miesięcznie ?

6. logan89

logan89 Nabywca Suszarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Honda MSX 125
    Nie jednorazowa wplata byla . Wlasnie teraz na weekend usiade przy tych papierach i poczytam bo sie z lekka zdenerwoje jak nie dostane calego zwrotu bo po to tez wziolem to dodatkowe gap insurance bo mi koles tlumaczyl w salonie hondy ze w razie jak moj ubezpieczyciel np pokryje polowe kosztow to oni cala reszte ale z tego co widze to skoro moj insurance oddac mi chce 850 to gap bedzie musial ponad 2 klocki wyplacic i tutaj sobie wkrecam ze moga mi problemy z tym robic . Sprawdze papiery ale pewnie nie polapie sie za dobrze ze wszystkim ale obczaje zeby na rozmowe z nimi byc gotowym bo mimo wszystko wole odzyskac calosc bo itak wtopa wyjdzie . Dzieki

7. krycek

krycek Szalony Wulkanizator

Browary:
    522
    Miasto:
    Londyn TW14
    Motocykl:
    SM
    ubezpieczenie GAP pokrywa roznice w tym co motocykl jest warty a tym co ty 'wisisz' bankowi. Np. kupiles motocykl za £10k i po roku ci go ukradli a ubezpieczalna wyplacila ci wartos motocykla po roku wycenionego na £5k, niestety ty miales kredyt na 4 lata i dalej wisisz bankowi £7k, wtedy GAP pokryje ci te £2k roznicy.
    Splacasz jeszcze kredyt za ta honde ?

8. logan89

logan89 Nabywca Suszarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Honda MSX 125
    Tak splacam 2 lata byl kredyt z czego 7 miechow minelo. No to ladnie.

9. Wolfhound

Wolfhound Beztroski Posiadacz

Browary:
    16
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    jakies suzuki czy cos...
    jak mozna to cisnij ich zeby dali wiecej (sprawdz wartosc jaka widnieje na umowie i cisnij) ;) nie zaszkodzi.

Zobacz warunki bo byc moze sa jeszcze zobligowani zeby ci zwrocic koszt nie wykorzystanego insurance o czym nie koniecznie ci powiedza (skorwysyny).

Jesli masz zamiar kupowac inny bike to jesli juz sa takie ujowe warunki w polisie ze nie zwroca ci kasy to na pewno jest mozliwosc ze mozesz wrzucic w ta sama polise innego bajka.

zaloz w nastepnym bajku pozadny gps ;)

Pozdro i good luck.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!