Po 15 latach, marzenia sie spelniaja

Temat na forum 'Rozmowy Motocyklowe' rozpoczęty przez MateusZ, Wrzesień 25, 2017.

1. krycek

krycek Szalony Wulkanizator

Browary:
    594
    Miasto:
    Londyn TW14
    Motocykl:
    SM
    Ja wiem ze trochę drożej by wyszło proszkowanie, ale może warto ?

MateusZ lubi to.
  2. MateusZ

MateusZ Kierowca Kosiarki

Browary:
    61
    Miasto:
    Leeds
    Motocykl:
    Cagiva Mito EVO
    Kliknij w zdjęcie a na pewno coś zobaczysz :D a tutaj reszta ramy 20170602_171730.jpg

3. krycek

krycek Szalony Wulkanizator

Browary:
    594
    Miasto:
    Londyn TW14
    Motocykl:
    SM
    Człowiek enigma :p
    To rozumiem ze to proszkujesz - a wyglada jak zwykły szprej

dannyboy i MateusZ lubią to.
  4. MateusZ

Browary:
    61
    Miasto:
    Leeds
    Motocykl:
    Cagiva Mito EVO
    Bo mam 0 umiejętności :) chce uzyskać efekt "satynowa" czern...Kolega podpowiedział mi, co mam zrobić, ale mam czas raptem do jutro... :( zaraz i tak muszę zmykać, bo chciałbym jeszcze zrobić coś z lampą, dokończyć robotę a muszę jeszcze garaż zostawić w czystości i oddać klucze... MA SA KRA :)

5. radomiro226

radomiro226 Beztroski Posiadacz

Browary:
    264
    Miasto:
    Luton
    Motocykl:
    FAZER FZS 600
    Mam duża kuchni
    Nikt nie mowil ze będzie lekko. A jak chcesz skończyć projekt na wiosnę no to trzęba zadrzec rękawy do góry i ogień (nocki zarwane) a twoja miłość życia nie zaczyna kręcić nosem? Bo to juz trochę trwa a końca nie widać ?
    --- Post updated ---
    Teraz spojrzałem w kalendarz. Dopiero 3 tydz się zaczął od kiedy posta wrzuciles także spoko. Jeszcze zacznie kręcić nosem :oops:

MateusZ lubi to.
  6. MateusZ

Browary:
    61
    Miasto:
    Leeds
    Motocykl:
    Cagiva Mito EVO
    Szczerze powiem, że od samego początku kręci nosem. Rozumiem ją bo wiem, że to nie jej bajka, ale strasznie doceniam fakt, że nie ryje mi zbyt mocno głowy tak jak dzisiaj, że chce zrobić wszystko od razu,żeby jutro miec cały dzień wolny...

A od siebie dodam...kurde, wiesz jak jest...strasznie chce skończyć ten projekt. Od momentu zakupu ani nie jeździłem, ani nie odpalala a siedziałem na niej może z 20 sekund. Chce udowodnić sobie, że dam radę i zrobić coś wyjątkowego :)

7. radomiro226

Browary:
    264
    Miasto:
    Luton
    Motocykl:
    FAZER FZS 600
    A serce juz się robi? Czy tylko rama?

8. MateusZ

Browary:
    61
    Miasto:
    Leeds
    Motocykl:
    Cagiva Mito EVO
    Serce wysłałem tydzień temu z pełna listą tego, co chciałbym żeby znalazło się w silniku... Super sprawa, ze Jack MOTORS tak chętnie mi pomaga, bo serio sam nie mam tu jak zrobić połowy rzeczy z silnikiem. Tak czy siak, będę musiał znaleźć kogoś z dyno, wiedza na temat elektroniki i dobrać odpowiednia dysze. Wyregulować, sprawdzić stan mieszanki czy wszystko podaje i w tyle ;). Muszę zbudować garaż i dokupić innych rzeczy jak buty i nowy kask

9. radomiro226

Browary:
    264
    Miasto:
    Luton
    Motocykl:
    FAZER FZS 600
    Kask i buty mikołaj może ci przynieść pod choinkę.... ;) ja też w tym roku będę prosić mikolaja o nowe buty na enduro
    --- Post updated ---
    :D

MateusZ lubi to.
  10. MateusZ

Browary:
    61
    Miasto:
    Leeds
    Motocykl:
    Cagiva Mito EVO
    ...zaczynam pisać list :)

Poza tym, skończyłem już większość prac kosmetycznych. Zostały felgi - ale tutaj poproszę o pomoc kolegi, jeżeli znajdze chwilę bo sam obawiam się, że mógłbym to spieprzyc.

Elementy uważam, że wyglądają kozak...kolor jest dokładnie taki jak chciałem.
    20170603_104338.jpg 20170603_104350.jpg 20170603_104655.jpg 20170603_104702.jpg 20170603_104741.jpg

Tofik, Sly, just_me and 2 others like this.
  11. Ender

Ender Kat Komarków

Browary:
    141
    Miasto:
    Didcot...
    Motocykl:
    VN 900 B7F R.I.P. --> VN 900 B8F ---> VN1700 Classic Tourer + KTM 620 SC :P
    Nieźle ci idzie :D

MateusZ lubi to.
  12. MateusZ

Browary:
    61
    Miasto:
    Leeds
    Motocykl:
    Cagiva Mito EVO
    20170519_123848.jpg 20170603_104422.jpg
    Dziękuję :D Najważniejsze, że nie ma już ani gram rudej i wygląda wszytko jak nowe :D Czekam na zawieszenie i jedziemy :D

Edit: Znalazłem folię to oklejania - czarna. Swiatła mam piekielnie mocne, a teraz świeca idealnie i efekt jest myslę spoko :D Estetyka pozostawia wiele...ale pierwszy raz to robiłem :D i tak schowa się to w lampie :) Jutro dojdą klamki i nowa szyba. Mam nadzieję, ze bedzie oki, bo szybe zamowilem z Polski od chlopaka, ktory zalozyl swoja mala firme i robi wszystko na zamowienie
    --- Post updated ---
    Ale co do Kwietnia, może być ciężko...

#92 MateusZ, Październik 10, 2017
    Ostatnia edycja: Październik 10, 2017
  13. Tofik

Tofik Beztroski Posiadacz

Browary:
    130
    Miasto:
    Manchester
    Motocykl:
    Honda hornet
    Jak bedzie wszystko szlo w takim tepie i nie stracisz zapalu to napewno zkonczysz do kwietnia

14. radomiro226

Browary:
    264
    Miasto:
    Luton
    Motocykl:
    FAZER FZS 600
    Diabeł tkwi w szczegółach. Duże elemety dobrze fajnie idzie, a jak zacznie się składać nie można się spieszyć żeby czegoś nie zarysowac czy zjebac. A napewno nie jedna srubke wkreci i wykreci z 3× bo czegoś zapomni albo nie w tej kolejności.... a jeszcze wiązka elektryczna w jakim stanie czy nie trzeba wymiany kabli lub kostek bo jak robić to raz a pożądanie i juz nie wracać do tematu...

15. MateusZ

Browary:
    61
    Miasto:
    Leeds
    Motocykl:
    Cagiva Mito EVO
    Tak jak wcześniej wspomniałem, powoli szukam kogoś, kto jest ogarnięty w sprawie elektroniki bo ja się kompletnie na tym nie znam... Kable są w stanie "bardzo ciężki", więc kostki itp wato by było wymienić. Poza tym, jak wszystko poskładam, chciałbym oddać moto dla kogoś do ustawienia tak bardziej profesjonalnie, bo na oko dyszy, ustawienia mieszanki itp nie będę robił...

16. komarecki

komarecki Pogromca Puszek

Browary:
    2812
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 rmz250 cat.orgia 69 ;-) 0
    Malujesz to takie nie rozebrane? Polki nadal na ramie , podnozki w hagerach......no i jak to , to jest proszkowane ? I idzie do pieca taka rama z polkami......i smarem w lozyskach :confused:

CezaaR i MateusZ lubią to.
  17. MateusZ

Browary:
    61
    Miasto:
    Leeds
    Motocykl:
    Cagiva Mito EVO
    Oj nie nie nie ;) było rozebrane, bo wymieniłem łożysko. Wszystko poskładane do zdjęcia bo niektóre elementy nie chciałem pogubić. A co do jakości - wybacz ;( nie jestem artysta a niestety nie stać mnie na to, żeby komuś to zlecić ;(. Wyjdzie jak wyjdzie...staram się zachować zdrowy rozsądek, ze to nie bedzie moto do pokazów, tylko codziennego użytku a i tak jestem pierwsza osoba, która zrobiła coś z tymi elementami w Mito ;)

18. riddickber

riddickber Kat Komarków

Browary:
    588
    Miasto:
    carlisle
    Motocykl:
    Ducati Panigale V4s

Kamarecki przestan sie czepiac ,nie jestes soba zjedz marsa :),

radomiro226 i MateusZ lubią to.
  19. komarecki

komarecki Pogromca Puszek

Browary:
    2812
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 rmz250 cat.orgia 69 ;-) 0
    Nie czepiam sie tylko dopytuje bo widze ze tylne podnozki siedza w hagerach nie ruszone a jest tam pare elementow jak podkladki czy zegery itp . Dzwignia biegow wisi razem z calym cieglem i jablkami i guma ...... pytam sie tylko bo ma to byc mito na miare swiatowà no wiec....ja sie tylko pytam..........
    Oczywiscie trzymam kciuki bo jak mowilem na poczatku motor mi sie bardzo podoba .

#99 komarecki, Październik 11, 2017
    Ostatnia edycja: Październik 11, 2017
    MateusZ lubi to.
  20. MateusZ

Browary:
    61
    Miasto:
    Leeds
    Motocykl:
    Cagiva Mito EVO
    ....I bardzo dobrze, że się dopytuje :) Po to jest ten temat, żeby rozmawiać. Wszystko rozbierałem i piaskowałem... Takie elementy jak zegery i podkładki, wymieniałem na nowe, jeżeli było to konieczne. Jak wspomniałem, pracuję jedynie popołudniami, albo nocą, więc rano warsztatu musi być oddany w czystosci. Zegery to male elementy i latwo je stracic, wiec jak tylko byla mozliwosc, skladałem wszystko do kupy, żeby nie zapomniec kolejnosci.

Dziś dostałem nowe dzwignie i bylo napisane, ze pasuja tylko do cagivy mito... jakieś pomysły, jak to zamontować? 20170601_105436.jpg

komarecki lubi to.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!