Nowy nabytek

Temat na forum 'Rozmowy Motocyklowe' rozpoczęty przez Sides, Grudzień 19, 2019.

1. Sides

Sides Kierowca Kosiarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Barnsley
    Motocykl:
    Nie posiadam
    Witam. Panowie mam powiedzmy, mały dylemat. Zastanawiam się nad kupnem małego motorka o pojemności 125. Zastanawiałem się nad Benelli TNT 125 lub nad jakąś Yamahą YBR itd. Powiedźcie co było by lepsze. Może jakieś inne pomysły do 2 tyś? Motorek ma mnie wozić do i z pracy. Jeżeli nie ten temat to przepraszam.

#1 Sides, Grudzień 19, 2019
    Ostatnia edycja: Grudzień 19, 2019
  2. Schwartz

Schwartz Beztroski Posiadacz

Browary:
    114
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    Triumph Tiger Explorer 1200
    Miałem ybr i maszyna do jazdy do pracy wspaniała, ekonomiczna, mało pali, małe opłaty. Większość rzeczy (serwis) można zrobić samemu. Dbać o nią, a moto na lata. 65 mil/h mi leciała
    Lewa

Wysłane z mojego H8416 przy użyciu Tapatalka

Marcin79 i CezaaR lubią to.
  3. piwko78

piwko78 Szalony Wulkanizator

Browary:
    1663
    Miasto:
    pomiędzy Gloucester a Bristol
    Motocykl:
    cezeta 477 175
    W tej cenie kupisz ładna hondę Varadero 125 a to chyba najlepszy motocykl w tej pojemnośc;)i

4. Sides

Sides Kierowca Kosiarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Barnsley
    Motocykl:
    Nie posiadam
    @piwko78 właśnie nad nią też się zastanawiałem. Do tej pory miałem styczność z Aprilią RS125 full power i Yamahą FZR600 z 91r.

@Schwartz Właśnie o to mi chodzi by motocykl był w miarę "prosty" bym mógł robić sobie to wszystko na spokojnie w garażu. Te 65 mil/h to nie problem u mnie same kręte ulice także czasami nie da się 40 wyciągnąć :laughing:

5. CezaaR

CezaaR ©zeski ma®yna®z

Browary:
    1978
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia. Bestia, Zabka
    Bierz jamaszatko ybr
    Masz też blonde cg bardzo podobna

6. Sides

Sides Kierowca Kosiarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Barnsley
    Motocykl:
    Nie posiadam
    @CezaaR Dzięki za podpowiedź :blush: Czyli sobie odpuszczę Benelli i poszukam czegoś typu Yamaha i Honda :)

7. okupant

okupant Kierowca Kosiarki

Browary:
    12
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Honda NC750X DCT
    Baaardzo mile wspominam małe Varadero :)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

8. Sides

Sides Kierowca Kosiarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Barnsley
    Motocykl:
    Nie posiadam
    @okupant jakiś wskazówki na co zwracać uwagę przy oglądaniu Varadero? :)

9. marcinf66

marcinf66 Kierowca Kosiarki

Browary:
    11
    Miasto:
    Wimbledon
    Motocykl:
    Krokodyl
    Honda tansza, ale wolniejsza. Jak kolega pisal wyzej, yamaha wyciagala mu 65m/h. Honda max 50 pojedzie. Za to spalanie bardzo niskie, okolo 2,5L/100km. Nie wiem jak yamaha

10. basior

basior Kat Komarków

Browary:
    639
    Miasto:
    Hinckley a.k.a. shithole
    Motocykl:
    skradziony
    Jak na zimę kupujesz tylko do dojeżdżania do pracy to rozważ skuterek, bo lepiej ochroni przed zimową piździawą.

11. Sides

Sides Kierowca Kosiarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Barnsley
    Motocykl:
    Nie posiadam
    @basior jak narazie się rozglądam. Na zimę mam auto, A z tego co wiem to lepiej złapać fajna okazję w zimie i postawić go do marca w garażu niż później przepłacać :)

@marcinf66 prędkość dla mnie nie ma znaczenia :) praktycznie parę mil do pracy pokonuje przez samo miasto

12. Konrad

Konrad Szalony Wulkanizator

Browary:
    980
    Miasto:
    SW London
    Motocykl:
    zielony i czerwony
    Zupełnie zapomnij o wszelakiej chińszczyźnie. Pewnie za pare lat wszyscy będziemy na nich jeździć ale narazie nadal odstają.

Kup jakiegoś używanego, kilkuletniego Japończyka w dobrym stanie. Nie zafiksowywuj się na jednym, konkretnym modelu tylko miej kilku kandydatów i monitoruj market. Takich 125 jest naprawdę sporo i pewnie dość szybko wypatrzysz coś sensownego. Patrz tylko dokładnie na kondycję motorka bo one jednak często maja ciężkie życie: używane przez ludzi, którzy nie koniecznie wiedza jak dbać o podstawowe sprawy, jeżdżone nonstop w miastach, zimą po soli, często po mniejszych bądź większych wywrotkach, itd. Naprawdę skoncentruj uwagę na stanie technicznym (estetyka powinna zejść na drugi plan). Pojeździsz jakiś czas i jak będziesz dbał to sprzedasz za podobne pieniądze jak kupiłeś.

13. Judasz666

Judasz666 Kierowca Kosiarki

Browary:
    33
    Miasto:
    Leagrave
    Motocykl:
    Kawasaki vulcan 650s
    ja moge z czystym sumnieniem polecic honde CB125F ,mialem , spredalem, bo zdalem prawko i kupilem wiekszy, ale ...ekonomiczja , szybka fajnie wyglada ( moim zdaniem ) ja to 130kg. i bez problemu z gorki i pod :) :) :) ale serio swietny motorek zeby do pracy czy gdzie trzeba dojezdzac, polecam poszperac na jej temat, ja bylem strzasznie zadowolony, i kupilem ja od nauczyciela ktory wlasnie do pracy dojezdzal :) a oddalem w rozliczeniu za nowe moto ....pzdr.

brzozky lubi to.
  14. Sides

Sides Kierowca Kosiarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Barnsley
    Motocykl:
    Nie posiadam
    @Konrad Dzięki za podpowiedź. Oczywiście nie mam upatrzonego modelu i marki.

@Judasz666 ta honda to dokładnie CB125F czy CBF125? :)

15. Judasz666

Browary:
    33
    Miasto:
    Leagrave
    Motocykl:
    Kawasaki vulcan 650s
  16. Buszek

Buszek Kat Komarków

Browary:
    1179
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    Triumph speed four
    Ja jak się uczyłem miałem suzuki en125, pamietam ze kupiłem i sprzedałem go po roku czasu za takie same pieniądze. Moim zdaniem jeżeli ma być to czasowy zanim zrobisz prawko na pełny to nie ma co ładować w niego dużo, a jeżeli to twój drugi to sam bym kupił skuter albo małego crossa ;)

17. Sides

Sides Kierowca Kosiarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Barnsley
    Motocykl:
    Nie posiadam
    @Judasz666 Dzięki za link. Tak z ręką na sercu polecił byś ten motocykl by kupić od nich czy z nim coś nie tak? :) właśnie znalazłem w miarę okej egzemplarz za fajną kwotę i myślę, że pojadę go obejrzeć :)

18. Judasz666

Browary:
    33
    Miasto:
    Leagrave
    Motocykl:
    Kawasaki vulcan 650s
    powiem szczeze tak, on jak dla mnie jest i stanie super, poprzedni wlasciciel mial mala wywrothe i jest porysowany, daj meila to ci foty przesle swoje, ale to tylko kosmetyka, co do ceny to moim zdaniem za dozo chca, mi za niego dali 1350, ja za niego dalem 1500, a mialem go dwa miesiace, ale..... sa bardzo spoko jako firma i daja jakas tam gwarancje wiec jakis back up masz, ja nie mialem najmniejszego problemu z tym moto i ty tez nie powiniwes miec, ale popatrz na innymi na autotrader, jak chcesz. link podeslalem tylko do wgladu, ps. miesiac temu go tu chcialem sprzedac za chyba 300-400 mniej :)))) albo tu masz foty porysowanych czesci.. :) generalnie to owiewka pprzy zbiormniku, porysowana i lekko peknieta, bo to plastic, z tylu pod siedzeniem taka czarna plama to rysa, i przedni blotnik tuz nad opona, szczeze zadnych wad nie widzialem, jak chcesz to pisz jak masz jakies pytania ...ale ja bym zadzwonil i zaoferowal im 1450 mowiac ze " bo porysowany i chcesz dokupic na ebay czesci " cos pewnie spuszcza...

Attached Files:

19. bbart79

bbart79 Kierowca Kosiarki

Browary:
    21
    Miasto:
    IP27
    Motocykl:
    MT125
    Możesz też popatrzeć za Yamahą MT125. Jedna z najmocniejszych 125 na rynku na A1/CBT. Mam i szczerze polecam. Ważę 120kg i na płaskim buja się do ponad 70mil/h. Przy tym pali mi 2 l/100km. Może dlatego, że jeżdżę bardzo spokojnie :) Jest przy tym relatywnie duża jak na 125.

20. Sides

Sides Kierowca Kosiarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Barnsley
    Motocykl:
    Nie posiadam
    Oglądałem parę recenzji i nie powiem fajny motorek i do tego go polecają. Dlatego brałem pod uwagę Benelli TNT125 jest to powiedzmy konkurencja dla MT125 przy czym nowa kosztuje o połowę taniej :)

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!