Pilnie potrzebna pomoc

Temat na forum 'Rozmowy Motocyklowe' rozpoczęty przez Vader, Czerwiec 2, 2016.

1. Vader

Vader Beztroski Posiadacz

Browary:
    700
    Miasto:
    Adres zmieniam częściej niż gacie
    Motocykl:
    Między innymi Komar:-)
    Marcin jest już w kraju.

Napisał:
    Witam jestem już w kraju, 20 godz. jazdy i dotarliśmy. Chciałbym wszystkim podziękować za wniesioną pomoc dzięki której tak szybko mogłem wrócić aby należycie kontynuować leczenie (tamtejsze dawało dużo do życzenia) oraz wszystkim za życzenia powrotu do zdrowia. Szczególne podziękowania dla Eli Wojdyły, która była inicjatorem i koordynatorem całej akcji w Polsce i tak szybko załatwiła między innymi super transport i dla żony Iwony która tam na miejscu ogarniała wszystko, wisiała na telefonie aby dopiąć sprawę z Polską i wspierała mnie w każdej chwili. Jeszcze raz dzięki wszystkim którzy z życzliwością i wielka chęcią pomogli w wielu ważnych kwestiach.

https://www.facebook.com/maziwalczak
    --- Post updated ---
    Z ostatniej chwili!

Udało się zebrać środki na pokrycie wszystkich kosztów.
    W imieniu Marcina dziękuję za pomoc wszystkim którzy go wsparli.

2. Janosik78

Janosik78 Kierowca Kosiarki

Browary:
    14
    Miasto:
    Southampton
    Motocykl:
    Honda CBR 1100XX SUPERBLACKBIRD
    Witam koledzy! Czy ktoś z szanownych kolegow mieszka w pobliżu Gatwick? Potrzebuje Od 13go do 14go lutego przetrzymać u kogoś kombinezon!

3. radomiro226

radomiro226 Beztroski Posiadacz

Browary:
    262
    Miasto:
    Luton
    Motocykl:
    FAZER FZS 600
    Nie będę zakładać nowego tematu. U Mojej Szwagierki (brata zona) mamy został wykryty bardzo złośliwy rąk.... nie będę się rozpisywać bo wszystko jest opisane

https://www.kawalek-nieba.pl/urszula-mania/
    Naprawdę kobieta lekko w życiu nie miała i zawsze wyciągała pomocna dłoń. jeżeli ktoś może to prosimy o pomoc. Z góry dziękuję w ich imieniu

4. just_me

just_me Beztroski Posiadacz

Browary:
    527
    Miasto:
    West Midlands
    Motocykl:
    najlepszy na swiecie ;)
    Smutna historia i bardzo ciężka sytuacja,chętnie dołożę cegiełkę na potrzebne leczenie ...myślę że jest więcej chętnych ale mógłbyś utworzyć jakiegoś paypala do wpłat? Przy okazji skontaktuj się z osobami które organizują na dniach majówki, może zgodzą się na zbiórkę pieniędzy potrzebnych na operację...powodzenia i pozdrawiam

5. radomiro226

radomiro226 Beztroski Posiadacz

Browary:
    262
    Miasto:
    Luton
    Motocykl:
    FAZER FZS 600
    Kobieta do rany przyłoż naprawdę i takie dziadostow złapało. A to będzie długotrwałe leczeni mam nadzieje ze pozytywne.

Jeżeli chodzi o paypal to można wysłać do mnie. Za tydzień będę w PL to mogę zabrać i dać gotówkę jak się uzbiera jaka kolwiek kwota to bedzie...

radomiro226@gmail.com

A jak nie raz w miesiącu będę wysyłać parę groszy co wypłatę ;) to wtedy mógł bym skumulowac.

Co do majówki nawine temat i spytam chłopaków. Dzięki za podpowiedź.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!