Niedzielna "fish and chips" w Littlehampton

Temat na forum 'Zloty, Imprezy, Wyjazdy' rozpoczęty przez Pablocarlos, Wrzesień 10, 2018.

1. Pablocarlos

Pablocarlos Beztroski Posiadacz

Browary:
    204
    Miasto:
    London SW
    Motocykl:
    Yamaha FZ6 Fazer S2
    Witam Kolezanki I Kolegów.
    Ktos bedzie jezdzil dla przyjemnosci w Londynie lub okolicach we wtorek lub srode w tym tygodniu?
    Jest mozliwosc dolaczenia do "wycieczki"?
    Mam dwa dni wolnego, conajmniej w jeden dzien bym pojezdzil, ale jakos samemu nie mam ochoty.

Pozdrawiam

Basstek88 lubi to.
  2. Konrad

Konrad Szalony Wulkanizator

Browary:
    889
    Miasto:
    SW London
    Motocykl:
    zielony i czerwony
    Masz wreszcie okazje taga wyhaczyc. Cały dzień spokojnie wystarczy. A ile dobrych dróg miedzy Londkiem a Menczesterem.

3. Pablocarlos

Pablocarlos Beztroski Posiadacz

Browary:
    204
    Miasto:
    London SW
    Motocykl:
    Yamaha FZ6 Fazer S2
    Czesc Konrad, niestety calego dnia nie mam, zeby jezdzic, raczej o polowie dnia myslalem. Pogoda niepewna I Manchester nie zalicza sie do okolic Londynu ;) Bardzij "wokol komina" chcialem pojezdzic bo tutaj jeszcze dobrze okolic nie znam, pomimo ze juz 4 lata tutaj mieszkam.
    Miesiac temu taki tag by mi przypasowal :)
    Polnocniki na pewno zaraz zataguja cos nowego.
    --- Post updated ---
    Dzisiaj popoludniu wybiore sie do Maldon.
    --- Post updated ---
    Ja juz w Maldon, nikogo z naszych tutaj nie ma? Nawet w okolicy? Szok!
    --- Post updated ---
    Witam! Zeby nie tworzyc nowego tematu, po prostu zmienilem tytul.

Dziendobry. Jutro jade do Littlehampton.
    Chcialbym wyjechac rano, ale nie skoro swit, zeby juz milo i cieplo bylo. Planuje trase drogami jednopasmowymi, tak ze naked riderzy nie beda bici podmuchami autostradowego powietrza. Nie bedzie wyscigow, ale polowa dopuszczalnej predkosci tez nie bedziemy jechac
    Po drodze jak beda jakies ciekawe spoty przystaniemy, przegrupujemy sie, cos tam mi w glowie swita, ze tuz przed Littlehampton jest jakas miejscowosc z Zamkiem, nawiedzimy jak trasy nie zgubimy. Na miejscu, moze ktos kiedys byl i pokaze nam jakies ciekawe miejsca w poblizu, oczywiscie jakis czas na "fish and chips" tez sie znajdzie.
    Zapraszam jak ktos ma chec do nas dolaczyc. Spotkanie na start proponuje na parkingu paczkarni Krispy Kreme New Malden. Mysle, ze 10:30 am na parkingu wystarczy dla innych na wyspanie sie i zjedzenie sniadania przed wyjazdem. Dla spoznialskich czas zbiórki: 10:00am moze wtedy zdaza na 10:30am.
    Do zobaczenia

#3 Pablocarlos, Lipiec 13, 2019 o godzinie 19:05
    Ostatnia edycja: Wrzesień 11, 2018
    Konrad lubi to.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!