Nottingham / Bestwood - poszukuje gazownika i budowlanca

Temat na forum 'Inne, Niemotocyklowe' rozpoczęty przez Karol, Grudzień 31, 2017.

1. Karol

Karol Beztroski Posiadacz

Browary:
    355
    Miasto:
    Richmond
    Motocykl:
    YAMAHA MT-10
    Witam Panie i Panowie

Poszukuje instalatora boilera + male przerobki w instalacji oraz budowlanca, potrzebuje wstawic nadproze, wykuc i wstawic drzwi w kuchni... jezeli ktos moze kogos polecic lub sam sie tym para i jest dostepny w okolicach Nottingham / Bestwood bardzo prosze o kontakt :)

Robota w drugiej polowie Stycznia no chyba ze znowu solicitorzy sie z czyms opoznia.

Z gory dzieki za sugestie.

Karool
    --- Post updated ---
    Odgrzewam... niktkt nie ma kogo polecic ??

2. CezaaR

CezaaR Trolli pogromca

Browary:
    1270
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia
    Ja bym wziol ale zadaleko :sob:

3. kondra1005

kondra1005 Kierowca Kosiarki

Browary:
    1
    Miasto:
    Nottingham / Chorzów
    Motocykl:
    Suzuki Intruder VL 125
    Moge zorganizowac dla ciebie wykonanie tych prac . Ja osobiscie zajmuje sie tylko wykonczeniowka , ale moj Tatko :) . ogarnia takie rzeczy . Jest po technikum budowlanym i prowadzi tutaj mala firme od 10 lat .
    Fajnie by bylo gdybyc w zamian ty ogarną dla mnie jeden malutki problem :

Ubezpieczenie Motocykla - Bennetts opcja Comprehensive | www.PolishBikers.com

Jeli nie znasz nikogo kto ma serce i wiedze do napraw to oczywiscie jesli potrzebujesz kogos to napisz do mnie . Podesle ci namiary .

4. Karol

Karol Beztroski Posiadacz

Browary:
    355
    Miasto:
    Richmond
    Motocykl:
    YAMAHA MT-10
    Siemka. Chetnie sie spotkam i porozmawiam o cenie... jezeli chodzi o Twoj motorek to zmien mechanika... albo ktos Cie przerobil na tym bajku albo teraz mechanik chce Cie przerobic... poza tym comprehensive insurance nie umowa gwarancyjna na uzywany pojazd wiec przykro mi ale nie wiem jak moge pomoc w tej kwestii... przyjedz, podlubiemy i bedzie latal... tylko poki co w Londynie przebywam...

CezaaR lubi to.
  5. kondra1005

kondra1005 Kierowca Kosiarki

Browary:
    1
    Miasto:
    Nottingham / Chorzów
    Motocykl:
    Suzuki Intruder VL 125
    tutaj jest numer do tego budowlanca :
    07584629011

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!